Препоръчайте фирма за ремонт на баня

  • 1 553
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
След като платих почти 9 бона на пълни некадърници и измекяри, които буквално ми съсипаха банята (и останалата част от апартамента), сега търся професионална фирма, която да ми изкърти банята и да я направи наново по всички стандарти и с дизайнерско око. Препоръчайте някоя с хубав сайт и хора които работят с топ оборудване, екипировка и протекция, в който мога да погледна работата им. Да са Българи. Мерси

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 08:27 от fixap

# 1
  • Мнения: 4 518
Защо не пробвате с Хенди баня? Не съм ги наемала, но изглеждат ок, така че може да им погледнете страницата във фейсбук.

# 2
  • Мнения: 71
За кой град? Съпругат ми има фирма в Бургас,мога да пратя координати.

# 3
  • Мнения: 11
За кой град? Съпругат ми има фирма в Бургас,мога да пратя координати.

За София, но съпругат Ви не ми върши работа

# 4
  • Мнения: 11
Защо не пробвате с Хенди баня? Не съм ги наемала, но изглеждат ок, така че може да им погледнете страницата във фейсбук.

Защото като им гледам долния сайт и логото правено от десетокласник, който сега се е научил на Photoshop, по-добре да върна бездарниците дето ми осраха банята

# 5
  • Мнения: 4 518
Защо не пробвате с Хенди баня? Не съм ги наемала, но изглеждат ок, така че може да им погледнете страницата във фейсбук.

Защото като им гледам долния сайт и логото правено от десетокласник, който сега се е научил на Photoshop, по-добре да върна бездарниците дето ми осраха банята
Ок... Успех

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
Ивекта ремонт имат страница във фейсбук

# 7
# 8
  • Мнения: 11
Ще го кажа сега, за да избегна бъдещи подобни предложения. Не се занимавам повече с измислени фирмички от бабешката мрежа Facebook, които не са се постарали да си направят добре направен представителен сайт, от който мога да направя извод, че имат сериозно отношение към бранда си, следователно към работата, която извършват. Бих дал достатъчно пари, този път, за качество. Повече с боклуци не се занимавам. Очаквам в къщата си да видя майстори с работно облекло, а не цигани по шорти и джапанки, които пушат докато работят. Темата е доста пуста, явно в България няма професионалисти. Аз също доста ровя в Интернет и не попадам не нищо свястно. Харесах една Австрийска фирма, с която се свързах, но имаме разминаване в графиците. Не знаех че ремонтните дейности в България са толкова долнопробни и измекярски, докато не започнах да се занимавам. Тук всеки май препоръчва бай Иван, братовчеда на зетя, кой от кой по-голям некадърник, ма нали е рода и има фирма, дето е правил 2 бани в някое село... Така се подлъгах и аз първия път и сега съжалявам. Посредственост и измекярщина отвсякъде

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 08:47 от fixap

# 9
  • София
  • Мнения: 1 742
http://www.bgremonti.com/

Ето фирма с добър сайт и доказано качество.

# 10
  • Мнения: 11
http://www.bgremonti.com/

Ето фирма с добър сайт и доказано качество.

Сега си говорим

# 11
# 12
  • Мнения: X
Тези които мога да препоръчам не се занимават с ремонти на дребно. Но в случая бих предложила да си говорите с интериорен дизайнер, който си има подизпълнител, щом държите и на естетика от майстори.

Общи условия

Активация на акаунт