Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 74 246
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 300
В ДМ и Лили не съм сигурна, но в Кауфланд и Метро го има със сигурност. В еднолевковите също мисля че го имат.

# 676
  • Мнения: 8 783
Има ли доволни от Циф за прозорци.
Видях го в Кауфланд за 4 лв.



Търсих споменатия на Астонищ, но не го открих никъде.

# 677
  • Мнения: 1 493
Има ли доволни от Циф за прозорци.
Видях го в Кауфланд за 4 лв.



Търсих споменатия на Астонищ, но не го открих никъде.
В Елитис го има.

# 678
  • Мнения: 8 783
О, супер, тези дни беше кофти времето и не стигнах до Елитис, но може би днес ще го посетя.

# 679
  • Мнения: 536
Здравейте,
Пулирапид  никъде не откривам и да кажа,че в Каифланд го няма:)
Купих си така препоръчвания препарат на Сано за фурни.Наистина само се пръска и след 10мин просто се избърсва и идеално изчистено.Пръсна ми обаче и на края на косата и ефекта беше ужасен.Ръждив цвят и накъдрено като силно изгорено.Страшна химия,но чисти добре.
За баня чистя само с белия Mr.Proper,досега друг да чисти така и да мирише хубаво не съм попадала.

# 680
  • Русе
  • Мнения: 7 091
Препаратът на Сано си е чиста сода каустик. Той и на такова мирише. Не се учудвай, че ти е изгорил косата.

Пулирапид съм си купувала от Метро. В Русе го има и в ТТ маркет.

# 681
  • Мнения: 55 013
В Кауфланд отдавна не продават Пулирапид.

# 682
  • Мнения: 7 061
А после не вмириса ли храната това Сано? Колежка поръчва на Аmway, че и много доволни има покрай нея, но нито съм питала колко струва, нито как е миризмата. Скептична съм към такива фирми.

# 683
  • Мнения: 21 332
Гелът за баня на Mr.Proper как точно използвате?

# 684
  • Мнения: 2 165
Гелът за баня на Mr.Proper как точно използвате?
Директно поставям на фаянса/гранитогреса и с гъба търкам.
Ползвам го също и за почистването на гранитогреса по подовете - разтварям във водата в кофата “на око”, около 15-20 мл препарат в 10 л вода, и почиствам без повторно отмиване.

# 685
  • Мнения: 39 770
А после не вмириса ли храната това Сано?
Какъвто и препарат да ползваш, после се минава с вода. След това следва загряване на фурната до над 200 градуса и я оставаш да поработи така за двайсет минути, за да "изгори" остатъчните миризми и изпарения от препаратите.

# 686
  • Мнения: 21 332
Пробвах го гелът в офиса , наистина ухае много приятно , а и чисти Simple Smile

# 687
  • Варна
  • Мнения: 95
Препоръчайте препарат за мивка алпака с натрупан варовик от вода?

# 688
  • Мнения: 12 241
Фаянс на Перилис. Мивката ми е десет годишна, не ѝ личи въобще, а при нас е много варовита водата. Ако е със старо натрупване, ще се наложи няколко пъти да третераш. И не ползвай абразибната част на гъбичката, защото ще я надраскаш.

# 689
  • Мнения: 8 783
А за такъв тип мивка какво ще препоръчате?

Има потъмнели/пожълтели места, а с доместос не се махат.

Общи условия

Активация на акаунт