Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 51 036
  • 768
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 134
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Да,една зала с две операционни ,на едната оперираха момичето,на другата ме сложиха мен да легна.Сестрите ме съпроводиха и анестезиолог ми постави упойката,доктора го нямаше в този момент.Само това мога да кажа,а кой е водил съседната операция и кой е правил моята нямам представа и до сега.
Не знам дали сте наясно, че в клиниката на Стоянов правят и друг вид операции и има други лекари, които оперират. Не защитавам и се надявам всичко да е наред с вас след реоперацията.

# 481
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Съвсем нова съм тук и ще съм много благодарна за вашите съвети и препоръки. След две раждания искам да коригирам гърдите си. Бях при Романски и той отсече ергономична Мотива 340cc. После отидох при Н. Георгиев той закова на 400cc анатомичен Ментор. Отидох при Молов и според него идеалните гърди ще са кръгли с висок профил Ментор 465cc които да запълнят горната част на гърдите . Е за капак и при Живко Кънев отидох вчера и той каза че с кръгли зърната ми ще гледат надолу, но не каза защо! Според него моуте гърди са за Ментор анатомичен 445cc.  Кай да избера какво да си сложа. Защо зърната ми ще гледат надолу с кръгли. Оплетох се жестоко и не знам на къде да поема. А искам до месец два да съм се ощастливила.

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 16:32 от Mylana87

# 482
  • Мнения: 1 725
Зърната гледат надолу, когато от основата на гърдата до зърното няма много място. И тук винаги препоръчват анатомични - има плавен преход. Да ти кажа доста разнородни мнения - освен за анатомичните импланти. слагай 400-440, но 340 е малко Simple Smile

# 483
  • София
  • Мнения: 1 703
Аз за това бях планирала да отида само при двама хирурзи, за да не се объркам съвсем. Иначе колкото хирурзи, толкова мнения. Как да избере човек?
В случая бих се доверила на преценката на Георгиев, тъй като 340сс и на мен ми се струват малко.

# 484
  • Мнения: 5
А кой дойде в стаята да те разчертае преди операцията?

Естествено,че доктора,що за въпрос,след това имаше поне час време,в което съм била подготвяна за операцията от сестрите,без доктора да е там.Не знам къде чухте,че съм казала,че изобщо не съм го видяла

Скрит текст:
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Да,една зала с две операционни ,на едната оперираха момичето,на другата ме сложиха мен да легна.Сестрите ме съпроводиха и анестезиолог ми постави упойката,доктора го нямаше в този момент.Само това мога да кажа,а кой е водил съседната операция и кой е правил моята нямам представа и до сега.
Не знам дали сте наясно, че в клиниката на Стоянов правят и друг вид операции и има други лекари, които оперират. Не защитавам и се надявам всичко да е наред с вас след реоперацията.

Разбира се,че съм наясно,просто споделям,че бяха две операции заедно,пък кой коя е правил това не знам

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 02:28 от Не се сърди, човече

# 485
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Съвсем нова съм тук и ще съм много благодарна за вашите съвети и препоръки. След две раждания искам да коригирам гърдите си. Бях при Романски и той отсече ергономична Мотива 340cc. После отидох при Н. Георгиев той закова на 400cc анатомичен Ментор. Отидох при Молов и според него идеалните гърди ще са кръгли с висок профил Ментор 465cc които да запълнят горната част на гърдите . Е за капак и при Живко Кънев отидох вчера и той каза че с кръгли зърната ми ще гледат надолу, но не каза защо! Според него моуте гърди са за Ментор анатомичен 445cc.  Кай да избера какво да си сложа. Защо зърната ми ще гледат надолу с кръгли. Оплетох се жестоко и не знам на къде да поема. А искам до месец два да съм се ощастливила.
На мен Кънев ми каза също, че ако не са анатомични висок профил, ще гледат зърната надолу, послушах го макар да исках кръгли. Сега зърната са идеални, но аз продължавам да си искам кръгли Simple Smile и то точно Мотива ергономикс. За размера...ако нямаш много твои избери по-големия, на повечето момичета тук след това са им малки.

# 486
  • Мнения: 7 898
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Две операции по едно и също време в една операционна? Правилно ли разбрах? За пръв път чувам такова нещо.
Да,една зала с две операционни ,на едната оперираха момичето,на другата ме сложиха мен да легна.Сестрите ме съпроводиха и анестезиолог ми постави упойката,доктора го нямаше в този момент.Само това мога да кажа,а кой е водил съседната операция и кой е правил моята нямам представа и до сега.
Не знам дали сте наясно, че в клиниката на Стоянов правят и друг вид операции и има други лекари, които оперират. Не защитавам и се надявам всичко да е наред с вас след реоперацията.
Това е абсурдно! Няма как две операции да се извършват по едно и също време в една операционна! Има си мерки за хигиена, сигурност, стерилност и т.н и това е абсолютен абсурд!

# 487
  • Мнения: 20
Бях обещала снимка дибидюс. Днес ми е 14-ти ден след операцията, все още са ми на врата😆Те ме:
Скрит текст:
А как се крие всъщност? 😯

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 13:53 от bubanka

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
SaharaLea, рано е още, гърдите ще "паднат" на мястото си Simple Smile. Много са хубави! Чудни!

# 489
  • Мнения: 46
SaharaLea, кой беше доктора?

# 490
  • Мнения: 20
Молов.
@mamaden, благодаря ❤️

# 491
  • Мнения: 35
Момичета, дайде координати на мамолог в София работещ със здравната каса, които не гледа лошо силикони гърди.
Препоръчвам с две ръце д-р Иванов от Токуда. Работи със здравната каса, преглежда прецизно и обяснява. Той откри проблемът при мен преди време. За час се обади в болницата.
Успех Simple Smile

# 492
  • Мнения: 65
Много са хубави.Може ли снимка преди операцията,ако не желаете тук-на лично

# 493
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Бях обещала снимка дибидюс. Днес ми е 14-ти ден след операцията, все още са ми на врата😆Те ме:
Уникални са. А какъв старт имаше?

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 13:54 от bubanka

# 494
  • Мнения: 16
Мацки, някоя купувала ли си е черен triumph triaction, само бели намирам...
Здравей!
Аз имам и бял и черен Triumph,страхотни са за след операция.

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 13:54 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт