Къдрокоси красавици - 5

  • 39 766
  • 767
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 376
Сега като Ви чета, че това желе е с много хидратация взех да се чудя дали няма да е подходящо за мен?
Косата ми се нуждая от хидратация все пак, а и аз не обичам и в никакъв случай НЕ ТЪРСЯ обем.
Просто искам живи и оформени къдрици, и най -вече здрава коса, това е.

# 436
  • Мнения: 2 442
Аз пък забравих да ви споделя,най-накрая се реших да пробвам крема на Балеа.Мярнах го в ДМ и го взех.Леле,не знам какво му харесвате на тоя крем,моята коса стана като кошница.Три шанса му дадох,малко,много...цяла седмица ходя като светия с ореол на главата Grinning ще отиде за преуош,аз си знаех че няма да е кой знае какво,но все пак да пробвам

# 437
  • Мнения: 5 467
Ама каква ти е косата? Нали се разбра, че действа от тип 3 нагоре?

# 438
  • Мнения: 2 442
Тя че е 3 е 3,но фриза няма нищо общо с типовете коса.Аз не очаквам от него да ми накъдри косата,а да оформи и изглади къдриците,а не да я фризира

# 439
  • Мнения: 1 377
И на мен не ми допадна. Може би само аромата Grinning

# 440
  • Мнения: 5 467
Къде съм казала, че къдри косата и я фризира Rolling Eyes Последното, което очаквам от някой продукт е да ми къдри косата... При мен точно оформя и изглажда къдриците.

# 441
  • Мнения: 1 519
И аз споделих, че не ми хареса...

# 442
  • Мнения: 5 467
Трети път ползвам крема на BioSilk с кокос и резултатът винаги е чудесен. Май го изкачвам на първо място в класацията си Grinning Моите топ 3 стилизанта са:
1. BioSilk
2. Balea/Lakme Frizz Control
3. Macadamia

Станаха 4, но ако трябва да махна Макадамията, ще сложа Лакме на второ място, а Балеа-та ще падне на трето само заради аромата, който никак не ми допада.

# 443
  • Мнения: 489
Здравейте. Моята коса е леко чуплива и търся продукт, който да я доначупи повече.
В момента съм с davines крем за къдрици, но ми се иска да сменя малко.

# 444
  • Мнения: 947
Здравейте къдрокоски. Наминах да ви кажа, че ползвам от месец Boucleme гел и много ми напомня на гела от ленено семе, който си бъркаме сами, но по-лек и за съжаление с ужасна силна миризма. Резултатът е доста приличен, образува каст, който като се намачка и косата става мека и жизнена. Обира добре фриза и изглажда, но отново не е трайно. Някой ползвал ли го е този гел?

# 445
  • София
  • Мнения: 1 781
Да подшушна, че в Нотино е намален Tangle Teezer за къдрава коса и излиза 13.15 лв, пък и в момента има БД на всичко Wink. Аз освен четката, взех тези държачи за кок Invisibobble. Имам приятелка, която много ги хвали, като го махне не остава следа от ластик, държи ОК, пък и мисля са по-щадящи от ластик. Някой с мнение ако се включи ще е супер Simple Smile

# 446
  • Мнения: 2 211
Някой беше питал за тези продукти, постоянно изскачат реклами във фейсбук. Моя приятелка си ги е поръчала, но тя е с чуплива коса и изобщо не е доволна. Даде ми ги аз да ги пробвам, че косата ми е по-къдрава. Тази седмица ще пробвам серума и спрея, за гела не съм много сигурна, защото според мен ще направи къдриците твърди, но ще му дам шанс след някоя седмица. Ще пиша като имам впечатления.

# 447
  • София
  • Мнения: 1 781
Не знам дали някоя от вас гледа The Undoing, но имам въпроси са косата на Никол Кидман там 😁. Според вас филирана ли е, аз мисля да. Също мисля че не е черта а етажи и може би малко V форма. Много добре седи във филма, като разбира се имам предвид екипа който стои зад тази уж небрежна коса. Но въпреки това ми е любопитно какво мислите за подстрижка та и най-вече за  анатемосваното филиране.





# 448
  • Мнения: 2 255
Ох, Мишчица, освен че го излегах на един дъх, не спрях да ѝ гледам косата!😄
Според мен е V образна подстрижка и естествено изтъняване на косъма по дължините.
Тя принципно е къдрава, но не знам как са ѝ оформяли косата, надявам се да разберем😄

# 449
  • Мнения: 3 376
Така , днес за първи път направих маска от авокадо, жажоба , карите , макадамия, зехтин и арганово масло. Стоях 2 часа и видях , че косата ми е попила всичко , а колко мекичка беше , направо като коприна. Ще продължавам да ползвам от тук нататък преди къпане !
Днес обаче реших да пробвам на кибритчето новата серия на brave new hair , уж терапия мощна хидратация. Ами да Ви кажа,  повече ми допада reboot , отколкото това! И освен това целия ми скалп стана червен , явно ме е раздразнил тази новата серия. И сега май ще я подарявам .Вярно , цялата баня мирише на карамел (бонбони сушард) ама не видях косата ми да има промяна. Вярно много хубаво ми оформи къдриците и се влюбиш в тях под душа като бях , ама в момента имам чувството , че косата ми стърже .
А относно къдриците съм тотално отчаяна! Излизам от банята и като сложа лакмето за фриз и мина с пръсти,  нали да разнеса равномерно навсякъде и тези къдрици изчезват ! Нямам и това е. Отчайвам се. Искам къдрицииии!!!!!!  Sad вече сериозно обмислям тези дни да си купя четката на Денмарк,  че поне да си видя къдриците , че там ми е последната надежда вече.
Иначе виждам , че маслата доста помагат. Сякаш имам лееееееко подобрение в сравнение с преди . Ще отнеме време и ще трябва търпение , това е така.

Снимките са от сега. Но наистина мисля , че има подобрение макар и много слабо.

Скрит текст:


[\spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт