Къде в Русе- 12

  • 43 755
  • 750
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 35 110
И системата за сертификати не работи ...
От снощи е блокаж

# 481
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Sad
Как не казаха вчера, че и за там ще се иска.. Sad Щях да го пратя вчера сутринта и днес да не си гриза ноктите.

# 482
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Ели и ние така, но на Светослав изпита е утре. Но той сега ми писа че са отменили до 25 изискването за сертификати

# 483
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тъкмо говорих с Алекс. Чакаха пред някаква лаб. Предадох инфото ти и му казах да звъни на инструктора си, а той в ДАИ.

# 484
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Светослав ми изпрати това
"Отсрочка в изискването за зелен сертификат обявиха здравните власти.  До неделя - 24 октомври, включително, няма да бъдат налагани глоби, а само ще бъдат издавани предписания. "

# 485
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Не се класира Sad Бързият му тест излезе + и направо съм в ступор. Няма пукнат симптом. Ходи на още 1-2 лаб. да направи ПСР, ама късно вече. Утре, а ДАИ-то остана за друг път.

# 486
# 487
  • Мнения: 920
Дали ще искат зелен сертификат за Манията в Здравец?

# 488
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Не е хранителен магазин - ще искат.
Да има гратисен период, но ако има проверяващи си на собствена отговорност. Глобата би трябвало да падне после. И това, ако все пак те пуснат - могат да откажат.

# 489
  • Мнения: 35 110
Дали ще искат зелен сертификат за Манията в Здравец?
Разделили са го на 2 и пише, че не искат сертификат

# 490
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Хитро - падат под 300 кв.м.
А дано и други да се сетят.
Аз питах в ресторант за лятната градина - тя си е покрита, но тц искат сертификат.

# 491
  • Мнения: 187
Някой знае ли къде леят куршум в околността?

# 492
  • Мнения: 79
Здравейте, някой виждал ли е някъде да продават ластичен черен маншет, такъв какъвто се слага на ръкавите и кръста на якетата?

# 493
  • Мнения: 155
В магазин ,,От игла до конец", този който е в пресечка на ул. Петко де Петков.

# 494
  • Мнения: 79
И аз за там си мисля, ще проверя, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт