Какъв парфюм ползвате в момента?

  • 147 402
  • 2 029
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 4 380
DAAA. л'арте-то не съм го купувала, но имам спомен от него отпреди 15на гоодини.тежичък, в Ливан беше хит, а аз се увствах  зелена още за него. Но наистина не съм го виждала в България никога...дали изобщо го е имало? newsm78

Имаше го имаше...Бяхме луди по него с една приятелка, но българската заплата така и не стигна да го купя. Laughing Сега пък цената му за едп скочи много сериозно, така че...пак ми е скъп. Cry
аз нямам никакъв спомен за цената му. Каква е в момента?


Към 60-70 американски дол. някъде... newsm78 Не е много за нещо, по което наистина си луд в момента, но за бегли спомени от преди много години...и за стар парфюм който никога не знаеш в какво състояние ще получиш и как ще го възприемеш след толкова време си е голям риск. newsm78

# 1 981
  • Мнения: 4 380
Абе тоя парфюм не ви ли бие на диня...На мен направо ми натъртва точно на този плод
Аз диня изобщо не усещам  Thinking , по-скоро греипфрут, цитруси.

Подкрепям за цитрусите, - грейпфрут най-вече, диня в никакъв случай!

И аз чувствам там явна диня. Sick

# 1 982
  • Мнения: 13 512
сега като се замислих- шиприте ги залюбвам и разлюбвам, явно зависи от емоционалното ми състояние..Шанел 5 например го харесвам, Будоара- също.но има и такива, които не мога  да понасям- като Паломата, Дива-та и First-a...

# 1 983
  • Мнения: 1 732
"Нилските градини" дали ги има в България  Thinking, много ме заинтригувахте с тях?

# 1 984
  • Мнения: 13 512
"Нилските градини" дали ги има в България  Thinking, много ме заинтригувахте с тях?
Аз не ги намерих, за да ги подуша и си ги поръчах на сляпо. Ако имаш път към Варна, свирни,ще ти го донеса.

# 1 985
  • Мнения: 1 732
Мерси мондичка  Hug май ще гледам да дотрая до следващото ходене в чужбина или пък до Варна Wink ако в ягодката го имаше като миниатюра до сега да съм го поръчала....

# 1 986
  • Мнения: 4 380
сега като се замислих- шиприте ги залюбвам и разлюбвам, явно зависи от емоционалното ми състояние..Шанел 5 например го харесвам, Будоара- също.но има и такива, които не мога  да понасям- като Паломата, Дива-та и First-a...

Дивата и Фърста и аз не ги понасям. Sick Дюната е много хубав и типичен шипър.
Будуара съм съгласна че има шипровост, но къде пък и петицата сложи в списъка? newsm78 И фърста и той...по-скоро кожен, алдехиден, но не е шипър... newsm78

А как си с Eau du soir  и Agent provocateur (първия) ? newsm78 По-красиви шипри здраве му кажи.

# 1 987
  • Мнения: 13 512
сега като се замислих- шиприте ги залюбвам и разлюбвам, явно зависи от емоционалното ми състояние..Шанел 5 например го харесвам, Будоара- също.но има и такива, които не мога  да понасям- като Паломата, Дива-та и First-a...

Дивата и Фърста и аз не ги понасям. Sick Дюната е много хубав и типичен шипър.
Будуара съм съгласна че има шипровост, но къде пък и петицата сложи в списъка? newsm78 И фърста и той...по-скоро кожен, алдехиден, но не е шипър... newsm78

А как си с Eau du soir  и Agent provocateur (първия) ? newsm78 По-красиви шипри здраве му кажи.
eau du soir   е ОК , но провокаторката- не я харесвам.
Но бях пробвала в Париж един  син eau du soir- лимитка- не ми хареса.

# 1 988
  • Мнения: 4 380
Чак не ми се вярва че харесваш сисли а провокаторката не. newsm78 Провокатора е създаден от сина на Вивиен Уествуд и е не по-малко сексуална от творенията на майка му. Дай и шанс- пробвай отново! Rolling Eyes Той наистина е много красив.

Абе щом харесваш вечерната водичка, не ми казвай че не си падаш по шипри. Grinning Наш човек си. Wink

# 1 989
  • Мнения: 13 512
Абе щом харесваш вечерната водичка, не ми казвай че не си падаш по шипри. Grinning Наш човек си. Wink
абе няма да ме чуеш,че харесвам шипри- много им изневерявам...тоест,отвреме навреме само залитам по тях и то предимно  от по-новите.  Laughing

# 1 990
  • Мнения: 23
В момента ползвам Sergio Tacchini Feel Gооd PeaceДоволна съм от него,има много свеж и дълготраен аромат.За съжаление вече свършва и умувам да си взема Naomi Cambell Cat Deluxe или Cat Deluxe At Night.Първият мирише страхотно,обаче вторият все още не знам какъв аромат има newsm78


 

# 1 991
  • Мнения: 4 380
В момента ползвам Sergio Tacchini Feel Gооd PeaceДоволна съм от него,има много свеж и дълготраен аромат.За съжаление вече свършва и умувам да си взема Naomi Cambell Cat Deluxe или Cat Deluxe At Night.Първият мирише страхотно,обаче вторият все още не знам какъв аромат има newsm78


 

Абе Енигма, ти къде беше аз като издирвах мнения за този парфюм, а? Grinning

Я давай бързо разказвай за него! ПОДРОБНО! Grinning

# 1 992
  • Мнения: 289
В момента ползвам:







Krizia-та ми е любима  Heart Eyes

# 1 993
  • Мнения: 23
xenia,кой по-точно от трите?Cat Deluxe At Night ли?
П.П.Аз съм новичка,вчера се регистрирах,не съм видяла,че си се интересувала от него Mr. Green

# 1 994
  • Мнения: 4 380
xenia,кой по-точно от трите?Cat Deluxe At Night ли?
П.П.Аз съм новичка,вчера се регистрирах,не съм видяла,че си се интересувала от него Mr. Green

Ти каза, че нощния не го познаваш. Дай инфо за другия, плиз (за котката на Наоми става въпрос) ! Praynig Но най-подробно ако може. Какви нотки чувстваш, как се носи, как го усещаш на себе си, колко е траен, колко е шлейфов, за кое време е носибелен, как се развива във времето...абе ВСИЧКО! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт