Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (101) - август 2020

  • 150 478
  • 3 498
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Аз съм с бутилка вино от Верано Азур. С една бележка бях.

# 1 261
  • Мнения: 3 158
Раниците от Кока Кола наистина пристигат скоростно и си седят в офиса на Еконт без да пускат СМС.
След като си я взех вече ми пратиха СМС, че съм си я взела, сякаш аз не знам😂
Бях забравила, защо недолюбвам Еконт, но си припомних набързо😀
И какво ние в града имаме много офиси на еконт трябва да ги обиколя всичките ако наградата пристигне ли 😁

# 1 262
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Моя грешка. Не са виновни зайците. Рафи са и обявили, че всеки ден са след 5, а не както беше преди, събота и неделя след 1. Ама трябва да се следи внимателно.

# 1 263
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Раниците от Кока Кола наистина пристигат скоростно и си седят в офиса на Еконт без да пускат СМС.
След като си я взех вече ми пратиха СМС, че съм си я взела, сякаш аз не знам😂
Бях забравила, защо недолюбвам Еконт, но си припомних набързо😀
И какво ние в града имаме много офиси на еконт трябва да ги обиколя всичките ако наградата пристигне ли 😁
Вероятно сам заявяваш конкретен офис, защо сметна, че трябва всички да обикаляш?

# 1 264
  • София
  • Мнения: 13 261
Раниците от Кока Кола наистина пристигат скоростно и си седят в офиса на Еконт без да пускат СМС.
След като си я взех вече ми пратиха СМС, че съм си я взела, сякаш аз не знам😂
Бях забравила, защо недолюбвам Еконт, но си припомних набързо😀
И какво ние в града имаме много офиси на еконт трябва да ги обиколя всичките ако наградата пристигне ли 😁
Вероятно сам заявяваш конкретен офис, защо сметна, че трябва всички да обикаляш?
Да,  питат за най-удобен офис.

# 1 265
  • Мнения: 2 974
И аз с 1 бележка - бутилка  Верано. Кой ги носи?

# 1 266
  • Sofia
  • Мнения: 808
Явно щом спечелих понеделнишки и вторник 😁днес не ми се полага 🙄Обаче си имам рожденик на 6, роден рано рано в шест сутринта 🥳почерпете се виртуално, здраве да ни е на всички, наградите ни чакат🍀

# 1 267
  • Пловдив
  • Мнения: 1 393
И аз се надявах на Верано, но ме няма.
Честито на всички спечелили и наздраве!

# 1 268
  • Мнения: 283
Има ли още някой,който чака колело от играта на Кока-кола в Метро?Доста време мина,а само една жена от групата пусна снимка,че го получи.

# 1 269
  • Мнения: 926
Касовите бележки регистрирани в Danonino участват ли в следващите тегления?

# 1 270
  • София
  • Мнения: 292
Да, участват. Ето извадка от правилата:
"(а) всеки участник, който е регистрирал фискален бон, съобразно условията на
Играта, участва в тегленията до края на периода на нейното провеждане."
Касовите бележки регистрирани в Danonino участват ли в следващите тегления?

# 1 271
  • София
  • Мнения: 1 072
Има ли още някой,който чака колело от играта на Кока-кола в Метро?Доста време мина,а само една жена от групата пусна снимка,че го получи.

Още края на м.Юли получихме нашите с ММ

# 1 272
  • Мнения: 283
Има ли още някой,който чака колело от играта на Кока-кола в Метро?Доста време мина,а само една жена от групата пусна снимка,че го получи.

Още края на м.Юли получихме нашите с ММ
Благодаря!Звъняха ли ви от магазина или директно отидохте там?

# 1 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 881
Честит да е рожденика и много щастливи мигове да има! Heartpulse
За спечелилите раница от КК стъклените бутилки внимавайте - ако не дойде до седмица след подаването на данни им звънете отново.
Моят казус е такъв - заявих раницата в Понеделник.
Вчера си отварям профила в Еконт и ми излиза , че имам пратка от Фийлд Тийм за днес. Усетих се, че е раницата, но като проследяване на пратката ми дава , че е изпратена за Русе, а аз съм на 200км от там.
Помислих си, че може да е грешка, но днес реших да звънна. Отново ми вдигна същото(според мен позаспало момче) , което ме помоли да провери казуса и да се свърже с мен след малко.
Звъни ми след 15мин. - изпратили вярно раницата с моите данни и номер в Русе, та ме увери, че ще я пренасочат към мен. Relaxed
Реших да споделя ако има забавяне при някой - да звъни и да пита, защото иначе за 2 дена реагираха с изпращането , само да не беше в друг град Rolling Eyes

# 1 274
  • Мнения: 756
Може ли линк за играта на кола със стъклените бутилки, че не го намирам?

Общи условия

Активация на акаунт