Спам тема (Отпускарски Спам!) - от 01. 08. до 31. 08. 20г.

  • 35 986
  • 3 248
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 505
Следващият път, когато и да е това, ще стискам Joy

# 31
  • Мнения: 13 082
Кико, другия четвъртък те чакам 😘 Лично ще те заведа на ултра модерната тоалетна.

# 32
  • Мнения: 11 505
Страх ме е, Арио. Другият четвъртък и по-другия, и по-по-другия не става, чак септември... да ви домъчнее за мен

# 33
  • Мнения: X
Ако акам повече от 15 мин и имам само 1лв какво се случва в тази прословута тоалетна?

# 34
  • Мнения: 13 082
Ехееее 😭 Ходиш на моренцето ти и хич не ти е мъчно за нас. Ще взема да те причакам пред вас и ще се кача тайно в багажника на колата, ще изкоча празнично чак на морето като стигнем.

# 35
  • Мнения: 9 819
Ако акам повече от 15 мин и имам само 1лв какво се случва в тази прословута тоалетна?
Еми, лошо. Защото след 15 минути се самопочиства и ще те окъпе за около 5 минути. После отваря вратите и хората те гледат Simple Smile

# 36
  • Мнения: 11 505
Таа, па, качи се явно, що тайно? Да си кукувам до морето без компания ли?

# 37
  • Мнения: 13 082
Ми искам да те изненадам 😂 Ще скрия един розов джин в сакчето даже.

# 38
# 39
  • Мнения: X
Обожавам космите на гърбът му. Преди него винаги съм мразила мъже с косми по гърба. Когато за първи път го прегърнах в леглото и ги усетих с пръстите си, вместо отвращение почуствах възбуда. Изумих се от себе си. Тогава си дадох сметка, че май го обичам.

Дайси, горният пост ми казва, че има надежда за нас.

# 40
  • Мнения: X
Братан изби рибата Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 11 505
Е тва е любов.... наяла съм се с пица, Братане... ще върна поръчката

# 42
  • Мнения: 9 819
E, баш на гърба ли?! Всичко друго се преживява, ама гърба... Истинска любов е това.

# 43
  • Мнения: X
Е, според мен за мъж е по-кофти косми по пениса и около ануса, защото ви полепват на гърлото и дразни като преглъщате.

Здравей Кики, каква пица хапваш Relaxed

# 44
  • Мнения: 9 819
Изглежда си опитен в скубането на мъжки ануси. Не би ми хрумнало

Общи условия

Активация на акаунт