Професионални серии за коса 141

  • 43 979
  • 772
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 528
Здравейте, моля препоръчайте ми лилав шампоан, който да тонира добре и да не пресушава много.

Това е последният, който открих, доволна съм и бих препоръчала:
https://beautymall.bg/matirasht-shampoan-mororccanoil-blonde-per … purple-200ml.html

# 301
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Здравейте, моля препоръчайте ми лилав шампоан, който да тонира добре и да не пресушава много.

Това е последният, който открих, доволна съм и бих препоръчала:
https://beautymall.bg/matirasht-shampoan-mororccanoil-blonde-per … purple-200ml.html
Какъв е ефекта от него по точно

# 302
  • Мнения: 2 585


Някой използвал ли е този продукт и серията? Какви са впечатленията?

# 303
  • Мнения: 148
Момичета, терапевтичната преса подходяща ли е за ползване на домашни маски с масла или е само за терапии с кератин?

# 304
  • Мнения: 2 445
Аз марокан пробвах възстановяващите,хидратиращите и за къдрава коса неща ,стават ,но нищо кой знае какво,олиото им е най-хубаво.Керастас не е за мойта коса ,изпробвала съм няколко серии! За другите не знам ,сега ще разгледам и прочета по подробно Simple Smile
И как разбра?! Как използва продуктите,в каква последователност,при какви условия,че не работеха за твоята коса?
Това го повтарям от доста време.Даден продукт действа различно след хидратация/протеин,във влажна/суха среда или на балансирана/суха/прехидратирана/напротеинчена коса.
Сигурна съм,че изобщо не си се и замисляла какво е било положението в дадения момент,просто отричаш продукта Blush

# 305
  • Мнения: 104

Ползвам цялата серия шампоана bain, маската и спрея, много ги харесвам като усещане на косата става гладка лъскава абе супер. Спрея е много лек като вода не омазнява изобщо, ползвам ги около два месеца и повече за косопад незнам дали много има ефект защото нямам нещо по критично, винаги търся сгъстяване по скоро имам малки косички около челото но слаба работа,ползвам и много други продукти и незнам от кое ще са. Но серията ми харесва ще си я подновявам постоянно и ще я ползвам.

# 306
  • Мнения: 417
Здравейте, направиха ми в салон 4-стъпковата терапия на joico, четох по назад че сте ползвали ,с какво миете после косата ,както и има ли по малки разфасовки да си взема за вкъщи ,имам и преса с флуида на  joico,и ще ми е много по удобно да си правя всичко вкъщи. Благодаря

# 307
  • Мнения: 4 023
Доволни ли сте от пресата с флуид на Joyco?

# 308
  • Мнения: 417
Доволни ли сте от пресата с флуид на Joyco?
Моята преса не е оригиналната joico styler ,купих си я от "otto" и отделно купих флуида от olx , да ви кажа за самата терапия за мен имаше ефект ,защото в салон са ме правили ,но нямаха флуид (беше свършил) тогава се принудих и си купих ,има разлика ,но има козметичен ефект ,не е примерно като инфрачервена и др.

# 309
  • Мнения: 4 023
Благодаря за отговора, gigova!

# 310
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Тези продукти някой който ги е използвал може ли да каже какъв е ефекта от тях .
Целя нови растежи на коса а не по бърз растеж .
https://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napur … ata-12-br-po-8-ml
https://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napur … ane-na-kosa-50-ml

# 311
  • Мнения: X
За нови растежи са по скоро ампулите Стамиген - те по описание точно събуждат "спящите" фоликули, т.е. максимално се сгъстява косата (разбира се, доколкото гена позволява).

# 312
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Sunnie тъкмо пишех абсолютно същото Grinning,само че комбинация от Ш и ампули Стамиген. Като шампоана става основен за първо шампоаниране докато не свърши. Ще откара поне 2-3 месеца. При миене два пъти седмично по половин ампула и сет ампули стигат за толкова.

# 313
  • Мнения: 3 950
Има ли значение какъв шампоан се ползва след Напурата? Аз взех този за остър косопад, който се слага на суха коса. После минах с Дюкре за косопад и след това една ампула на Напура.

# 314
  • Мнения: 2 445
Gigova,някъде из Амазон и Ибей мярках мисля реконструктора само,но имам подозрение че са много стари продукти.
Според мен,на следващо миене  пробвай с балансирана серия,не знам на твоята коса как ще се отрази чиста хидратация или протеин

Общи условия

Активация на акаунт