Хотел Пламена Палас Приморско?

  • 16 282
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
sunshine3 вече не си спомням точно какво закусвахме,но със сигурност беше бедна и еднообразна закуската.В крайна сметка е въпрос на вкус Peace

# 61
  • Мнения: 1 428
Вчера се прибрахме от Приморско и бяхме в този хотел.
Изключително доволни сме!
Всичко изглеждаше точно така както е на снимките в сайта.
Много любезен и отзивчив персонал, хигиената на ниво, басейна хубав...а бе всичко!
Закуската също беше добра, имаше по нещо за всеки.
Догодина, ако ходим на море в БГ пак там ще сме! Peace

# 62
  • Мнения: 934
Вчера се прибрахме от Приморско и бяхме в този хотел.
Ейй...значи сме се засякли!Ние бяхме там от 07.09 до 15.09 Hug

# 63
  • Мнения: 6 649
С изключение на закуската и басейна нямам забалежки.

Е какво не й харесвате на закуската... Rolling EyesТоку-що се прибираме от там.. Имаше всичко..и палачинки и пържени филии и бухтички ..който иска пържени неща като яйца, кренвирши..също бяха на лице...изобщо...чудя се как си представяте перфектната закуска...?
Ако ви кажа каква беше в хотел "Оникс" в Китен през месец юни ще паднете!И то за 60 лв. на вечер...
При нас просто нямаше закуска имаше само малко бухтички и шунка.

# 64
  • Мнения: 934
При нас просто нямаше закуска имаше само малко бухтички и шунка.

 Shocked Rolling Eyes Thinking
Сериозно ли говориш?? Това по кое време? В активния сезон ли? И към колко часа? Към 10.00??

# 65
  • Мнения: 1 655
И ние останахме с добро впечатление от хотела и обслужването. Единствената ми забележка е към закуската. Предполагам проблема с нея се явява, когато хотела е изцяло пълен. Наставаше някакво стълпотворение край масата  за сервиране, по-хубавите неща се разграбваха за секунди, а нови плата от същите се носеха след 15-тина минутки. За да си хапнеш добре, трябва да минеш поне 3 пъти през 15 минути край масата. Последните няколко дни от пребиваването ни пристигна доста солидна германска група туристи, от тогава добирането до свястна закуска ставаше съвсем трудно. Като цяло, чужденците пребиваващи в хотела бяха почти без липса на елементарно възпитание (да ме извинят).

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Вчера се прибрахме от Приморско и бяхме в този хотел.
Ейй...значи сме се засякли!Ние бяхме там от 07.09 до 15.09 Hug
Ха и ние по това време точно бяхме. То е било общофорумска почивка направо Simple Smile
Към хотела нямам никакви забележки, бих казала само хубави неща по отношение на обслужването - мило, приятно, топло посрещане от целия персонал. За станалата вече прословута закуска - според очакванията ми за тризвезден хотел.
Неприятно ни изненада пътя до хотела и като цяло пътищата наоколо. Приморско с нищо освен южния плаж не ме впечатли. Картината май по цялото ни черноморие се уеднаквява.

# 67
  • Мнения: 1 428
Вчера се прибрахме от Приморско и бяхме в този хотел.
Ейй...значи сме се засякли!Ние бяхме там от 07.09 до 15.09 Hug
Ха и ние по това време точно бяхме. То е било общофорумска почивка направо Simple Smile
Към хотела нямам никакви забележки, бих казала само хубави неща по отношение на обслужването - мило, приятно, топло посрещане от целия персонал. За станалата вече прословута закуска - според очакванията ми за тризвезден хотел.
Неприятно ни изненада пътя до хотела и като цяло пътищата наоколо. Приморско с нищо освен южния плаж не ме впечатли. Картината май по цялото ни черноморие се уеднаквява.

А с децата ли бяхте?
Защото имаше 3-4 деца, с едното си играеше Жужка(което се оказа пак дете на форумка Laughing), останалите бяха по-големи от нея...

# 68
  • Мнения: 934
Ха и ние по това време точно бяхме. То е било общофорумска почивка направо

Да. Вас ви помня! Един ден твоята дъщеря се закачаше с моята. Ако помниш ние седяхме на голяма маса точно под ТВ , близо до рецепцията! Laughing
От къде да знам, че сме от форума, да се бяхме наговорили и да се поразговориме..... Grinning

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
А с децата ли бяхте?
Защото имаше 3-4 деца, с едното си играеше Жужка(което се оказа пак дете на форумка Laughing), останалите бяха по-големи от нея...
С детето от снимката бяхме Simple Smile

Ха и ние по това време точно бяхме. То е било общофорумска почивка направо

Да. Вас ви помня! Един ден твоята дъщеря се закачаше с моята. Ако помниш ние седяхме на голяма маса точно под ТВ , близо до рецепцията! Laughing
От къде да знам, че сме от форума, да се бяхме наговорили и да се поразговориме..... Grinning
И аз познах детенцето снощи като видях снимката в подписа ти. Помня ви разбира се  Hug

# 70
  • Мнения: 934
И аз познах детенцето снощи като видях снимката в подписа ти. Помня ви разбира се  Hug
ЕЕЕеее....ако се бяхме разбрали по-рано, че ще се засечем, можеше да се запознаем лично...нищо де...
А тази снимка в подписа ми вижда лисе, че при мен се вижда само едно хиксче... newsm78

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз познах детенцето снощи като видях снимката в подписа ти. Помня ви разбира се  Hug
ЕЕЕеее....ако се бяхме разбрали по-рано, че ще се засечем, можеше да се запознаем лично...нищо де...
А тази снимка в подписа ми вижда лисе, че при мен се вижда само едно хиксче... newsm78
Не, не се вижда. Май аз нещо съм се объркала, снощи съм видяла снимката на детето на silva,но и то ми е много познато Simple Smile
sunshine3, много добре си спомням как Белослава настъпваше към вашата маса в онази сутрин. Срещахме се през целия престой, ама като нямаме отличителен съфорумски знак... Нищо, за догодина ще вземем мерки  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 934
sunshine3, много добре си спомням как Белослава настъпваше към вашата маса в онази сутрин. Срещахме се през целия престой, ама като нямаме отличителен съфорумски знак... Нищо, за догодина ще вземем мерки  Simple Smile
Да, трябва да носим по една значка с:"Форум Бг мама".. Thinking Laughing ooooh! Няма начин да се подминем тогава.... Hug

# 73
  • Мнения: 394
Момичета аз започнах потготовка за морето с намирането на нещо удобно за моето семейство!!!
Моя мъж всяка година иска да посещаваме различно градче на нашето море докато не обиколим всички и не си намерим нашето местенце и ме затормозява всяка година с търсене из интернета #Crazy! Мисля си че за нас -четеримата двама възрастни с бебе на 2 годинки и кака на7 ще ни е по удобно да има самостоятелен санитарен възел. телевизор. хладилник. климатик и някакъв уред за затопляне -за да мога да затоплям млякото на малкия или някоя супа ако не яде навън! Ох вече три дни се лютам из квартирите и хотелите и немога да реша. хотел Пламена Плаза или някоя квартирка за по 50-60 лева за 10 дни от началото на юли месец. Лутам се и се чудя -иска ми се в Пламената дадоха ми оферта за ден 90 лева със закуска басейн и прочие а и отзивите ви са все хубави. НО дали ще намеря спокойствие там. че малкия ми се събужда от хлопване на врата а и ме интересува басейна отопляват ли го особено детския или от слънцето каквото се затопли. и дали е спокойно или се чува някой музика от някъде и на кой етаж бихте ми предложили да отседнем или най добре сие в някоя къщичка -апартамент ли  newsm78.?

# 74
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Пламена няма места до края на август. Все нямаме късмет да го посетим Confused

Общи условия

Активация на акаунт