Стара Загора 10 - Наесен с песен...

  • 13 525
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 4 183
А ти, "лъжливо овчарче"...!!!
Още една черна точка и си в черния списък...!!!

Въй май тва съм аз.Приемам всякакви критики-признавам ВИНОВЕН Embarassed/до доказване на противното/Ще се оправдавам като ви видя.Утре мама ще идва-обещавам -ИДВАМммммммммммм-дано да сте там.Към 11:00 добре ли е?

Утре е Събота, Виктори (ама как ми се припушва от ника ти... Twisted Evil)

# 196
  • Мнения: 1 150
В събота няма ли кафенце?Ще те черпя Жади/само ако дойдеш утре/Кафенце и цигарка-малеееееееееееее

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 4 183
Жадито има гости и утре е с 3 деца, които вероятно ще искат да ходят да играят някъде. Та може би ще съм на някое кафе с детски кът. Ако те сутройва - да се уговорим, тъкмо ще ти обясня произношението и значението на "Jade"... ако те интересува де   Wink

# 198
  • Мнения: 1 150
Става -става .Казвай -аз утре имам гледачка и ще съм само с баткото така че мога да се съобразя с теб.Сори за произношението JoyУчила съм немски и...................да.Айде да се уговорим.

# 199
  • Мнения: 1 150
Jade-кво стана бе ще си лягам.Остави ми съобщение -утре ще го прочета и ще дойда Айде лека нощ на всички

# 200
  • Мнения: 619
(ама как ми се припушва от ника ти... Twisted Evil)
viktori,да си сменяш ника,че съвсем ще я изтървем госпожата с тез цигари...
за да не пита някой пак какво правя по това време будна-обяснявам-събудих се от 1 катастрофа и реших да надзърна тука...ама никой няма,като гледам....

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 647
Ивата, теб ще те обявим за нощна гостенка нумбер уан... Мине се, не мине и подскача по някой твой постинг от тъмни зори... Явно си недоосъзната нощна птица...
smile3532

# 202
  • Мнения: 1 150
А бе Експресе ти не спиш ли? #Crazy

# 203
  • Мнения: 1 150
Оооооооооо сърдит си!Как да те отсърдя?Кафе?

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 593
тъкмо ще ти обясня произношението и значението на "Jade"... ако те интересува де   Wink
Никво обяснине...Жаде си и това е  pletka
Аз си чакам сержито...нали беше наряд...а бабата от първия етаж ме събуди в ранни зори afwitch

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 593
В 10,30 часа ще ходя на Бирхалето...имаме среща с наши братовчеди там. Със сержито ми съм Mr. Green

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 647
Докато се завъртя да направя закуска на малката и вие сте се изпонаизлюпили...

А бе Експресе ти не спиш ли? #Crazy

Цъ, яз не спя...

# 207
  • Мнения: 2 566
Този Премаман и аз вчера го видях.Сигурно ще стане хубаво магазинчето HugА някой от вас да е чувал една фирма за бебешки стоки, БЕБЕЛАН се нарича?

# 208
  • Мнения: 6 245
Не съм чувала за Бебелан.

А като стана дума за чуване, някой чувал ли се е с Дони и с Мини? Мини дали оздравя - тоя вирус е доста коварен, дано вече да й е минало. Дони няма интернет, надявам се, че бебе Ивелин не я преуморява. Макар че времето за колики май вече дойде  newsm78

# 209
  • Мнения: 2 122
Абе тука съм аз, ама ако знете какво ме хвана от снощи Sick- от 22 до днес на обед съм си говорила поне 10 пъти с тоалетната чиния, и вечерта посред нощта в 3 часа- ревах си в банята, едва се добрах до леглото. А казвали че като влезеш в 4-я настъпвали най- хубавите месеци от бременността, явно нашето бебонче не мисли така  Tired
Иначе температурата ми падна, взех си ПКК-то вчера очертавам се с анемия още от сега,
ще ме тровят с лекарства.
Абе в понеделник живот и здраве съм на линия, само да няма пак дебати в тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт