Всякакви въпроси относно пералнята - тема 8

  • 44 259
  • 733
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Това май е за друг модел, но ако е подобен на твоя, можеш да пробваш:



Натискат се позиции 12 и 14 едновременно за поне 3 секунди.

# 211
  • Мнения: 11 897

Дано има опция за допълнително изплакване, че е с подозрително нисък разход на вода.
На АЕГ пералните имат опция за две допълнителни плакнения освен основните три. АЕГ перат с доста вода, за разлика от турските марки.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Задържаш двата сензора най-долу,за центрофуга и таймер.Между тях е ключето.Мисля,че беше за 3 сек.

Намери си инструкциите в интернет.В сайта на  gorenje трябва да ги има на български.

# 213
  • Мнения: 6
Задържаш двата сензора най-долу,за центрофуга и таймер.Между тях е ключето.Мисля,че беше за 3 сек.

Намери си инструкциите в интернет.В сайта на  gorenje трябва да ги има на български.

Благодаря ти, да така е. Още снощи налучках без да искам и я отключих!

# 214
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Днес ходих да видя Аег-то на живо и не ми хареса. Барабана беше от плитките и няма да успявам да напъхам олекотените вътре.

# 215
  • Мнения: 392
Ако трябва да е AEG и щом това е важно, то ето пералня с голям барабан. Обемът му е 68л. Показаната по-горе е с 53л. Може да се види в магазин и да се прецени на място.

# 216
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Не държа да е АЕГ, даже се бях спряла преди на Беко, но от мненията тук за тях се разколебах.

# 217
  • Мнения: 48
Здравейте, старата ни пералня(електролукс) сдаде багажа, платката умря след 10г вярна служба и дойде време за друга. Претенций за марка нямам, трябва да е 85 висока, 65 широка и макс 54 дълбока, защото старата беше вградена в кухненските шкафове и такава е дупката. Бюджета е макс 850лв, който може да помага. Поздрави!

# 218
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Пералнята за вграждане ли трябва да е?
Ако не,търсете слим модел.

# 219
  • Мнения: 48
Не не трябва да е за вграждане, просто да е макс до тези размери и по специално дълбочината, да не е под 6кг и каквото повече може до тези пари. Препоръчайте някакви читави модели да стесня малко кръга.

# 220
  • София
  • Мнения: 12 006
Не не трябва да е за вграждане, просто да е макс до тези размери и по специално дълбочината, да не е под 6кг и каквото повече може до тези пари. Препоръчайте някакви читави модели да стесня малко кръга.
По-добре гледай за вграждане, иначе вероятно ще намериш слим, а там вече правиш компромис с обема и няма да може да переш обемни завивки например.
-----------------------------
Не държа да е АЕГ, даже се бях спряла преди на Беко, но от мненията тук за тях се разколебах.
Поглени самсунг-ите, имат най-различни модели от различни ценови клас (не разбрах какъв е бъджета и по-конкретни изискавания, за да предложа модел)

# 221
  • Мнения: 48
Няма хубави перални за вграждане в моя ценови диапазон или поне аз не намирам.

# 222
  • Pazardjik
  • Мнения: 455
Не не трябва да е за вграждане, просто да е макс до тези размери и по специално дълбочината, да не е под 6кг и каквото повече може до тези пари. Препоръчайте някакви читави модели да стесня малко кръга.
Електролукс са с такава дълбочина повечето.На Бош съм виждала такъв модел,но той е към 1000лв.Канди също имат перални с такива размери,май в брошурата на Технополис ги гледах и струваха 500-600лв.Проверете.Не взимайте слим.Успех!

# 223
  • Pazardjik
  • Мнения: 455
Върбан Върбанов ето ти няколко примера https://www.technopolis.bg/bg/Peralni/Peralnya-CANDY-CSO4-1075-D … N24163BY/p/683957

# 224
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Цитат на: върбан

-----------------------------
[quote author=cecko05 link=topic=1227130.msg41196679#msg41196679 date=1597032775
Не държа да е АЕГ, даже се бях спряла преди на Беко, но от мненията тук за тях се разколебах.
Поглени самсунг-ите, имат най-различни модели от различни ценови клас (не разбрах какъв е бъджета и по-конкретни изискавания, за да предложа модел)
Нещо до към 700-750лв.

Общи условия

Активация на акаунт