Къде в Бургас? (57)

  • 47 823
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 725
За хлебарките да споделя ефикасно и евтино средство. Боракс от аптеката, насипах в капачки от безалкохолно и се слага по ъглите на стаите, шкафове и т.н. Не е опасно за хората.Няма нужда да се смесва с картоф, жълтък, както пише в интернет, по- добре действа, когато е на прах.

# 436
  • Мнения: 8 759
За хлебарки - само Фендона . Има ефект от 1 ампула.

# 437
  • Мнения: 405
Някой знае ли фирма или човек,който да има машина за почистване на акарии от матрации професионално?

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Търся нещо подобно, виждали ли сте някъде да продават?

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ако това ти върши работа може да следиш дали ще се появи https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … a-obuvki/40329868

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Трябва ми сега, но ми се иска да го видя.Все си мисля, че някъде трябва да ги има, но аз лично не съм виждала.Онлайн ми излизат доста сайтове, но дали са стабилни тези поставки.

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Има ли в Бургас специализиран /фирмен магазин на някаква птицеферма, в който да продават насипно различни пилешки разфасовки-глави, фенери, крака, набори за супа,.....? Благодаря.

# 442
  • Мнения: 3 939
Здравейте, имам 5 броя стикери / пъзели Зооландия . Подарявам ги - пишете на лично съобщение .

# 443
  • Мнения: 6 929
Къде в Бургас -Славейков се подава документ за еднократна помощ за дете ?

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Преди беше в 49 блок. После го преместиха в Изгрев в дългия блок до подлеза на химическия техникум.

# 445
  • Мнения: 1 700
Има ли в Бургас специализиран /фирмен магазин на някаква птицеферма, в който да продават насипно различни пилешки разфасовки-глави, фенери, крака, набори за супа,.....? Благодаря.

Вижте в "Чикън".

# 446
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте!  Търся препоръки за читав майстор или строителна бригада за основен ремонт на панелна гарсониера. Важно ми е хората да си разбират от работата и да може да им се разчита , защото съм от София и няма как да им "вися на главите".  Моля на ЛС за да не се сметне за реклама.

# 447
  • Мнения: 5 129
Търся малко котенце, от зоомагазин или от частно лице е добре да се купи?

# 448
  • Мнения: 3 725
Търся малко котенце, от зоомагазин или от частно лице е добре да се купи?

Миналата година и аз търсих коте от зоомагазин, не предлагаха, ако намериш някой да продава или подарява, ние си взехме едно бебе от улицата Simple Smile

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте! Simple Smile Имам два бързи въпроса:

1. Може ли да ми препоръчате наистина хубав ресторант в центъра на Бургас? За предпочитане е да предлага разнообразна кухня, може и италианска, да не е изцяло рибен. Важното е да готвят вкусно. Simple Smile

2. Има ли интересни дейности / места в Бургас, подходящи при еднодневна разходка из града? В какво състояние е зоологическата градина? Има ли аквариум, подобно на Варна? Сещате ли се за други занимания в този стил? Simple Smile

3. Има ли някъде в центъра бутикова сладкарница, правеща качествени торти и десерти?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт