На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 820
  • 749
  •   1
Отговори
# 150
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Май Парайзо Б е по-отдавна, после се появява Парайзо Бийч. Май като цена е еднои също, само че горната сграда е с по-ново обзавеждане.

Не е едно и също като цена. В Парайзо Б децата са до 12 г. , а в Бийч до 11 г.

# 151
  • Мнения: 1 331
Chloe^, както казах не целя форумни заяждания и спорове. За мен е безсмислено и не ми носи никакво удовлетворение. Имам различно виждане и това е просто. Ти имаш едно, аз друго. Затова сме отделни хора и личности. Казах какво аз правя и не правя. Всеки си преценява за себе си. Важното е, че сте изкарали добре.
За Турция няма да се съглася. А попринцип на море не ходя май и юни. Не е моето нещо. Но има хора, които пък обожават. Та, с това искам да кажа, че отново показно как всеки има различни вкусове и предпочитания.

# 152
  • Мнения: 3
Да не се залъгваме, че в Турция на море е много евтино. А на море в България, няма да коментирам. Просто ще избера Гърция, защото там човек знае какво получава срещу прилична сума. В интерес на истината, не са кой знае какви цени, дори напротив намират се оферти много по-задоволяващи от тези в България. Blush

# 153
  • Мнения: 790
Ходила съм и в Турция и в Гърция, а тази година първото ни море е в момента в Лозенец. Нито лукса в хотела, нито храната определят доброто изкарване и почивка. Ние отдавна приключихме с ОИ и с непрестанното висене по барове и маси ,защото сме си го платили и трябва да го изконсумираме. Тази година нямаме никакво изхранване, но за нас това не е проблем, защото нито ядем,нито пием много, а и на Морето на всяка крачка се предлага храна. Днес вечеряхме половин печено пиле за 5 лева и салата, която си приготвихме сами. Изобщо не е скъпо,нито пък аз се чувствам ощетена и принудена по цял ден да готвя.

# 154
  • Мнения: 1 069
Цезар Палас - почти празен.
Храната - пълна трагедия. Полуфабрикати и евтино ниско качествено месо.
Риба примерно - няма. Децата не харесаха дори пържените картофи Fearful

Блок масите са на самообслужване.

Утре ще вдигам разправия - да ми върнат парите и се изнасяме.

А не е като да не сме били тук. Управителя ми вика еми.... Така ще е за бг туристите....

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Цезар Палас - почти празен.
Храната - пълна трагедия. Полуфабрикати и евтино ниско качествено месо.
Скрит текст:
Риба примерно - няма. Децата не харесаха дори пържените картофи Fearful

Блок масите са на самообслужване.

Утре ще вдигам разправия - да ми върнат парите и се изнасяме.

А не е като да не сме били тук.
Управителя ми вика еми.... Така ще е за бг туристите....
Това последното сериозно ли? Е не можах да сдържа... БГ туристите какво сме, втора, трета категория и имат ли ни за хора изобщо!?

# 156
  • Мнения: 9 436
Цезар Палас - почти празен.
Храната - пълна трагедия. Полуфабрикати и евтино ниско качествено месо.
Риба примерно - няма. Децата не харесаха дори пържените картофи Fearful

Блок масите са на самообслужване.

Утре ще вдигам разправия - да ми върнат парите и се изнасяме.

А не е като да не сме били тук. Управителя ми вика еми.... Така ще е за бг туристите....

Не бяхте ли Вие човекът, който миналата година и от Хермес се оплакваше? Пак скандали правихте и там, че храната Ви била малко, че аквапаркът не работел. Дори снимки пускахте тук. Не бяхте ли обиколили всички топ хотели и правехете сравнение? Извинявайте, ако бъркам, но май сте Вие. На криво колело..........

# 157
  • Мнения: 2 523
Цезар Палас - почти празен.
Храната - пълна трагедия. Полуфабрикати и евтино ниско качествено месо.
Риба примерно - няма. Децата не харесаха дори пържените картофи Fearful

Блок масите са на самообслужване.

Утре ще вдигам разправия - да ми върнат парите и се изнасяме.

А не е като да не сме били тук. Управителя ми вика еми.... Така ще е за бг туристите....

Не бяхте ли Вие човекът, който миналата година и от Хермес се оплакваше? Пак скандали правихте и там, че храната Ви била малко, че аквапаркът не работел. Дори снимки пускахте тук. Не бяхте ли обиколили всички топ хотели и правехете сравнение? Извинявайте, ако бъркам, но май сте Вие. На криво колело..........
Не е баш така. Ако и мен ме деференцират като бг турист, и аз ще вдигам скандал. И съм вдигала. И аз съм била недоволна. Човек пък трябва да си цени парите, които плаща. Не можеш да отидеш на ОИ с деца (именно защото предполагаш, че ще се нахранят без проблем) и за парите, които си дал, не ти, а децата ти да останат гладни. Аз пък подобен случай имах в Перлите - Приморско, не скандал вдигнах, а директно рекламация на туристическата услуга.

# 158
  • Мнения: 1 069


Не бяхте ли Вие човекът, който миналата година и от Хермес се оплакваше? На криво колело..........
Да, и?
Ти уважаема, дето искаш там си давай парите Wink
Аз споделям, нито съм агитирал, нито нищо.
Който иска да дава по 200лв на вечер и да яде кренвирши с кашкавал на AI!!!


Явно ще трябва да изгрубея и да го кажа пак - радвайте се на хотелчета като Бела Виста и Форест бийч, но вземете посетете хубав хотел с истински AI. Поне веднъж Wink

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 08:35 от aiwabg

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Абе хора какво ви става, понякога чета и се чудя възможно ли е? Парите по дърветата ли ги берете или някой ви ги дава? Какво трябва да означава определението "криво колело" и докога ще обвиняваме тези, които имат претенции, и изисквания за парите си? Естествено, че когато си платил за нещо искаш да получиш "нещото", а не бледо подобие на същото. Докога ще бъдем примиренческо племе? "Аll inclusive" означава всичко включено - всичко! А не паркингът да се плаща отделно по 12-15, че и 20 лв на ден, чадъри, шезлонги и те да се плащат допълнително. Че кое му е всичкото и включеното? Естествено, че като дам една торба пари ще искам да получа нормална услуга за парите си. В това няма нищо лошо и така трябва да бъде! Ако всички станем малко по-взискателени и уважаваме собствените си пари има шанс нещата да се променят. Не го ли направим, ще продължаваме да четем негативни отзиви и да си "плюем в пазвата", че видиш ли този път не аз съм потърпевшият.

# 160
  • Мнения: 9 436
Не ме разбахте, не твърдя, че лъже за храната в Цезар палас в момента. Предполагам навсякъде е скромно, предвид отлива на туристи. Казвам, че на този човек не може да се угоди. Така съм го и запомнила от предната година-цяло лято мрънкаше за нещо.
. Миналата година си спомням как не беше доволен/а от нито един хотел, в който беше отседнал. Биеше се в гърдите как ходил в скъпи хотели, ама не си запазва сега скъпите хотели. Търси по-ниските цени, спекулира колко много хотели от друг клас е посетил и накрая в Цезар палас отиде. 
За финал мога да кажа, че за нашето семейство Цезар палас и Белла виста са на едно ниво. Grinning

# 161
  • София
  • Мнения: 727
За Цезар палас си е самата истина - храната е толкова смотана, че просто се чудиш какво да вземеш, че да не останеш гладен. В същото време цената му изобщо не е ниска. Това ми е впечатлението от по-миналата година, когато уж не бяха само бг туристи, даже бях писала в темата и във Визит - такава излагация не ми се беше случвала в друг хотел.
Та, съвсем прав си е човекът по-горе.
В Бела Виста не съм била.

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Далеч съм от мисълта да се заяждам, но какво трябва да означава "Навсякъде е скромно, предвид отлива на туристи"? Когато искаш да ти е скромно предлагаш пълен пансион и не подвеждаш клиентите си, че предложеното е олинклузив. Последното означава да има такова разнообразие от храна, че да се чудиш, какво да си вземеш. 😀

# 163
  • Мнения: 9 436
Отскочихми до морето миналия уикенд. Туристи почти няма, хотелите са празни. Не е,както преди години към 20 юни.

# 164
  • Мнения: 1 069
Кристалче, ако беше чела внимателно, за магнолиите дадох + отзив.

Не мисля, че 200+ лв на вечер е евтино.

Общи условия

Активация на акаунт