Партньорите ви говорят ли по телефона, докато правите любов?

  • 6 335
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 166
13 имаш ли?

# 76
  • София
  • Мнения: 165
Чувала съм за една, която решавала кръстословици. Друг-заспал.😁 Но и двамата са без връзки.

Аз съм чувала за хора, които цъкат игрички на телефона/лаптопа 😁

Laughing To сигурно и някои работят, ама това прави ли го нормално Laughing  По темата някак не си го представям, хем секса е страхотен, хем се сеща да прави аудио запис, хем да го прати на приятел , хем да чати по това време - хич не ми се връзва. Laughing

# 77
  • Мнения: 71
Айде бе,на всеки му се е случвало,я роднини,я жената/мъжа,я шефовете.....
Когато на някой в мое присъствие му звънне,започвам такива ***** да въртя,че да не може да се сети какво говори.
Аз лично се забавлявам така.
За аудиото,също бих се разгорещила.Стига да не снима клипче,все тая,какво праща.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 14:35 от Pepino123

# 78
  • Мнения: 19 337
Angelina май и двамата нямате сексуален опит. Липсата на ерекция показва проблем.

Ерекцията я върнахме веднага и си продължихме. Не виждам проблем - на всеки може да се случи.
Опит имаме нямаме забавляваме се и сме щастливи 🤗

Аудио имаше ли по време на спихването? Това е много рисково. Току-виж си показала неприятната си изненада с реплика от сорта: "Ма той умрял, бе!" или "Въъъй, как умьекна!" и ще се изложи пред слушателите.

# 79
  • Мнения: 12 953
Хм, не бях чувала такова нещо. Но според мен това е, както някои хора обичат да си имат зрител, явно някаква допълнителна възбуда носи. Факт, че е пратил аудио именно на акта. Лошо няма, разни хора-разни идеали - и в леглото.

# 80
  • Мнения: 469
Айде бе,на всеки му се е случвало
Скрит текст:
,я роднини,я жената/мъжа,я шефовете.....
Когато на някой в мое присъствие му звънне,започвам такива ***** да въртя,че да не може да се сети какво говори.
Аз лично се забавлявам така.
За аудиото,също бих се разгорещила.Стига да не снима клипче,все тая,какво праща.
Айде бе, на всеки....    Laughing   явно аз съм изключението.
По простата причина, че телефоните/всякаква техника, нямат място в "спалнята"-разбирай мястото на секса.   Smiley

Единствено детето е нахълтвало "непоканено", като беше малко, ама и дечурлигата се научават, някъде къмто 4-5 годинки най-късно, че нямат работа при нас, като "затворим вратата".

# 81
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Такъв или ще го изхвърля на секундата или аз ще си тръгна и няма да се видим повече.

Абе това е пързалка някаква...
Коя жена ще търпи такова безобразие?

# 82
  • Мнения: 25 907
Дайте идеи как да си разнообразим и да го откажем от телефона, моля. 🙄

Това ли беше целта на темата? Искаш съвети как да го откажеш от телефона?
Готово! Ето ти една идея – щом той хване телефона по време на секс, хвани и ти твоя. Ама не само да чатиш, ами направо го коментирай с някоя приятелка. Като му спадне инструментът, може и снимка да направиш и да я качиш във фейсбук, инстаграм и каквото там още ползваш. И с коментари, разбира се, от типа на: „Уф, на моя пак му припадна, на, вижте за какво става въпрос. Моля, дайте съвети как да го реанимирам, че не се трае вече... Цяло театро му изиграх, не ще и не ще...“. И му четеш на глас съветите, които ти дават.
И това ако не му подейства, зарязвай го и си търси друг.

Скрит текст:
-veni-, че е пързалка, пързалка е. Опит за петъчна...

# 83
  • Мнения: X
Егати, младото поколение по колко неща едновременно умеели вече да вършат... А старите звънне телефона и се започва "сега ли точно намери бе, родата ти да ти се не види"... Grinning

# 84
  • Мнения: 1 008
Поза 69 и готово. Trollface

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 041
Партньорите ви говорят ли/пишат ли си с приятели, докато правите любов?

Да, случва се понякога, но говоря за служебни разговори, а не с приятели, роднини и подобни. Прекъсваш, пушиш цигара докато свърши разговора и отново продължаваш. Simple Smile
Имаше период в който заетостта ми беше 24/7, та по всяко време говорех и писах имейли, на мъжът ми също му се звъни доста често в извън работно време, и искаш- не искаш просто отговаряш.Simple Smile

# 86
  • Мнения: X
 По темата някак не си го представям, хем секса е страхотен, хем се сеща да прави аудио запис, хем да го прати на приятел , хем да чати по това време - хич не ми се връзва. Laughing

Ще,бе, човек,нали има и такъв виц, дето една питала:
-Абе, вие по време на секс викате ли?
-Да!
–Еми, викнете ме и мене!

# 87
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
И таз добра, да си цъка на телефона по време на секс 😂
Ей, големи образи сте с тези пързалки.

# 88
  • Мнения: 2 336
Интересни неща, странни, ги кефят хората.
Защо няма спам тема за пързалки? И за кой и защо си е отишъл? Имаше май някакви стари, не разбрах защо вече няма.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 14 571
Може и да не е . Някои се стартират връзките с целувки по вайбър. Голите снимки се броят за акт.😅

Общи условия

Активация на акаунт