Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 715
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 007
С какъв проследяващ номер са Ви пратките, т.е с кои пощи пътуваха?

# 31
  • Мнения: 1 110
Нормално ли е препоръчана пратка от 20 дни да няма никакво движение?  Шипната на 22.06., качена на самолет на 25.06. и нищо повече. Става въпрос за пратка с номер RB980014527SG.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
Нормално ли е препоръчана пратка от 20 дни да няма никакво движение?  Шипната на 22.06., качена на самолет на 25.06. и нищо повече. Става въпрос за пратка с номер RB980014527SG.
Days in transit    22
за къде бързаш

# 33
  • Мнения: 1 110
Нормално ли е препоръчана пратка от 20 дни да няма никакво движение?  Шипната на 22.06., качена на самолет на 25.06. и нищо повече. Става въпрос за пратка с номер RB980014527SG.
Days in transit    22
за къде бързаш
Не бързам, просто ми е чудно, че няма никакво движение от 20 дни. Няколко подобни препоръчани пратки получих тия дни между 20-25-я ден. А тая е зациклила на едно място сякаш.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
преди седмица получих една такава на 40 и някойси ден

# 35
  • Мнения: 1 842
Здравейте, момичета някой да е правил поръчка на прахоуловител за маникюр и да е доволен от продавач? Ако може препоръка? Благодаря.

# 36
  • София
  • Мнения: 19 143
Не бързам, просто ми е чудно, че няма никакво движение от 20 дни. Няколко подобни препоръчани пратки получих тия дни между 20-25-я ден. А тая е зациклила на едно място сякаш.
Моят последен случай - с такъв номер, т.е. АЕ Стандард Шипинг, стоя без движение повече от месец в Хонконг, после още месец и половина в Сингапур. На 17 май ми даваше EDI с дата 23 май, 00,01 ч. още много хора са имали номер с тази дата и час, явно с цел да се имитира някакво движение. И на 24 ЮНИ (89-ия ден) цъфна в България. Имам чувството, че им е през....колко време съм чакала и целенасочено я доставиха точно 1 ден преди срока за диспут. Други хора споделяха, че техни пратки, поръчани доста след моята, пристигнаха по-бързо.

# 37
  • Мнения: 2 872
Аз пуснах нова поръчка. Поръчах си смартчасовник. Това ми е най- скъпата поръчка досега. Притеснявам се, че ако нещо се обърка няма да мога да се защитя и затова винаги съм си поръчвала дрънкулки. Ако стане- стане, ако ли не- голям праз. Но досега всички търговци са били коректни и всичко ми е пристигнало. И да е имало някакви проблеми (забавяне с доставката), то те не са били от китайска страна, а в БГ пощи.  Дано и този път всичко да е наред. Ако ли не, ще се допитвам до форума 😅

# 38
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Направих една поръчка но плащането с карта нещо не мина и я платих през Paypal но сега в графа очаква плащане си стои, а под друг номер е приета тази с Paypal, как мога, и изобщо мога ли откажа тази чакащата и ако не какво става 🤔😔

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Menerva В Али плащане чрез Paypal  ?

# 40
  • Мнения: 2 337
Menerva В Али плащане чрез Paypal  ?
Да. Възможно е за някой държави. За някой държави али има възможност да се филтрира по държава на изпращане - китай, Испания, Русия, САЩ. Тези възможности за България не са достъпни. Явно България не е приела някой от изискванията на Пейпал/Али и затова функцията плащане с пейпал не е достъпна за България.

# 41
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Аз съм в Германия и няма проблем с плащане през Paypal, не знаех, че от Бг не може 🙄

# 42
  • Мнения: 1 688
Здравейте, имам пратка на митницата, но не мога да намеря в банковото извлечение, че е платена. Как да процедирам?

# 43
  • Мнения: 2 337
Здравейте, имам пратка на митницата, но не мога да намеря в банковото извлечение, че е платена. Как да процедирам?
Не сте писали по каквапричина не е възможно да извадите извлечение. Няма как да ви отговорим без да знаем причината. Когато е направено от банка идете в клон на банката. когато е направено с дру финансов инструмент се обърнете към фирмата обслужваща инструмента да ви даде указания.

# 44
  • Мнения: 1 688
Ами просто това плащане го нямам в извлечение. Поръчката е направена на 21.05 и от тази дата до сега нямам плащане в извлечение на такава стойност.

Общи условия

Активация на акаунт