Боя за коса - Blond48 - Клуб на блондинките

  • 41 569
  • 758
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
Момичета, може ли да се смеси 9-ка с 12-ка?

# 437
  • София
  • Мнения: 10 350
Момичета, може ли да се смеси 9-ка с 12-ка?

Всичко може, но какъв ефект търсиш, 10?

# 438
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
М-да, нещо такова 😊 искам да изсветля дължините, защото коренът ми е по-светъл от тях в момента, но ме е страх директо с 12-та да мажа и затова се чудя кое е по-добре, 12 и 6% или смес от 12+9 и  9% 🤔 а, и ако ги смеся колко оксидант да сложа?

# 439
  • София
  • Мнения: 10 350
М-да, нещо такова 😊 искам да изсветля дължините, защото коренът ми е по-светъл от тях в момента, но ме е страх директо с 12-та да мажа и затова се чудя кое е по-добре, 12 и 6% или смес от 12+9 и  9% 🤔 а, и ако ги смеся колко оксидант да сложа?

За дължините, не е ли по-добре блондор? 30гр. блондор, 60гр. оксидант(тук само трябва да прецениш), 30гр. вода и 30гр, шампоан да отмие каквото има на дължините.

# 440
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
Ох, не смея сама с блондор, много ми е тънка косата и ме е страх сама да действам, а тук фриз.салони не работят.

# 441
  • София
  • Мнения: 10 350
Ох, не смея сама с блондор, много ми е тънка косата и ме е страх сама да действам, а тук фриз.салони не работят.

На моята тънка коса, изсветляване на дължините с боя, никога не ми се е получавало. Иначе, това е при мен жълтеещия вариант.... така не бие чак толкова, но в профил, кожата ми е със студен подтон и не стои добре.

# 442
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
Ау, страхотно и коса и цвят 😍 точно такова нещо искам 😊

# 443
  • София
  • Мнения: 10 350
Ау, страхотно и коса и цвят 😍 точно такова нещо искам 😊

Ако знаеш, колко ме е яд, че не се снимах черна.... никак не беше лошо и така синеещо беше супер Simple Smile

# 444
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 445
nad_tab, за мен това е по-скоро пшенично.

Ето я моята, на 01.01. я правих с 8.21 на Compagnia del colore за втори път. Много хубав и траен цвят и веднага след боядисване косата ми не е отвратителна, както с повечето бои:





След 4-5 измивания става леко по-светла.

# 445
  • Мнения: 5 341
М-да, нещо такова 😊 искам да изсветля дължините, защото коренът ми е по-светъл от тях в момента, но ме е страх директо с 12-та да мажа и затова се чудя кое е по-добре, 12 и 6% или смес от 12+9 и  9% 🤔 а, и ако ги смеся колко оксидант да сложа?
Дано не е късно. Често съм смесвала 12 с 9 аз, не съм имала проблем. Според мен по добре е да смесиш 9 с 12 с 9% окислител. Не знам дали с 6 % изобщо нещо ще стане. Какво има по дължините че са по тъмни? Ако не е черна боя, моя съвет е да не слагаш блондор. Не го обичам аз блондора. Можеш според мен да сложиш 1:2 боя : оксидант. Обаче не знам защо не пробваш доректно с 12. Аз съм слагала 12 с 12% и пак ако не го правя особено често, косата е добре.

# 446
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
Преди година ме "осени", че вече не искам да съм почти бяло руса и се потъмних с 7-ца, която поддържах няколко месеца но се оказа, че ми е много по-трудно вече да съм с тъмна коса заради многото бели коси, омръзна ми да ходя все с по-светъл корен и само да пръскам и мажа с разни пяни за покриване на бели коси 😞 и започнах пак да изсветлявам, сега съм към 8-ца но пак си личат много и затова продължавам да изсветлявам 😊

# 447
  • София
  • Мнения: 779
Някой боядисвал ли се е с Kevin Murphy?
Може ли отзиви

# 448
  • София
  • Мнения: 10 350

Lady Brinne, моята коса, ако я намажа с 8ца и ставам светло кестенява Sad

# 449
  • BG-DE
  • Мнения: 5 128
+1 и при мен никога не става толкова светла, а основата ми не е тъмна 😞

Общи условия

Активация на акаунт