Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 092
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 948
Хммм че приятна темичка..

Интересна,мда... Hug

# 106
  • Мнения: 899
Обърках се вече, е или не Chanel на снимката  Simple Smile
Предалагам всички да насочим силите към разнищването на дилемата, накрая тя ще ни се ядоса и ще се пишем наред, че ни е обидила публично във форума  Mr. Green

# 107
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Обиждали са ме. Не съм се разправяла на лични, просто съм игнорирала "дразнителите".
Без да искам обаче в една тема бях засегнала ДЕянаЗ, още ми е криво - тогава й се извиних както в темата, така и на лични - надявам се да е приела извиненията ми. Много гадно се получи!

# 108
  • Мнения: 6 155
Обърках се вече, е или не Chanel на снимката  Simple Smile
Предалагам всички да насочим силите към разнищването на дилемата, накрая тя ще ни се ядоса и ще се пишем наред, че ни е обидила публично във форума  Mr. Green

Според мен е тя на снимката  Thinking

# 109
  • Мнения: 2 309
Aз май обидих Бубата веднъж, не беше много правилно, но след очна ставка се разбрахме.
Радва ме, че тя всъщност не се обидила. Обичам такива хора.

Тези неща нямат толкова значение, когато хората не се познават.

Но когато с Инфинити сме изпили толкова кафета заедно, и сме се забавлявали и смяли на една маса,  и тя в един момент да превътри и да почне да ръси обиди ... това не беше много смислено.
Но не ми е кофти, защото съм над тези неща, не се сърдя.

Друг случай не помня.


Иначе по темата,като Новак се заядох с Мамица и Джулиана,за което им се извинявам,защото наистина ги предизвиках и доста ги нагрубих особенно Джулиана...сега като се сещам ми става мъчно.
След този инцидент, не съм стигала до ЛС обиди с никой друг...




Айде сега Инфинити превъртяла hahaha Joy айде другата смешка да е по-смешна... hahaha Joy
Лично ти доста хапливо пишеш,ама не се усещаш.

Иначе по темата-като Новак се заядох с Мамица и Джулиана,не помня в каква тема,но им се извинявам,защото ги предизвиках и не бях права...доста нагрубих Джул на ЛС и ми става мъчно като се сетя...
След това съм нямала подобни изпълнения.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 22:51 от rojbo

# 110
  • Мнения: 677
Ето ви я снимката и..Тук е на 5 годинки..

# 111
  • Мнения: 2 697
Да, обиждали са ме веднъж, един потребитеЛ, но поне показа до какво ниво може да падне. Не че бе изненада за някой, но беше добре да се види явно. Е, имаше и негови придворни, които го подкрепиха и изпитаха огромно удоволствие да му ръкопляскат на простащината. ooooh!

# 112
  • Мнения: 818
Аман от емигранти който живеят като скотове,а си дават компетентното мнение!Лени това ти ли го каза??Търсила си намеци,не че съм ги правила.

white_r ти не беше ли от масонската ложа???

diorelaaaa, diorela.
spri veche!
ne citirash pravilno izrechenieto.
az ne gi otgovorih, zahstoto v posta kazvam che mi e posleden za tazi tema.
snimkite bjaha publikuvani sled postinga mi.
na tova mu vikam losho stechenie na obstojatelstvata.
zalko, zashtoto zaradi dumata skotove mi otide umnija posting   Mr. Green
Виждаш ли Лени аз цитирам грешно,ти разбираш погрешно мой постинг...и стана тя една?
Да сменям ли името на темата?:
Обиждала ли ви е Шанел със снимката си във форума???

# 113
  • Мнения: 1 002
защо да сменяме името на темата ? ти просто се опита да минипулираш , ама май не мина ...


относно снимката на Шанел - още първият път като я видях си помислих , че е на  актриса от един сериал , който е за една група младежи , малко в стил "приятели " ,
не съм го гледала , но актрисата я има по разни списания , та оттам ...

# 114
  • Мнения: 2 768
относно снимката на Шанел - още първият път като я видях си помислих , че е на  актриса от един сериал , който е за една група младежи , малко в стил "приятели " ,
не съм го гледала , но актрисата я има по разни списания , та оттам ...

ти уби всичко детско в мен  Sad постоянно се оглеждам във Варна, дали няма да срещна именитата съфорумка  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 818
Не ми отговори на въпроса?Аз не манипулирам,няма защо...Нямам много познати тук за да искам симпатии.Казвам нещата каквито ги виждам.

# 116
  • София
  • Мнения: 7 097
По темата - с обидни епитети нито са ме обиждали, нито аз съм обиждала  Naughty

# 117
  • Мнения: 6 167
за мен на снимката е Шанел или поне се надявам да е така
красива е и си отива на името))

# 118
  • Мнения: 46 580
Diorella, моля те, пусни линк или кажи с 2 думи как обидиха детето ти, защото това наистина е нещо сериозно ...

# 119
  • Мнения: 818
Детето ми го обидиха на лични!Не съм толкова подла да пускам чужди постове или снимки на пубиката.

Общи условия

Активация на акаунт