Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 253
  • 899
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 12 473
Здравейте, бих искала да попитам за здравословното си състояние. Нещо сериозно ли е. Генекологични или нещо друго. Да не би случайно да има бременност. Благодаря ви. И още 1 въпрос, ако е удобно разбира се. Ще имам ли комуникация с човека, за когото мисля и искам да комуникираме.

Не е сериозно състоянието Ви. Не сте и бременна.

# 766
  • Мнения: X
Кога най-после ще имам детенце?

# 767
  • Мнения: 12 473
След около 6 седмици или 6 месеца ще имате. Само се успокойте и махнете напрежението.

# 768
  • Мнения: 5 791
След около 6 седмици или 6 месеца ще имате. Само се успокойте и махнете напрежението.
Това какво трябва да значи, че е бременна ли вече? Или ще забременее до 6 седмици/6 месеца. Само да не се окаже, че дамата още не е намерила бащата.

# 769
  • Мнения: X
Имам две закъснели плащания от няколко месеца по проектни дейности, които отдавна съм извършила... В момента съм доста притеснена финансово. Има ли шанс да си ги получа скоро? Не са големи суми, но в момента са ми от изключителна важност.

# 770
  • Мнения: 12 473
Ще ги получите, но не толкова скоро, колкото очаквате. Има риск да ги “разсърдите”, ако настоявате.

# 771
  • Мнения: 8
Ще се съберем ли с моя човек?

Благодаря Ви!

Някой, ако има желание да ми отговори? 🧱

# 772
  • Мнения: X
Ще ги получите, но не толкова скоро, колкото очаквате. Има риск да ги “разсърдите”, ако настоявате.

Благодаря, моето усещане е същото и затова не съм настоявала досега, въпреки, че минаха 4 месеца и е меко казано некоректно забавянето от тяхна страна... Имам няколко предстоящи проекта - мога ли да очаквам допълнителни доходи поне оттам, макар и не в краткосрочен план?

# 773
  • Мнения: 350
Здравейте, бих искала да попитам за здравословното си състояние. Нещо сериозно ли е. Генекологични или нещо друго. Да не би случайно да има бременност. Благодаря ви. И още 1 въпрос, ако е удобно разбира се. Ще имам ли комуникация с човека, за когото мисля и искам да комуникираме.

Не е сериозно състоянието Ви. Не сте и бременна.
Благодаря! Бихте ли ме напътили към коя област да се обърна за здравословното си състояние.

# 774
  • Мнения: 12 473
Ще ги получите, но не толкова скоро, колкото очаквате. Има риск да ги “разсърдите”, ако настоявате.

Благодаря, моето усещане е същото и затова не съм настоявала досега, въпреки, че минаха 4 месеца и е меко казано некоректно забавянето от тяхна страна... Имам няколко предстоящи проекта - мога ли да очаквам допълнителни доходи поне оттам, макар и не в краткосрочен план?
Също няма да е скоро (според Вашите представи), но ще ги получите. Може да бъдете тук по-агресивна.

Анджелина,
Нищо Ви няма здравословно. Изцяло на психическа основа е дискомфорта Ви.

# 775
  • Мнения: X
Ще ги получите, но не толкова скоро, колкото очаквате. Има риск да ги “разсърдите”, ако настоявате.

Благодаря, моето усещане е същото и затова не съм настоявала досега, въпреки, че минаха 4 месеца и е меко казано некоректно забавянето от тяхна страна... Имам няколко предстоящи проекта - мога ли да очаквам допълнителни доходи поне оттам, макар и не в краткосрочен план?
Също няма да е скоро (според Вашите представи), но ще ги получите. Може да бъдете тук по-агресивна.

Анджелина,
Нищо Ви няма здравословно. Изцяло на психическа основа е дискомфорта Ви.
Благодаря!

# 776
  • Мнения: 9
Здравейте, извинявам се че пак пиша но не си намирам въпроса публикуван преди това, искам да попитам Аngel за връзката ми с мъжа с който съм от 7 г.пак се държи дръпнато бяхме се скарали, оправихме се но нещо му става ...ще продължим ли и ще успеем ли да живеем заедно както многократно сме говорили 😞

# 777
  • Мнения: 15
Здравейте, имам ли направена магия?

# 778
  • Мнения: 2 614
Здравейте, два въпроса имам относно работата ми. Ще се "издигна ли" скоро на някаква по-висока позиция и дали изобщо ще съм занапред на тази работа? Благодаря!

# 779
  • Мнения: 12 473
Няма да се издигнете и ще смените работата.

Общи условия

Активация на акаунт