"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 35 108
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 146
Когато тялото се подготвя за бременността , гърдите също болят Wink
Да, обаче другите дами казаха, че в такъв ранен период няма как да имам симптоми. Sad

# 136
  • Мнения: X
То ако погледнем реално симптомите на идващият цикъл и на бременността са 1към 1
Подут корем, болезнени гърди, апетит , нервност...Ако се гледат симптоми, повечето момичета ще си мислят всеки месец , че са бременни.
Мисълта ми е, че симптомите не са критерий!
Познавам много жени включително и за себе си, когато бебето е чакано и желано, сме способни да усещаме симптоми и да се вкарваме в излишни филми.
В момента съм бременна в 37-ма седмица за трето дете, от опит говоря😉

# 137
  • Мнения: 146
То ако погледнем реално симптомите на идващият цикъл и на бременността са 1към 1
Подут корем, болезнени гърди, апетит , нервност...Ако се гледат симптоми, повечето момичета ще си мислят всеки месец , че са бременни.
Мисълта ми е, че симптомите не са критерий!
Познавам много жени включително и за себе си, когато бебето е чакано и желано, сме способни да усещаме симптоми и да се вкарваме в излишни филми.
В момента съм бременна в 37-ма седмица за трето дете, от опит говоря😉

Охооо, да Ви са живи и здрави. Лека бременност. Дано и аз да се похваля 🤗

# 138
  • Мнения: X
Стискам ти палци 😍

# 139
  • Мнения: 471
Аз имах най-много симптоми след ин витро, което беше неуспешно. След това с едно кухо яйце почти никакви. Сега пак имам, но сякаш от ин витрото знаех и е направо същото, като изключим гаденето и липсата на апетит.

# 140
  • Мнения: 17
Здравейте на 19 ден от цикъла ми беше предполагаемата овулация имах еднократно леко розово течение, възможно ли е да съвпадне с имплантационното кървете или това е просто кървене по време на овулация?
Благодаря предварително!

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Няма как да има имплантация по време на овулация.

# 142
  • Мнения: 17
Няма как да има имплантация по време на овулация.
Благодаря много за бързият отговор!
Лек ден Ви желая🤗

# 143
  • Мнения: 21
Аз си чаках цикъл.. Симптомите ми бяха същите, ама едно към едно- много напрегнати гърди, болки ниско долу в корема, подуване, емоционалност, и т.н., както всеки месец. В крайна сметка на 3ти ден от закъснението на иначе редовния ми цикъл, направих тест и изобщо нямаше съмнение за втората черта. Била съм в точно в 5г.с. в деня на 1вия тест. Потвърдих на следващата сутрин с още 1 тест.. И така вече 22 седмици почти чакам да дойде, и ще си почакам живот и здраве още  доста 😀 Късмет 🍀🍀🍀

# 144
  • Мнения: 31
Здравейте, в много объркана ситуация съм и искам вашето мнение. Последната ми менструация ако може да се нарече такава беше на беше на 12 този месец. Продължи три дена много слабо, но това за мен не е нещо ненормално. Нямам проблеми, нито кисти. Цикалут ми е нередовен с продължителност от 28 до 36-37 дни понякога повече, всеки месец е различен . На 25 този месец ми се повдигаше много сутринта след като пих кафе. На същия ден вечерта си направих тест на който още на 2-3 Мин се появи много бледа втора черта. На следващия ден сутринта след като пих кафе повърнах три пъти. От една седмица усещам миризмите на всеки, който мине покрай мен дори и на метри. На същия ден вечерта повърнах от парфюма на приятеля ми. На следващия ден ми се повдигаше адски много след кафето отново. През деня не ми е лошо, не ми се гади. Само сутрин след кафе и вечер. Пишкам много повече .боли ме кръста и гърба. Направих си още два теста сутрин и са отрицателни. Много е объркващо какво мислите? На живо чертата изглежда малко по ярка. [/img]

# 145
  • Мнения: 450
Щом тестовете са отрицателни, за момента няма бременност.

Не се вижда снимката.

# 146
  • Мнения: 31
Щом тестовете са отрицателни, за момента няма бременност.

Не се вижда снимката.
На 2 минита се появи и не е въображаема защото всички я виждат. И това гадене само от кафе сутрин, а през деня ми няма нищо ..

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 09:07 от AnMary

# 147
  • Мнения: 821
На мен ми е странна тази черта, само наполовина оцветена... Не бих му имала голямо доверие на този тест честно казано. Особено щом следващите са били отрицателни. Ако това на 12ти е било цикъл, значи е било много рано за тест на 25ти (13ти ден от цикъла може и овулацията да не е минала), а ако е било зацапване от друг вид пък и имаше бременност от предишния месец, чертата на този етап щеше да е ярка.

# 148
  • Мнения: 31
На мен ми е странна тази черта, само наполовина оцветена... Не бих му имала голямо доверие на този тест честно казано. Особено щом следващите са били отрицателни. Ако това на 12ти е било цикъл, значи е било много рано за тест на 25ти (13ти ден от цикъла може и овулацията да не е минала), а ако е било зацапване от друг вид пък и имаше бременност от предишния месец, чертата на този етап щеше да е ярка.
Да предполагам, че е така, но съм чела, че на много жени теста им е отчел по-късно към 2 месец . Възможно ли е според вас да съм имала овулация веднага след цикъл и още от зачеването да имам симптоми.
И да подчертая пушачка съм и по принцип не усещам миризми освен ако не са много силни, а сега усещам Абсолютно всяка миризма на всичко и всеки дори и от далеч.

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 212
Направи кръвен тест и ще разбереш Blush

Общи условия

Активация на акаунт