Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 96 910
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 6 628
Благодаря и аз за новата тема.
Това е чашката ми в офиса, ползвам я целогодишно 😁 Вкъщи още не съм ги извадила, ама май е време 😉
Такива и аз имам, но нещо не са ми по вкуса и стоят забутани в един шкаф Joy

# 31
  • Мнения: 493
chrissy, има отвор на капачето и от там се пие, в този смисъл - може да изтече, иначе покрай самото капаче не пропуска. Дали е хубава? Ами керамична е, добра изработка, фина картинка, капачето е силиконово и прилепва плътно. Но не е термо чаша, която държи напитката топла за дълго. Аз лично за навън (по-скоро в колата) предпочитам бамбукова, че не е чуплива, пак така с капаче. Тази е подарък на дъщеря ми и не знам от къде е купувана, но не вярвам да е проблем да намериш подобна. Снимам ти и силиконовия капак и дъното, ако нещо може да те ориентира.
Скрит текст:

Дали пък някаква термо чаша няма да ти свърши по-добра работа?

DimS, твоята е направо произведение на изкуството!

# 32
  • DE
  • Мнения: 9 068
В духа на темата, чаша, но нещо не докарах осветлението или камерата ми смотана, май трябваше с телефона Thinking

Кьолн дом, от тамошния Weihnachtsmarkt.

# 33
  • Мнения: 5 282
Благодаря за темичка! Трябва да се разровя и да потърся нашите коледни чаши ))).

# 34
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Еделвайс, благодаря ти много. Simple Smile Поръчала съм си за коледен подарък, та ще препратя идеята, т.е. сайта. Simple Smile

# 35
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Благодаря за новата тема! 🥰



# 36
  • Мнения: 1 423
И аз имам няколко Коледни чаши, но не съм ги извадила все още.

Днес бях в Джъмбо Пловдив за еленче. Ами ако отивате за коледни неща недейте. Почти нищо не е изкарано все още.

# 37
  • Мнения: 1 914
Благодаря за новата тема!
Почти всяка година някой ми подарява коледна чаша. Тази ми е любима:

# 38
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Despi, в твоите подозирам, че може да се пие и глювайн Yum Много са хубави, особено първата с джинджифиленото човече! Аз моята също си я ползвам целогодишно за чай, заради капачето отгоре.
jey, много изънчено и аристократично изглежда твоята.
 Досега не ми беше хрумвало, че за човек може да съдиш по чашата му, ама защо пък не Wink

# 39
  • Мнения: 493
Despi, в твоите подозирам, че може да се пие и глювайн Yum
Миналата година през декември обикаляхме коледните базари във Виена и греяното вино и детският коледен пунш бяха точно в такива чаши (за всеки базар - различен дизайн), като цената включваше и чашата, пък който не иска да я задържи - я връща и му връщат паричка. Чудех се тогава дали да не си вземем едни ботушчета, ама какво ли не взехме, та само чаши ни липсваха. Останаха си само на снимка:

# 40
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Коледните пазари са ми толкова любими! Heart Нямам търпение вече. Последните няколко години все сме поне за няколко дни в Берлин през декември и винаги посещаваме поне 3-4 различни. Атмосферата е неповторима! Това ми е любимата чаша оттам - за глювайн.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 848
И аз имам няколко Коледни чаши, но не съм ги извадила все още.

Днес бях в Джъмбо Пловдив за еленче. Ами ако отивате за коледни неща недейте. Почти нищо не е изкарано все още.

Миналата седмица като бях подреждаха централния коридор с разни коледни неща, не са ли ги подредили още? Бавничко работят, шефката им сигурно я няма.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 933
Благодаря и аз за вълшебната тема,Елинор!

Не са ми наай-любимите чаши,но са най-достъпни за снимане в момента.Smiley
Скрит текст:





Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 18:20 от avi10

# 43
  • Мнения: 3 893
Толкова красиви чашки 💕 Темата я направихте вие! Благодаря! Моите неща все още не са извадени.
Много харесвам този вид декорации и мисля тази година да измисля нещо подобно.
https://pin.it/6oYFNQT

# 44

Общи условия

Активация на акаунт