На море в България 2020 г.! - 6

  • 41 947
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Mia Rulana,току Що написах,че има такива и по нашето Черноморие. Като пример давам Cook’s club и RIU Palace в Слънчев бряг.
Аз знам за 2 на Златни пясъци - Грифид Метропол и Грифид Фореста. Те са за 16+.

# 16
  • Мнения: 2 041
Да попитам - кой плаж в/близо до Несебър е с плитко море без камъни. А ако е и спокоен, още по-добре Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 934
Цитирам от предишната тема.
Чудех се дали на някой ще му е полезно моето мнение.
Става дума за Кипарисите в Слънчев бряг.

Elena of Avalor, ние също имаме резервация за този хотел, така че твоят отзив ми е изключително полезен . Как е през нощта? Шумно ли е?

Изобщо не е шумно. Имай предвид, че храната е много бедна, към оскъдна.

# 18
  • Мнения: 506
Цитирам от предишната тема.
Чудех се дали на някой ще му е полезно моето мнение.
Става дума за Кипарисите в Слънчев бряг.

Elena of Avalor, ние също имаме резервация за този хотел, така че твоят отзив ми е изключително полезен . Как е през нощта? Шумно ли е?
А къде точно се намира този хотел?Аз на каменист плаж в Слънчев бряг до сега не съм попадала, предполагам в най-северната част?

Лозенец и Царево ги изключете, ако търсите нощен живот и забавления.Най-добре в Слънев бряг или Златни пясъци, не знам в това положение колко от баровете работят, но дори и  1/3 да са отворени, пак имате огромен избор! Аз за това ги харесвам, колкото и да ги плюят, защото има от всичко там и никога не ни е скучно. Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 09:43 от pepi80n

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
За Царево подкрепям. Това е възможно най-скучното място, което сме посещавали.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
ДНес тръгваме за Аркутино.
Приятна почивка на всички....ще пиша после за състоянието на комплекса

# 21
  • София
  • Мнения: 1 214


Моля някой да помогне, този участък от плажа на Сл.Бряг къде точно се намира, нещо забележително за ориентир?

# 22
  • Мнения: 1 304
Пътуваме към Обзор за 1 седмица. Ще дам мнение тези дни. Ходим всяка година там и много ни харесва.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз бих дала положителна оценка на южния плаж на Равда за началото на юли тази година. Няма камъни, плавно става дълбоко, почистваше се добре плажната ивица, хубави шезлонги и чадъри.
По отношение на хотели, ориентирани към спокойна почивка без деца - това е нещото, което ще търся от следващия сезон. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 350
Някой може ли да ми каже много ли е пренаселено по морето - Несебър, Поморие, Созопол?

# 25
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Някой може ли да ми каже много ли е пренаселено по морето - Несебър, Поморие, Созопол?
В Созопол е пренаселено, уикенда плажовете са пълни. Сравнявам със ситуацията преди 2 и 3г , когато бяхме там през септември. Сега според тогава има повече хора.

# 26
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Ние спонтанно  направихме резервация за Кранево.
Изобщо не ми се пътува на този дълъг път, в тази ситуация, в пандемия сме и точно морето ми е извор на най-много бактерии и вируси и изобщо не ми се ходи. обаче  ММ държи да ходим до морето и няма как - съгласих се , макар и неохотно.
Къде в Кранево?
Sports&Hotel Aqua Life Tower

# 27
  • Мнения: X
А пък аз написах, че не съм чула някой да си рекламира хотела по този начин. Нещо друго?
Нещо друго е да се извиниш за тона, особено след като се видя, че ти си зле с четенето и разбирането.

# 28
  • Мнения: 1 611
Малеей  - хем реват с пълно гърло хотелиерите от северното безлюдно черноморие  - хем пляскат изтрещели цени!  

  Много ми е интересно  - на какви хапове са от Топола Скайс на 3 км. преди Каварна?
....едно от най-студените места по морето!
 в буквалния смисъл! 17.45 ч. 17 юли брули смразяващ бриз край Топола!

Супер промо цена  една нощувка - 140  лева 25 юли до  26 август!  

  Двама възрастни и дете на 14 г. и 6 мес. се третират като трима възрастни -  7 нощувки ......някакви си  три хиляди лева! ....Не това не  са Канарските острови!  Не  са  и Миконос -  не са  дори  Наксосс или Паксос!
....а за курортно село Топола!!!!

Почвам да се чудя акъл имат ли тея хора?
Явно имат акъл, защото хотела е пълен и никой не реве за туристи...
Това,че там е студено са пълни глупости, ходя за 4 път... като почивката ни тази година започна от 14 юли !!
За двама плюс дете на 11 год / 7 нощувки/ ни излезе 1640 лв и си заслужава всяка стотинка !!
Най- добре се обърнете към хотела за оферта, а в случай, че няма подходящи стаи за 4 ма, сигурно са Ви дали двустаен апартамент и за това цената е така висока !!

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 13:57 от dussie

# 29
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
А на Вила Чинка една нощувка е толкоз Grinning Вярно в апартамент и тва онова, ма 1250 лв Close Проверих Малдивите, Бали и Тайланд.. ми няма такава цена за нощувка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт