Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 80

  • 83 103
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 659
🆕✨ПРЕВОД НА ИНТЕРВЮТО С ЕЛЧИН:
Репортер: Благодаря ви много,"Да остане в  миналото."
Елчин: Няма нищо,нищо сериозно това се случва периодично,
 просто профилактични прегледи.
Репортер: Преди два дена като,че ли вие бяхте в една болницата в "Kavacık "( квартал в Бейкоз в азиатската част), мисля,че видяхме вашата кола там?
Елчин: Вижте, какво ще ви кажа(усмихва се),вие вероятно сте станали като малка мафия.... Да, понякога се случва да ходя... малък поглед върху нещата,контролен преглед след ваксинация.
Репортер: Значи нямате никакви проблеми?
Елчин : Не,не нямам...,слава богу.
Репортер: Нека да ви поздравим за новата прическа?
Елчин: Благодаря ви много.
Репортер: Всички говорят за приликата ви със Синем Кобал?
Елчин: Може и да има..., може.
Репортер: Станали сте като нейно копие?Вие навярно сте видели снимките, как ще  коментирате?
 Елчин: Аз всъщност се опитвам да свикна с това...,аз дълго време..., тоест много години вече, никога не съм боядисвала косата си. И сега мога да кажа,че в първия момент ми беше доста странно. Малко,по-малко свиквам и мога да кажа,че започна да ми харесва.
Репортер: Искаме да ви поздравим за новия сериал и за ролята,за персонажа който ще изиграете като Лейла.
Елчин: Грешно се пише, ДЖЕЙДА.
Репортер: ДЖЕЙДА ЛИ?Писаха Лейла?Елчин:Не,не,Джейда!
Репортер: Какво ще кажете за  "Yalancı ve Mumları-Лъжеца и свещите му"?
Елчин: "Yalancı ve Mumları-Лъжеца и свещите му" през Септември започваме работа.Още нищо не мога да кажа,но си мисля,че ще е хубаво.С господин Фатих ще работим... ще е хубаво,ще видим,скоро.
Репортер: С какво се занимавахте по време на панденията?Как премина всичко за вас?
Елчин: Наистина с нищо. Вие знаете,че всички си стояхме вкъщи. Не излизахме много навън.Нищо особенно не правих.
Репортер: Мислите ли да почивате или ще започнат снимките?
Елчин: Не,ще започна да снимам.Тази година няма да почивам.
Репортер: Госпожо Елчин, с "Любов под наем" вие направихте голям скок в кариерата си, но после се почуства застой в нея, и вие сигурно сте усетили това? Защо не можахте да намерите правилната роля или...?
Елчин: В сектора както знаете,така да се каже... знаете какво представлява, да попаднеш на добър сценарий е малко трудно, всъщност, ако сценарият е добър, всичко се получава. Но и в света на телевизиите и там има някои критерии, понякога и от тях не се получава и се оказва невъзможно да се работи,  те казват така: да, това работи, не това не работи,но ние сме свикнали вече на това или много ще работим,
 ли няма да работим  - това не е проблем...
Репортер: Добре,много ви благодаря!
Елчин: И аз ви благодаря... Лека работа.

# 751
  • Мнения: 1 973
Здравейте!

Момичета някоя от вас няма ли да се наеме да прави тема . Писах на лични  на BVAR, която де сега правеше последните теми, но не ми отговори.
Ени, Ели, вие като ветерани в темите давайте и направете нова тема, много ви моля.

# 752
  • Мнения: 12 815
Не съм правила нова тема .
Тъй като няма кой от традиционно пускащите теми се опитах да направя .
Ако нещо не е наред моля да бъда извинена


ТЕМА 81

Последна редакция: нд, 22 авг 2021, 18:46 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт