Модни консултации - 49

  • 40 008
  • 789
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 453
Носите ли такива скъсани дънки?

Да, в момента съм с точно такива.

# 61
  • Мнения: 18 542
Не харесвам скъсани дънки, не харесвам и такива с незавършен/разръфан подгъв и не нося и никога няма да дам пари за такива. Изобщо не са ми бунтарски, изглеждат ми все едно си се закачил на телена ограда, а някои изглеждат така все едно глутница кучета са ги ръфали Simple Smile Не ми пречи обаче другите да си ги носят.

# 62
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Челси боти с дънки до глезен или навити.
Скъсани дънки нося, най-вече бойфренд модел... любимите -AG Ex Boyfriend Distressed

# 63
  • Мнения: 5 407
Нося и аз, кога ли ще се спра, че не ми отиват на годините;)
Миналата седмица бях на интервю, едва си открих нещо неразръфано в гардероба;).
Аз и се поналях де, иначе панталони имам достатъчно, ама като не се харесвам как ми стоят.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не нося скъсани дънки.

# 65
  • Мнения: 3 640
Съгласна съм с Миоки.
Не нося и не ми харесват. Още повече тези, които са хем слим (като клин), хем скъсани... и при ходене краката изглеждат като свински в мрежичка. 😂😂😂
Широки и скъсани - по-добре, но пак не на моето тяло.

# 66
  • Мнения: 18 605
Скъсани бойфрендки стоят страхотно на 12-годишната ми дъщеря особено в комбинация с кроп топ. Макар и да носим един номер дрехи в момента, аз не бих сложила. Бях взела едни леко скъсани на 2-годишната щерка, да не остане по-назад. Наскоро помоли баба ѝ да ги зашие. Joy Както и едни на кака ако можела да зашие. Но пък тя беше на годинка, когато извади ножицата и ми показа стърчащ конец от блузата, та не ме изненада.

# 67
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Да не е Дева?

# 68
  • Мнения: 18 605
Везна е.

# 69
  • Мнения: 2 799
Провери и асцедента, все пак Joy Като дете на дева, обградено с приятелки деви и шефка от същата зодия, бях готова да се обзаложа Grinning
Иначе, и аз съм си една застаряваща консерва. Скъсани дънки и аз не нося. Най-дръзкото при мен е леееко загатване на разкъсване тук-там. Рошави ръбчета не ми пречат, обаче. Подгънати дори са ми симпатични.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Обожавам скъсани дънки, елеци и т.н., нося с удоволствие.

# 71
  • Мнения: 20 077
Еее, лоши сте. Като Дева си нося бойфрендки, размъкнати дрехи и панталони (шалвари н епонасям обаче). За скъсаните дънки не съм фен, простеят ми. Имала съм. Седна някъде – хръссс, то се сцепи до дъно, ми хванах и изхвърлих секви такива "хубавини". Практична съм.
Кажете какво мислите за това? Бихте ли носили?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Аз не бих, ако токът беше дебел щяха да са ми ок.

# 73
  • Мнения: 2 799
Що да сме лоши, Босилка? Аз с най-добри чувства го казвам Hug Всички по-горе изброени от мен са пипнати до съвършенство жени. Дори майка си до ден днешен трудно стигам. Единствено на пзар ми е трудно с тях..... докато изберат съвършено подходящ чорапогащник, аз съм си купила половин гардероб дрехи Joy
За ботите - ти си фина и грациозна. Според мен биха ти отивали.

# 74
  • Мнения: 2 316
Босилка, формата е елегантна, но аз не харесвам змийски принтове на каквото и да е. Може би защото и самите змии са ми доста неприятни създания.
Скъсани дънки доброволно не си купувам, но ако някой любим чифт се позакъса (обикновено на дясното коляно) продължавам да си го нося...

Общи условия

Активация на акаунт