Партньорите ви говорят ли по телефона, докато правите любов?

  • 6 300
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 298


Ако отвориш някой розов сайт, ще видиш жени ближещи тоалетни и подлагащи се на всякакви унижения, където ума ти не може да ги побере.
Така че не се чуди много - хора шарени, дъно - няма.

Ъъъъ ... кой е сайта, че  ме мързи ,да мия тоалетната Smiling Imp

# 106
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Ами не знам, аз не бих го направил за никакви пари примерно Satisfied Но за мъжете парите са по-слаб стимул като цяло...
Верно ли? Simple Smile  Животът постоянно ми демонстрира, че за мъжете парите са Водещ стимул, основен.
Заради жените и безкрайната им лакомия, предполагам.
Тъпо и комплексарско.
Да обобщаваш така на база личните си преживявания е доста тесногръдо и незряло.
И въобще, няма ли вече да престанеш във всяка тема да прокарваш идеята за алчната, неблагодарна кучка?

# 107
  • София
  • Мнения: 24 839
Партньорите ви говорят ли/пишат ли си с приятели, докато правите любов? Моят вече няколко пъти го прави, като последния му спадна, явно се е разсеял.
Също така повод за притеснение ли е, че има над 3000 приятели в социалните мрежи (предимно жени) и списъкът продължава да расте?
Ако не е майтап това, много си случила  с фамилията.
Каквото и да напиша, ще е излишно- няма да разбереш-

# 108
  • Мнения: 4 959
Партньорите ви говорят ли/пишат ли си с приятели, докато правите любов? Моят вече няколко пъти го прави, като последния му спадна, явно се е разсеял.
Също така повод за притеснение ли е, че има над 3000 приятели в социалните мрежи (предимно жени) и списъкът продължава да расте?

Ти сериозно ли?
Явно не правите любов..

# 109
  • Мнения: 2 039
Ако темата не е пързалка,наистена ло някой смята ,че това е нормално? Иначе откачалки има всякакви.

# 110
  • Мнения: 12 473
Правене на любов и говорене по телефона едновременно?
Тц, само при механично клатене или други обслужващи действия - ако си на повикване.

# 111
  • Мнения: 4 422
Искрено ме разсмя темата.
Пробвайте да си чатите един с друг по време на секса. Може да си разнообразите.

Представям си чата:
-Ах.
-Ох
-Пъш
-Мъц
... 😂
Обаче аз много по-цветно си го представих Joy
Скрит текст:
Ох, мило, в момента ако знаеш колко яко ме ..облизват
Оо, скъпа, ти ако знаеш каква сочна..праскова ям. Я, че тя била твоята?!
И да не изгрубявам повече Joy

# 112
  • Мнения: 4 350
Ето това е тема, прочетена от край до край. Всеки коментар до 6-та страница ме разсмя.
Да докладвам по темата - напълно нормално е.
Даже се чудя защо сте се ограничили с аудио запис на твоите викове и чатове с приятели? Ти може да си пуснеш Планета за да гледаш клиповете, да извикаш приятелка която да ти държи някой комикс и да обръща страниците за да гледаш още малко картинки и да туитваш впечатления през минутка.
За протокола - всичко това е изпитано, все пак дамите сме многофункционални Wink

# 113
  • Мнения: 25 664
Заради жените и безкрайната им лакомия, предполагам.
Тъпо и комплексарско.
Да обобщаваш така на база личните си преживявания е доста тесногръдо и незряло.
И въобще, няма ли вече да престанеш във всяка тема да прокарваш идеята за алчната, неблагодарна кучка?

Ох, като се стигне до алчната кучка, все се сещам за това:

Има два вида мъжа: тези, които могат да качат хладилник до третия етаж, и тези, които могат да си платят за това.
Но има и още един, трети вид: тези, които не могат нито първото, нито второто. Точно те обикновено се възмущават от женската меркантилност и алчност.

# 114
  • Мнения: X
Как пък все никоя не е такава Smile Ама че лицемерно изказване на Вики, все едно не си знаем стоката.

Сийке, аз пък съм разбрал една друга аналогия.
Лошо е, когато една меркантилна жена става само за секс, ама по-лошо е когато и за това не става.
И тримата мъже ще го качат тоя прословут хладилник до десетия етаж по един или друг начин, ако има за какво.

# 115
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
И кое му е лицемерното на моето изказване?
Във всяка тема едно и също- жените алчни, жените, меркантилни, жените намси какви.
Едно време имах съученик от бедно семейство с множество тежки комплекси, иначе много хубаво и добро момче и ако не беше начинът му на мислене, можеше да има голям успех сред жените. Та за него всяко що- годе хубаво момиче беше златотърсачка, меркантилница и ковра. Това му поведение и мислене толкова много отблъскваха околните, че и до ден днешен е сам и има проблем с комуникацията с отсрещния пол.
Малко на него ми напоняш. Всяка жена е виновна за неуспехите ти.
Но, в крайна сметка, ако само на такива попадаш, не е зле да се замислиш. Единственото общо между тези жени си ти.

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 10:33 от VickyTaylor

# 116
  • Мнения: 15 619
Има алчни хора. Има и такива, на които все другите им криви. Няма твърде общо с половите органи.

# 117
  • Мнения: X
Грешно си разбрала, Вики, аз си имам изгода да приветствам меркантилно поведение. Никога не съм имал и проблеми с парите.
За мен проблемът на това е делюзията и прикриването, тоест каквото ти в момента правиш. И точно заради такива заблуди като твоите много жени излизат криви на мъжете, защото те не разбират това, което им се случва и какво се очаква от тях.

Ще ти дам пример - имам една приятелка, която вечно няма пари, все екология, антиснобарщина и хипарщина са й в главата. Първа фенка на парковете и разходките е, което за мен е добре дошло ако искам да се видя с някой навън. Отскоро има приятел, който води за носа и се срещнахме да ми го представи. Предложих да се разходим в парка тримата, а тя каза, че не й се ходи и ми даде избор от два от скъпите и изискани ресторанти в София. Бях супер учуден, защото за 4 години никога не съм я виждал на заведение и се ухилих колко се е променила и ми стана ясно, че тя обича такива места, но просто не е имала парите.

За всяка модерна жена са важни парите (мотиви много) и най-лесния начин е да ги докопа са мъжете. Ето тук заставам като магаре на мост, което не можеш да мръднеш никога с фалшив морал и заровена щраусова глава в пясъка.

# 118
  • Мнения: X

Ще ти дам пример - имам една приятелка, която вечно няма пари, все екология, антиснобарщина и хипарщина са й в главата. Първа фенка на парковете и разходките е, което за мен е добре дошло ако искам да се видя с някой навън. Отскоро има приятел, който води за носа и се срещнахме да ми го представи. Предложих да се разходим в парка тримата, а тя каза, че не й се ходи и ми даде избор от два от скъпите и изискани ресторанти в София. Бях супер учуден, защото за 4 години никога не съм я виждал на заведение и се ухилих колко се е променила и ми стана ясно, че тя обича такива места, но просто не е имала парите.

Много гадна история!
И аз не мога да разбера защо , когато изкажа възмущението си от идеята мъжът да е длъжен с нещо (най-често финансово) , това го прави финансово несъстоятелен, комплексиран или друг социален недъг....
и то да идват тия приказки от некви супермоделки,някак си да го понесеш, ама то (поне на база личен опит улицата) идват от далеч не перфектни визуално...
Ми то като ще е търговия и бизнес,нали, поне да плащаме за некой ултра вип модел, че поне да има за какво да даваш парите си..
Според мен, това , че мъжът еди кво си и е длъжен с некви финансови и други неща, си е един вид оправдание за мързел...най-гадното качество и при мъжете и при жените.
И ме побърква това, че те не искат да влезнат като съдружник във връзка-примерно 50/50 и наистина да имаме равни права и задължения-най-умното нещо на съвремието, а искат да влезнат във връзка с вече изграден успял човек, където да са някакъв аксесоар, подлежащ на поддръжка.
Супер, няма що.

# 119
  • Мнения: X
... За него всяко що- годе хубаво момиче беше златотърсачка, меркантилница и ковра...

Аз само такива харесвам. Скучните домакини ме отегчават. Ама много. Особено като започнат да ми говорят за запръжки на боб и подправяне на супа. Cold Sweat

Общи условия

Активация на акаунт