Мъжете Рак - 3

  • 37 057
  • 715
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 984
Приготви се за абсолютно инфантилно поведение от рака ..ту е щастлив ту е сърдит смяната на настроения е типична ..аз лично съм с рак който не ревнува но той е отгледан като номер 1 и най вероятно си мисли че е незаменим Хаха ..ти си скорпион и с това трябваше да започнеш предричам че няма да изтърпиш дълго този индивид много ниска топка ще е за теб ..

# 481
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Е как се свиква с постоянно сърдене и фръцкане? Наистина много женска енергия в този знак...Дайте жокер.
Има я тази енергия в мъжете Раци. Да, несигурна зодия сме...но си помисли дали и ти не го провокираш по някакъв начин.

# 482
  • София
  • Мнения: 166
Съгласна съм,попадала съм на такъв “психопат”,но не смятам,че той е такъв,той е доста чувствителен и грижовен.Много ми е приятно неговото отношение,но в същото време всичко се случва толкова бързо,но мисля ,че наистина е много влюбен и иска всячески да ми докаже(дори и с някакви такива постъпки) ,всячески
Здравей dadaeva,
а като си толкова впчатлена и толкова се радваш на отношението му, защо пишеш във форума?
Хем пишеш тук и искаш мнения, хем като ти се даде мнение, което е различно от твоето, започваш веднага инстинктивно да го защитаваш и да казваш, че не е така.
Очевидно си влюбена, а когато човек е влюбен, просто загубва трезвата си преценка за нещата.
Доколкото разбрах, отношенията Ви са само от 1 месец. Какво точно очакваш да се случи за 1 месец?
Изчакай млко и виж дали това отношение ще се задържи такова, може пък да е такова, защото човекът е на зор и има физиологични нужди, а по този начин 85 % е сигурно, че ще получи това, от което има нужда.
Варианти всякакви!
Но 1 месец е супер малко време за каквото и да било, още повече да те запознава с майка си. А и в началото всички са "лудо влюбени", после лека полека тази лудост преминава, без да те разочаровам... Simple Smile

# 483
  • Мнения: 3 984
Абе аз за 10години все още не го познавам мм какво остава за месец ..а не се ли на неговото рязко ще обърне плочата ..

# 484
  • Мнения: 769
А асцедент Рак какво проявява при мъж?

# 485
  • Мнения: 10 993
Според това, което съм чела, след 40-тата година се проявява асцедентът, а не зодията. Тоест би трябвало след 40 -тата година този човек да се държи като рак, а не каквото са определенията за зодията му. Но аз не съм специалистка, просто чета за разнообразие

# 486
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
По-скоро твърденията са, че АСЦ се проявява след 30тата година.

# 487
  • Мнения: 2 218
А асцедент Рак какво проявява при мъж?
Асцендентът е знак, който трябва да развиваш наравно със слънчевия си знак.
Ако трябва да дам личен пример, около 30те почнах по-осезаемо да усещам моя СЛВ, който е в Козирог. Най-тежки бяха тийнейджърството и 20те, когато изобщо не споделях, не усещах никаква подкрепа от страна на майка ми, дори отношението й и сега все още понякога ме обижда... Изпаднех ли в дупка, ми отнемаше година да се съвзема, не по-малко! Може би това ме направи по-категорична и отстояваща себе си.
Тук има четиво за АСЦ Рак:
https://astrogalaxy.info/cancer/

# 488
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Как се изчислява АСЦ, при условие че майката на мъжа ми не помни в колко часа го е родила? 🤔

# 489
  • София
  • Мнения: 17 804
Асцендентът е другото ти аз, каква е проявата ти в обществото, как изглеждаш отвън , за околния свят. Вътрешното ти аз си остава слънчевият знак.

# 490
  • Мнения: 3 984
Леле Фрау как няма да помни аз всеки ден се сещам за моето раждане ама аз се мъчих 200 часа ..няма как да се изчисли ако не се знае в общината където е роден е записано и само там може да се провери и то без проблем ..за мен асцендента е много важен той ти разкрива много неща зодията е това как изглеждаме външно за света асцендента е двигателя вътрешния заряд който носим..и луната също е важна
Козирог са зодия която силно страда от депресии и изпадат в дупки  ..гриин а работохолик ли си ?

# 491
  • Мнения: 10 012
Асцедентът е важен заради домовата система най-вече. Но това е само според мен, аз съм със Слънце в Скорпион и Асцедент Рак, близки са ми двата водни знака. СЛВ също ми е в Скорпион.
Домошар не съм, сменям държави лесно, да съм завряна у мама по Рачешки би ме убило, а Водолеите и Близнаците едва ли имат повече хобита от мен. Светът ми е интересен, искам да разгледам навсякъде, да опитам различни култури от първа ръка.
Така че е трудна работа да се определи по гол асцедент и слънчев знак.
Цялата карта играе роля.

Луната ми е в Козирог, и винаги съм я усещала силно. Не се давя в емоции лесно, и не губя почва под краката.

# 492
  • Мнения: 2 218
Да, депресивните състояния са по-характерни за козирога. Идеята е, че преди години ми липсваше вяра в мен самата и се водех по акъла на други хора.

Dez, познавам със сигурност двама души с АСЦ Рак и определено не са домошари. Бих ги описала като силно адаптивни към промените дори. ✌️

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 22:22 от green_lizard

# 493
  • Мнения: 3 984
И моята луна е в козирог много съм емоционална,доста и страдам държа на любовта,чувствата и романтиката ..рака до мен не е такъв ...

# 494
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Козирог и депресия? Това, че са стоун фейс или гледат лошо...те просто така си изглеждат Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт