Къде в Русе- 12

  • 43 511
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 383
Привет! Ще съм благодарна за мнения и препоръки на автошколи в Русе, по-специално за категория Б. Надявам се все някъде има спокойни и внимателни инструктори. Благодаря предварително!

# 421
  • Мнения: 3 604
Привет! Ще съм благодарна за мнения и препоръки на автошколи в Русе, по-специално за категория Б. Надявам се все някъде има спокойни и внимателни инструктори. Благодаря предварително!
Автошкола Панайотов,Рулан която и да изберете няма да сгрешите.

# 422
  • Мнения: 4 841
Привет! Ще съм благодарна за мнения и препоръки на автошколи в Русе, по-специално за категория Б. Надявам се все някъде има спокойни и внимателни инструктори. Благодаря предварително!

Даря, под ЖП гарата в комплекса.

# 423
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Моето голямо кара сега  при Панайотови. Аз също карах там. Доволни.

# 424
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Моят син преди 2 месеца взе книжка. Кара курса при Николов. Доволен е. Изпита му беше на 18.06. в най-проливния дъждовен ден за това лято. Взе го от раз.
Аз през 2006 г. го карах в Рулан. Ами... не съм доволна. Всичко беше отбий номер. Може би зависи и от инструктора, но не ми дадоха право да избирам. Този, при който бях аз не съм го срещала от години в колите на Рулан. И двамата, които карахме при него ни скъсаха на първия изпит по кормуване.
Моя роднина преди мен беше в Даря и беше много доволна. Аз да не отида там, ами... отидох на по-евтиното.

Последна редакция: пт, 10 сеп 2021, 10:52 от viki_1974

# 425
  • Мнения: 4 841
Вики, те цените трябва да са еднакви навсякъде. Така си мисля поне. Аз няма да препоръчам моя инструктор, понеже първо че беше преди 100г и второ не съм очарована от него. По други причини познавам инструктура на Даря и мога да кажа, че е мнооого спокоен човек. Имам няколко приятели, които караха там, вкл. и сестра ми.

# 426
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Агнес, помня, че имаше разлика от 30 лв, което преди 15 години си беше пара. Толкова ми струваше да се явя повторно на изпит Joy

# 427
  • Мнения: 35 069
Моя мъж караше при Игнатов, баш при Игнатов и беше адски възмутен от отношението му и буквално го отказа от кормуването

# 428
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Аз карах шифьорски курс в Акрукс при Данчо, но 2007г. - доволна съм. Всичко беше нормално. Към днешна дата го виждам още по улиците.
Някой знае ли д-р Дачев дали има частен кабинет извън Белодробната болница?

# 429
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Когато аз карах курса, с моя позната се засякохме на курса в БЧК. Тогава тя беше в Акрукс. Сподели, че е доволна.

# 430
  • Мнения: 298
Плюс едно за Даря и инструктора, жалко, че му забравих името, беше преди 10 години. Научил е баща ми, майка ми и мен да караме. Страхотен и спокоен човек.

# 431
  • Мнения: 4 841
Плюс едно за Даря и инструктора, жалко, че му забравих името, беше преди 10 години. Научил е баща ми, майка ми и мен да караме. Страхотен и спокоен човек.

Предполагам говориш за бащата. Сега синът му е инструктора.

# 432
  • Мнения: 2 117
Момичета, малко тъп въпрос, ама се чудя. На кея има ли заведение с батут, защото видях снимки на една позната от там, ама като сме ходили, батут не сме виждали, само площадките.

# 433
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз да питам някой ползвал ли е това онлайн пазаруване от тоя магазин https://rusebag.com/ и доволни ли сте?
То иначе от друго място не съм срещала да може да се пазарува така онлайн Thinking,ако има казвайте Simple Smile

# 434
  • Мнения: 1 136
Къде се продават дамски костюми за есента?

Общи условия

Активация на акаунт