Пубертетът при момчетата - тема 8

  • 35 409
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 388
Волейболът в тази възраст  при мен додаде едни цели 8 см за една година ,а бях започнала да се отчайвам.
Не бях кой знае какъв играч, но  ми помогна.
Тези двете в комбинация изобщо не позволяват да се стигне до черни точки, камо ли пъпки а и са много икономични 25лв общо за поне два месеца.
https://aptekamedea.bg/a-derma-phys-ac-global-grija-pri-nesavars … a-40ml-promo.html
https://www.rozata.com/bulgarska-roza/rose-water-oil-product/scr … ce-agiva-rose.htm
Имам много суетна госпожица. Ползва ги повече от година и е много доволна.
Последно гледах и :
https://aptekamedea.bg/a-derma-phys-ac-perfect-fluid-pri-nesavar … a-40ml-promo.html
За нас е ново  ще имам мнение в края на лятото.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 08:12 от mamamari

# 76
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Как сте, седмокласнички? Доволни ли сте от резултатите?
Кръщелницата има 86 т. по БЕЛ и  63 т. по Мат. Изпаднала е в истерия заради Мат. Sad

# 77
  • София
  • Мнения: 2 846
Даааа, аз съм доволна - 87 по бел, 75.75 по математика.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Я кажете как се преобразуваха тия точки в оценки?

# 79
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Балообразуването е различно за всяка специалност.
При кръщелницата е тройно по Мат + БЕЛ + двете оценки по БЕЛ и Мат от училище

П.С. Май четенето с разбиране днес ми куца. Точките от матурите: 100 т = 6, 23 т. = 3, а от бележника: 50 т.= 6, тройката не я знам на колко точки се приравнява.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 846
В първия пост на седмокласната тема са сложени точките и оценките, можете да ги видите.

# 81
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
От няколко години точките не се преобразуват в оценки! А годишните оценки се преобразуват в точки. 6ца е 50т, 5 е 39т. Балът за кандидатстване е само с точки.
А тази скала с 23т за двойка е за ДЗИ (след дванайсти клас)

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Е, да ама поне да придобия представа колко е изкарал Simple Smile

# 83
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
Изобщо не публикуват скала за преобразуване, а преди за седми клас ги променяха, за да не е съвсем отчайваща статистиката (тогава с оценка под три не можеше да се кандидатства, а сега с 0т може)

# 84
  • Мнения: 4 125
ето файл с преобразуване

# 85
  • Мнения: 6
Набор 03 ще се разминат ли без матури?

# 86
  • Мнения: 23
Здравейте! Записвам се и аз в групата с 13 г. Тинейджър. Написледък става все по агресивен. Втори път ми посяга, обижда... Който е минал през това, моля нека сподели,как се е оправило положението. Живея в ужас вече, страх ме е от реакцийте му. На психолог ли да ходим?

# 87
  • Мнения: 15 459
Посяга??? Къде е баща му да го “посъветва”  1 - 2 пъти. Пък после си го водете на психолог. Това е пълен абсурд!

# 88
  • Мнения: 4 564
Има и такива деца, които още от малки посягат, защото не успяват да изразят емоциите си по приемлив начин.
В пубертета прилива на хормони не правят нещата по-лесни. Психологът би трябвало да успее да му помогне да се справи с емоциите си.

# 89
  • Мнения: 9 152
morganst28, добре дошла. Разкажи повече, ако искаш. Кога започна да посяга, как се е развивал като малък, имал ли е някакъв стрес, някакви емоционални сътресения или е бил свидетел на нещо? Мисля си, че колкото по- бързо вземеш мерки, толкова по- добре.

Общи условия

Активация на акаунт