Ти какво сготви? Снимай, покажи! 134-та тема

  • 94 111
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Баница



Празеник



Рамен



Ролца със зеленчуци и пилешко



Скрит текст:

Печени пилешки крилца



Сладки

# 287
# 288
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Тиквена крем супа








Варен ориз, яйчица, салата Капрезе, картофи на фурна с подправки и теешки кюфтета с топено сирене от ММ




Омлет на фурна със сирене, кашкавал и киселец


Овесен сладкиш със сини сливи

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Плодова салата (манго, грозде, банан, киви и мандарина) с тамариндов дресинг и орехи




Салата Фелд с грозде и нар с балсамов дресинг с олио от гроздови семки; сирене Халуми с мед и чили и сицилианско Панеле ( нещо като нахутен чипс) със семена Фенел/резене - страхотно вкусно!

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Червена леща.

# 291
  • Мнения: 819
Мъфини с шоколадови капки
Може ли рецептата за мъфините?
Благодаря предварително!

А пък аз да питам капките откъде ги купуваш?

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Обяд (и не само) в кутия:
Ягоди с макарпоне и сметана
Любима паста - пресни талиатели с чери домати, маслини и чесън, хрупкава салвия;  салата - червена, резене, каперси и запечен микс от семена и подправки и босилеков дресинг;  бразилски орех и годжи бери




# 293
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Много ти благодаря! Непременно ще ги направя!

# 294
  • Мнения: 3 271
В къщи ухае на дюли.

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Солени гризини от морковен пулп,пълнозърнесто брашно,зехтин,вино,пармезан  и подправки

Плодова пита с ябълки,банани и канела

# 296
  • Мнения: 2 658
Код зима ❄Мариновани свински късчета с лук, любимите за сезона печени ябълки и баница със сирене

# 297
  • София
  • Мнения: 170
Паниран карфиол не на розички, а на буци Joy (бързах да съм готова за филма). Нямаше недоволни от буците - хрупкави, препържени, точно както ги харесват.





Може ли рецептата за този хрупкав карфиол?Два пъти се опитвах и двата пъти карфиола стана много мек.Твоя изглежда много добре.

# 298
# 299
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Morena, още веднъж благодаря за споделената  рецепта за питките HeartПолучиха се чудни, само сложих 10 гр жива Мая вместо 5 гр, защото ми се стори малко.

Общи условия

Активация на акаунт