Кога пропушихте?

  • 3 770
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 651
На 21 сериозно, беше ми кеф да пуша. И сега ми е кеф, само дето не ми е кеф да кашлям и сутрин и вечер и по обед.
Не ми е кеф и все по-често да изпадам в ситуация, когато съм малцинство и куп непушачи ме гледат лошо. Не ми е кеф и когато в 1 през ноща хуквам до нон-стоп-а, защото не мога да работя без да съм лапнала цигара.
Приятеля ми пуши от както го познавам (6 г) по 1 кутия на седмица макс.
Как го прави не знам, аз нямам толкова воля.
Та пуши, ако искаш "начеши си крастата", но не познавам пушач, които е горд с навика си.

# 46
  • Мнения: 730
Много малка пропуших(като бях на 3год. с децата,които играехме стояхме зад блока и чакахме някой да си хвърли фаса и дърпахме като за световно Laughing,най-много намазваше брат ми,беше най-отворен и най-голям-на 5год Crazy)После към 5-6клас взех да пуша по 5-6 цигари на ден и вече в 7-ми клас се започна сериозното пушене-по кутия и нагоре на ден Rolling Eyes,много исках да ги спра,но все не ги спирах..................и в един прекрасен момент от живота ми срещнах мъжа ми,който не си беше дръпвал даже и ми беше кофти да му димя насреща,много е неприятно непушач да движи с пушач,и така той ми беше стимула и вече 4год не съм пушачка,за което страшно се радвам и му благодаря Heart Eyes

п.с НЕ ГИ ПОЧВАЙ ТЕЗИ ГАДНИ ЦИГАРИ Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 412
и като ти се пуши- пуши си.
всеки съзнателен човек има право да прави с живота си това,което му се прави
сигурна съм,че знаеш,че не само,чене са полезни,но и вредят
от там нататък решението си е лично твое
.... и белите дробове също..... Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 416
На 15...  newsm53 Вече 9 години страстно се обичаме с цигарите...  Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Почти на 20 години бях, но си дърпах по малко и така доста години. После изведнъж започнах адски много да пуша, срам ме е да кажа до колко стигах на ден и реших като забременея да ги откажа окончателно /щото иначе нямах воля/. Така и стана - от почти 3 години не съм се доближавала до цигара, като през 2 от тях ми се пушеше, та ми се ревеше... #Cussing out

# 50
  • Мнения: 990
На 17 г.  Blush , после на 23 ги отказах за една година и сега пак ги пропуших!

# 51
  • Мнения: 3 042
На 16 г пропушех.
Заради двете бременности и кърменето два пъти до сега отказвах цигарите и два пъти пропушвах отново. Wink
Сега събирам воля и кураж, за да ги откажа, но не знам дали ще успея Thinking. Времето ще покаже.

Щом не си започнала все още да пушиш, по-добре не започвай. Peace

# 52
  • Мнения: 750
Пропуших на 20. Мислех, че ми придават по-уверен вид. Постепенно за около 4 години докарах тази си увереност до кутия и половина на ден и точн отогава ме сполетя сериозна връзка с един юнак-непушач. Реших, че мога да ме тровя живота по-здсравословно и за мени  за него и ги спрях. Две години години пауза и след това в критичен моментна сериозно служебно психическо натоварване реших да запаля една. И още една ... И пак се започна, но вече далеч по-умерено. Помъдрях с годините.  Laughing
След като срещнах Голямата си любов и решихме, че ще имаме дете, пак ги спрях три месеца преди забременяване, бременността и още 6 месеца след това (докато не се върнах на работа).
Сега се водя "социален пушач". Вкъщи не паля, освен в изключителни случаи на много гости. Пуша от време на време с колегите в офиса или в редките случаи, когато излизаме с приятели на заведение. В общи линии статистиката сочи кутия на седмица. Това вече не се брои за порок, нали?!  Wink Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 001
Не започвай!
Започнах на 19 (току що влязъл в казармата), спрях ги на 37 (сега съм на 41).
Пушил съм по 2 кутии на ден, "серт" цигари. Пушил съм и в Германия, и в Англия, та не ми се мисли колко пари съм "изпушил". Спирал съм ги много пъти, но слава Богу, този път е окончателно (не случайно "а Мама е най-добрата" - купи ми "илач" за стотина лева). Та като човек "и старило, и патило":
Не започвай!

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Още не съм.

# 55
  • Мнения: 338
Ох срам ме е да кажа.Много гаден навик ако можеш не ги почвай изобщо.Трудно се отказват.

# 56
  • Мнения: 1 813
На 13 започнах,пушех кутия за ден и половина,не бях сериозен пушач.Спирах,почвах,когато си поискам спирам,нямам нужда от тях,единствено по заведения,когато пия алкохол ми се е приисквало да запаля,но вече и това не правя.Ами така де като ме питат дали съм пушач с чиста съвест да отговарям - НЕ СЪМ  Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 1 105
Дуци, мисля, че е време да смениш заглавието на темата на "Моля дайте ми съвет..."  Grinning


По темата, от 8 клас. Опитвала съм да ги спра, признавам си не успях. Всеки е достатъчно голям, за да направи собствен избор, оставете Дуци да си пуши щом й се пуши!

# 58
  • Мнения: 1 052
Според мен е глупаво, след като си се опазила до сега, тепърва да правиш подобни щуротии, по-добре започни да пиеш Mr. Green
Пропуших на 13, спрях ги на 1-ви януари 2005, и смея да кажа, че това ми е най-доброто съзнателно дело до сега. Пушех накрая по 3-4 кутии, едвам си събирах дробчетата, имах гаден дъх, и в къщата ни не се дишаше. Не мога да кажа, че кожата ми е станала като бебешко дупе, но определено сутрин не се стряскам от дъха си, мога да пия колкото си искам и на другата сутрин да нямам махмурлук, предполага се, че имам и повече пари. И да, не мога да пея като Марая Кери, защото вече си имам хроничен фарингит....
Още нещо-живея на 4 ет. без асансьор, и хич не се задъхвам, нещо което не мога да твърдя за пушещите ми приятели...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На 11-12 Confused

Общи условия

Активация на акаунт