Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-9

  • 54 976
  • 767
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 938
Чела съм добри отзиви за този крем, но лично аз не съм го ползвала. Може да прочетеш коментарите в сайта.
https://www.sephora.com/product/the-ordinary-deciem-azelaic-acid … ension-10-P427411

# 676
  • Мнения: 39 317
Аз лично не съм видяла ефект от азелаиновата киселина в скинорен.

# 677
  • Мнения: 22 865
Аз се мажа с него.При всеки е проба-грешка.Трябва да се пробва, няма формула.
Може би с Експигмент 4% донякъде избледняват петната есен-зима, но не се махат.

# 678
  • Мнения: 65


Това е рецептата на изписания ми от доктора крем, направен в аптеката на Токуда. По-горе ми искахте рецептата, но чак сега я намерих. 😊

Благодаря за инфото за Вит Ц, ще търся и взема. 😊

Колкото до киселините, май-май колкото и да чета, не бих се осмелила сама в домашни условия. 🙄

# 679
  • Мнения: 921
И аз съм с ужасно акне.  Постоянно ми излизат големи и болезнени пъпки , най вече на брадичката и челото . Не мога да се понасям . Лошото е че и с покривен фон дьо тен пак си личат,  защото са подути . Ползвах Скинорен,  изхарчих цялата тубичка и не видях ефект . Повече няма да го купувам . Не виждам смисъл . Сега ще пробвам да пия Витамин А . Казаха ме , че премахваха акнето , но ефекта бил само докато се пие .
Кои хормони да изследвам за акнето ?
Забравих да ви кажа,  че бях и на дерматолот , изписа ми въпросният Скинорен и салицилова киселина .. Никакъв ефект ..

# 680
  • Мнения: 291
И аз съм с ужасно акне.  Постоянно ми излизат големи и болезнени пъпки , най вече на брадичката и челото . Не мога да се понасям . Лошото е че и с покривен фон дьо тен пак си личат,  защото са подути . Ползвах Скинорен,  изхарчих цялата тубичка и не видях ефект . Повече няма да го купувам . Не виждам смисъл . Сега ще пробвам да пия Витамин А . Казаха ме , че премахваха акнето , но ефекта бил само докато се пие .
Кои хормони да изследвам за акнето ?
Забравих да ви кажа,  че бях и на дерматолот , изписа ми въпросният Скинорен и салицилова киселина .. Никакъв ефект ..

Божее, вече се убеждавам, че дерматолозите в България не стават за нищо..За подкожните пъпки пробвай бензоил пероксид, но го нанасяй само върху тях и само вечер. А иначе ти препоръчвам да се миеш с нежен измивен гел, спри спирта, защото той не помага срещу подкожни пъпки, само изсушава, което кара кожата да произвежда още повече себум и порите да се запушват. Вземи си задължително хидратиращ крем подходящ за твоята кожа и сутрин задължително слънцезащита. А вечер мажи бензоила, но слагай малко. Гарантирам ти успеха

# 681
  • Мнения: 1 206
Преди мн години и аз изведнъж получих пъпки и отидох на дерматолог. Той изписа Скинорен и още некви неща. Не ми помогнаха. След година, като ми помина стреса, спряха да ми избиват пъпки от само себе си.

# 682
  • Мнения: 3 724
За акнето да попитам дали сте пробвали бирената мая, ни течна . В пубертета освен акнето , нямах и място без циреи или ечемик по очите. След пиенето на бирената мая всичко изчезна . Беше ужасна на вкус ,но помогна на мен и сестра ми.

# 683
  • Мнения: 82
Здравейте момичета някой ползвал ли е шипково масло?Доволни ли сте?

# 684
  • Мнения: 22 865
Здравейте момичета някой ползвал ли е шипково масло?Доволни ли сте?
Много хора, с търсчката ще излязат десетки мнения.

# 685
  • Мнения: 190
Здравейте момичета някой ползвал ли е шипково масло?Доволни ли сте? Ползвам и съм доволна.

# 686
  • Мнения: 8 759
Търся пресни мнения за лазерни процедури на лице.

Мисля към края на септември да направя такива.
Имам капиляри, които не желая да се виждат, също и слънчеви петънца.

На кой апарат да се спра според вас?

# 687
  • Мнения: 381
Здравейте!
Изчетох предишните две теми,  тази не съм, но в Интернет много упорито започна да ми се появява една реклама и реших да я споделя тук, виждам, че кремът е турски и май не е със съставката на експигмент, а с арника?? Май не е пускан тук, затова реших да го сложа, нямам отзиви, опит с него.. На някой друг попадал ли му е?
Естествено, надали е толкова магически,  колкото звучи, просто ми стана интересно дали на някой друг тук му е попадал...

https://whitecreams.site/bg/?ref=Bulgar2

# 688
  • Мнения: 190
Здравейте!
Изчетох предишните две теми,  тази не съм, но в Интернет много упорито започна да ми се появява една реклама и реших да я споделя тук, виждам, че кремът е турски и май не е със съставката на експигмент, а с арника?? Май не е пускан тук, затова реших да го сложа, нямам отзиви, опит с него.. На някой друг попадал ли му е?
Естествено, надали е толкова магически,  колкото звучи, просто ми стана интересно дали на някой друг тук му е попадал...

https://whitecreams.site/bg/?ref=Bulgar2
    По принцип арниката действа много добре, но като превенция по-скоро. Аз нанасям към рутината сутрин,маска с арника като поредна стъпка. Не премахва стари петна но когато ми се появи пъпка минава бързо, без да остава петно. Хипер доволна съм.

# 689
  • Мнения: 381
Мерси, Нели!
Също да кажа тук, че купих два крема на La Roche-Posay - Anthelios Pigment Correct и Anthelios Oil Correct, които обаче няма да ползвам, ако някой ги иска! Единият е отварян за проба, другият въобще не е.

Общи условия

Активация на акаунт