Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 424
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Аз питах моя док още в началото на бремеността дали е Ок. И той каза, че мек измивен продукт и то не на ден по два пъти, а да кажем профилактично еднократно сутрин или вечер на ден-два интервал не би трябвало да създаде проблем. И че проява на дори минимална реакция трябва да се спре. Аз за тяло ползвам основно олиа за душ в минимални количества и много рядко вече сапун Дав(заради аромата и мекотата), които също не са Ок за тази зона, така че лично на мен ми е нужен такъв продукт. Когато не ми пречи, не го сменям дълго време. А и когато употребявам малко и рядко, една опаковка ме изкарва много дълго.
Многократно по-скъпи такива продукти са ми създавали големи неприятности назад в годините

# 511
  • Мнения: 23 474
През бременността и аз ползвах по неин съвет, но в ежедневието си не .Нещo за PH ми обясняваше,че се нарушава.

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 20:05 от ДХ3

# 512
  • Мнения: 3 795
И на мен гинеколог ми е казвал, че не е ок да се полза интимен гел всеки ден. Каза ми, че мога да ползвам от време на време, но за ежедневна грижа е достатъчно само вода.

# 513
  • Мнения: 2 892
https://www.marvi.bg/shop/%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-bioclin … -100-%D0%BC%D0%BB
Здравейте!
Отдавна не бях чела темата. Скоро пак се записах и ви чета.
Аз ползвах до скоро тази пяна. Малко скъпичка идва, може би, но е икономичен продукт. Ползвах го 5 г, от бремеността до миналата година когато си взех Гинексид. Беше на добра промоция а този Multi gyn го нямам в моя град.

# 514
  • Мнения: 24 853
100 мл си ползвала 5 години?! ОМГ! Срокът на годност какъв е бил?

Искам да ми препоръчате бюджетен крем за лице /суха чувствителна кожа/ с фактор, защото ползвам друг продукт с витамин С

# 515
  • Мнения: 2 892
100 мл си ползвала 5 години?! ОМГ! Срокът на годност какъв е бил?
Даже 75 😆😆😆

# 516
  • Мнения: 23 474
100 мл си ползвала 5 години?! ОМГ! Срокът на годност какъв е бил?

Искам да ми препоръчате бюджетен крем за лице /суха чувствителна кожа/ с фактор, защото ползвам друг продукт с витамин С
Биотен май кмат фактор.Аз го харесвам,но не мога да се изкажа за чувствителната кожа .(моята е мазна,но ми понася формулата)

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 21:57 от ДХ3

# 517
  • София
  • Мнения: 405
Фрау, на мен това олио на спа мастер не ми понесе на косата. И половин капка да сложех все клечкосана стоеше. Отиде в коша. Кажи при теб как се държи, че аз след това се отказах от марката.

# 518
  • Deutschland
  • Мнения: 5 593
Лорелай, с каква коса си?
Моята е гъста, плътна, с дебел косъм. Одеве го изпробвах, не ми омазни изобщо. Косата ми направо го изпи

# 519
  • Мнения: 15 356
Аз докато се опитвах да забременея ,близио три години беше домашно и асистирано,ползвах само Себамед,Вагизан и Топикрем пяна без аромат.Имах винаги чиста микробиология с нормално ph.Сега полвам Гинексит ,но не бих ползвала повече от 6 м продукт за интимна грижа.

# 520
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Ами момичето може да не е ползвало една опаковка пет години все пак. Предполагам че за пет години е изхабила няколко опаковки от въпросния продукт и това е имала предвид, че не го е сменяла...

# 521
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Момичета , бях чела в някоя от темите преди време ( може и тук да е било ) за серума за мигли на Евелин . Имаше много хубави отзиви , но не мога да се сетя за кой точно ставаше въпрос , че са три вида мисля . Някоя от вас , ако се досеща , нека да удари едно рамо Simple Smile

# 522
  • Мнения: 3 328
* SUPERGIRL * много благодаря. Ще пробвам и двата сигурно, че обичам разнообразие Simple Smile
Аз използвам интимният гел предимно за бръснене, смятам че е доста по-щадящ от пяна за бръснене. Иначе гинеколозите могат да казват много неща, ама Animal Fish , не мерси. Grinning

slynchice, те са два вида, повечето мисля сме с Eveline SOS Lash Booster 5в1, с арган

# 523
  • София
  • Мнения: 1 390
Дами, тези чорапи като се използват, нали след това се мият краката?
Аз едвам ги изтърпях, правят студено и щипе от ментата. 4 пъти мих краката и пак ми студенееше.
И на другите марки ли чорапите правят този охлажда ефект?

# 524
  • Мнения: 15 488
Момичета , бях чела в някоя от темите преди време ( може и тук да е било ) за серума за мигли на Евелин ....
Заповядай, тези двата обсъждахме:


Общи условия

Активация на акаунт