Сайт за запознанства?!

  • 3 870
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 760
Та такива сайтове за мен не са нормални.
Да, тук си напълно права, имам профил в един сайт, обаче не можах да си намеря приятелка, никой не отговаря на съобщенията там. Малко ми изглежда странна връзката ви, от всичко което прочетох, останах с такова впечатление.

# 31
  • Мнения: 2 638
Направо не мога да повярвам колко жени изпитват страх да останат сами и заради това се примиряват с неща, за които не би трябвало да правят компромиси.

Ами то няма много “свестни” вече поне аз, което съм забелязала. Повечето ги влекат наркотиците, хазарта, пиенето.
Ако те са в кръга ти на познанства, то би трябвало да го промениш. Съвсем не съм съгласна, че ПОВЕЧЕТО ги влекат тези неща. Помисли добре къде гледаш, че да имаш такива изводи.

# 32
  • Мнения: 12
Казах му за сайта за запознанства, че знам. Изкара ме извън нерви. Снощи се беше напил и ме изкара “материалистка” без никакво покритие в думите му. Преди него съм нямала “спици на гумите”. Никога не съм гледала дали има или няма пари и никога не съм му казвала искам тва отиди и ми го купи. Опраданията за сайта му бяха. Най- различни кое от кое по-смешно и нелогично. Бил там, защото искал да види жените какво искали. Той да не бил грозен, че да ходи на платени. Искал да види в сайта как можел да ме “задоволи”, за да разнообрази секса. Бил търсил момиче за 3ка, защото аз му бях предложила ей така просто. Било му смешно да ги гледа как се излагали. Споделял на колежките си и на бившата му не, за да се жалва, а да му дадът съвет. Как никой нямал да ме вземе освен него, защото приятелите му били чували някакви слухове. Защото съм била ходила постоянно по партита преди, кой знаел какво съм правила там.

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 22:42 от Daniella89

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Съжалявам,че ще го напиша,но този човек не те цени,не те уважава и не те заслужава.
Останеш ли с него,ще те побърка.
Той не чувства връзката като пълноценна.
Не заслужаваш цял живот такова отношение.
Защо се напива в твое присъствие?Моят приятел,когото толкова хваля,пиеше много когато се запознахме.Спря,но имаше моменти на слабост.Пиян човек е грозна гледка.Не ме е обиждал пиян,напротив,само е приказвал колко ме обича,но си имам винаги едно на ум.Особено пийне ли,човек си казва много неща,които иначе крие.
Чак ми стана грозно и тъжно,че ти е говорил така.Аз не бих останала.

# 34
  • Мнения: 2 204
То пиенето му е само технически фал в случая. Мисленето му е пуберско, все едно 15-годишен мели клишета и глупости на принципа нападението е най-добрата защита. Авторката е по-зрялата от двамата, не че е особено постижение, но поне е гаранция, че ще се откачи от тоя льохман. Ако не веднага, то съвсем скоро.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Сега видя ли какво става като се навиеш да се видите за обяснения? Не ти ли се ще да си беше спестила грозната сцена? Тоя е гъз ама не е съвсем виновен. И ти имаш вина. Защото продължаваш да му ходиш по гайдата и да му даваш поле за изява. Човекът е изпитал душевен оргазъм от простотиите, които е излял в лицето ти, а на теб стана ли ти по-добре? Помисли си хубаво дали да има следващ шанс за "разговор" независимо дали реален или виртуален. Той е усетил вратичката и няма да се откаже. Като не може да те има ще опитва да ти отрови живота. От теб зависи дали ще успее.

# 36
  • Мнения: 169
Здравейте! Не знам дали беше удачно цяла тема да пусна, но подобните са на по 10 години. Та имам 3 годишна връзка. Аз съм на 22, той на 28. Винаги сме имали проблем с комуникацията, като има някакъв проблем му вадя думите с ченгел от устата, докато си каже, какво и защо. А аз съм точно обратното като има нещо веднага си го казвам. Наскоро се бяхме разделили за 1 ден 😅 много ме беше ядосал пак заради комуникацията и си събрах нещата. По-късно се видяхме, той даже плака, че му било много гадно и т.н аз естествено дадох шанс, но му казах, че ако това не се оправи няма смисъл, той каза, че ще се оправи. Обачеее аз вече изстудях към много по някакъв начин. И сексуално не ме привлича, а и нямам никакво желание за такива работи. Той започна да си мисли, че съм си получава “дажбата” другаде.. което е абсурдно. Но преди седмица видях в телефона му, че има регистрация в сайт за запознанства, който е направен малко преди да се запознаем, но си влиза няколко пъти в седмицата съм забелязала. Няма никакви съобщения може би ги трие или не знам. Гледам, че си чати и с всякакви негови колежки бивши, настоящи. Оплаква се, че връзката ни не вървяла. Иначе много ме обичал, по цял ден ми го повтаря и деца искал от мене и всякакви такива. Та такива сайтове за мен не са нормални. Смисъл дори и регистрацията в тях и, че влизаш редовно мисля, че е достатъчно. Учудващо обаче не ми стана гадно като видях, което е странно за мен понеже преди си ревнувах, а сега нищо. Споделете си мнението, съветите. 😊

О, не, махай го. Оплаква се на бивши и настоящи колежки, че връзката ви не вървяла и то по чата. Защо ли според теб? Такива неща се споделят на само много близки и приятели, а не на сульо и пульо. Търси внимание тип "аз съм добрия недооценен мъж, а тя е лошата жена, виждате ли как ме тормози". Ще последват разни измислици за доукраса на историята, да може мацките да го съжаляват и да му дават вниманието си. В сайтовете за запознанства 100% прави същото. Използвате за трамплин за любовница или за нова връзка. Аз не бих тръгнала с такъв. Ти ако сега в тоя момент го срещнеш, би ли тръгнала с него? Това е много стар номер, почти колкото света. Издава инфантилност и склонност към конфликти. Има разлика да споделиш с някой близък и да разгласяш на целия свят каква жертва си, мамин сладък Grinning Не й завиждам на следващата. Трябва да направим един списък тук на всичките хубостници, да не стават някакви обърквания за напред,че няма нужда да си ги разменяме Grinning

# 37
  • Мнения: 12 801
Казах му за сайта за запознанства, че знам. Изкара ме извън нерви. Снощи се беше напил и ме изкара “материалистка” без никакво покритие в думите му. Преди него съм нямала “спици на гумите”. Никога не съм гледала дали има или няма пари и никога не съм му казвала искам тва отиди и ми го купи. Опраданията за сайта му бяха. Най- различни кое от кое по-смешно и нелогично. Бил там, защото искал да види жените какво искали. Той да не бил грозен, че да ходи на платени. Искал да види в сайта как можел да ме “задоволи”, за да разнообрази секса. Бил търсил момиче за 3ка, защото аз му бях предложила ей така просто. Било му смешно да ги гледа как се излагали. Споделял на колежките си и на бившата му не, за да се жалва, а да му дадът съвет. Как никой нямал да ме вземе освен него, защото приятелите му били чували някакви слухове. Защото съм била ходила постоянно по партита преди, кой знаел какво съм правила там.
Ох, ама точно това се очакваше, ти беше писала преди, че ще донесе от девет дола вода, за да се оправдае и да излезе светец със светците.
Ами ето го. Няма да си признае, няма да се разкае. Той наистина е като някой от детската градина, дето си измисля всякакви лъчи, за да си запази статуквото. Та и те обвинява, че си материалистка, явноо му е все едно какво говори, само да запълва пространството с думи и ти да си виновна.
Така че, до тук нищо учудващо.

Е, след като му каза за сайта, какво мислиш сега? Това ли е човекът за теб, това ли е животът, който искаш да водиш?

# 38
  • Мнения: 12 801
Казах му за сайта за запознанства, че знам. Изкара ме извън нерви. Снощи се беше напил и ме изкара “материалистка” без никакво покритие в думите му. Преди него съм нямала “спици на гумите”. Никога не съм гледала дали има или няма пари и никога не съм му казвала искам тва отиди и ми го купи. Опраданията за сайта му бяха. Най- различни кое от кое по-смешно и нелогично. Бил там, защото искал да види жените какво искали. Той да не бил грозен, че да ходи на платени. Искал да види в сайта как можел да ме “задоволи”, за да разнообрази секса. Бил търсил момиче за 3ка, защото аз му бях предложила ей така просто. Било му смешно да ги гледа как се излагали. Споделял на колежките си и на бившата му не, за да се жалва, а да му дадът съвет. Как никой нямал да ме вземе освен него, защото приятелите му били чували някакви слухове. Защото съм била ходила постоянно по партита преди, кой знаел какво съм правила там.
Ох, ама точно това се очакваше, ти беше писала преди, че ще донесе от девет дола вода, за да се оправдае и да излезе светец със светците.
Ами ето го. Няма да си признае, няма да се разкае. Той наистина е като някой от детската градина, дето си измисля всякакви лъжи, за да си запази някакъв конфорт. Та и те обвинява, че си материалистка, явно му е все едно какво говори, само да запълва пространството с думи и ти да си виновна.
Така че, до тук нищо учудващо.

Е, след като му каза за сайта, какво мислиш сега? Това ли е човекът за теб, това ли е животът, който искаш да водиш?

# 39
  • Мнения: 1 007
Бил търсил момиче за тройка ли... аз, ако съм на теб го инструктирам да си търси момиче за двойка.
Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Ох, защо си причинявате такива неща на 20, 20+?

Осъзнавате, че не ви е мястото при такива индивиди и продължавате да стоите и то, защото на 20 няма да се появи друг свестен.......

Боже, благодаря ти, че си изживях  годините 20-26 без сериозни обвързвания и главоболия.....

# 41
  • Мнения: 12
Забравих да добавя😆каза, че МЕН ме е търсил в този сайт. Е*ати търсенето 2 години се опитва да ме намери там.  Дали и някой от бившите ми не ме бил изложил да ме качи някъде😃 не съм му казвала да го трие сега видях, че го е изтрил. На мене изобщо не ми дреме. Въпрос на време да си дигна чантичките. Не знам как го прави тоя човек все аз да съм му виновна. Това някакъв скрит талант ли е?!? Буквално извади от девет дола вода.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не,това са глупости,че те е търсил там.
И аз съм слушала преди доста време такива приказки.
Веднага бих си тръгнала на твое място.
Всеки има бивши,той си пише с неговите,а обвинява теб???Ужас.
Нито ще се промени,нито ще започне да се държи по-добре...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Авторке, има хора, които никога и за нищо не са виновни!

А ти защо на 22 години живееш на семейни начала, идея си нямам.... Като станеш на 35, примерно, не знам какво би ти било интересно. Казвам го в такъв смисъл, че на 22 е хубаво човек да поживее сам, без родители, с други хора, ако щеш.

Ако не живееш при него, се извинявам!

# 44
  • Мнения: 2 638
А ти откъде имаш толкова информация за писанията му?

Общи условия

Активация на акаунт