Съпруги на военнослужещи - 29

  • 45 239
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Честит празник на всички.

# 286
  • Мнения: 880
Честит празник! Нека децата ни живеят в свободна и силна България!
Слънчев ден на всички.

# 287
  • София
  • Мнения: 8 375


ЧЕСТИТА НИ СВОБОДА, БЪЛГАРИ! ДА ЗНАЕМ, ДА ПОМНИМ, ДА РАЗКАЗВАМЕ НА ДЕЦА И ВНУЦИ, ДА ИМ ЗАВЕЩАЕМ ДА ОБИЧАТ И ПАЗЯТ БЪЛГАРИЯ! ПОКЛОН ПРЕД ЗАГИНАЛИТЕ ЗА СВОБОДАТА НИ!

# 288
  • Мнения: 2 183
Честит празник и от мен!
Цитатът на Валери Петров много ми хареса, абсолютно точен е! ❤️
Искаше ми се да ви покажа тук и снимките на малката госпожица с едно боди с шевици (специален подарък ❤️), ноо във форума не качвам снимки, та ще пусна на фейсбук Heart Eyes
Пожелавам ви слънчев и приятен празничен ден!

# 289
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте в поредния слънчев мартенски месец ☀️. Успях да ви изчета, но трудно се включвам покрай ежедневните ми дейности. Прочетох, за Сарафово за морето и се размечтах 😁. Мислите ли, че е подходящо там за деца на възраст 11, 6, 2 годинки.  🤔 Преди време имаше негативни отзиви за там, от сорта комари, лош плаж и т.н.

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Зависи какво се търси Simple Smile
Синът ми септември ще направи 11 и е страшно разочарован, че и тази година няма да може, да го запишем на лагер Simple Smile

Базата е затворена, което за нас е огромен плюс. Има тенис корт, волейболно игрище, стадион, неработещи лятно кино (идеално за игрите на криеница вечер).
Да не забравям басейна, че те децата са му големи фенове. Плажът в само за базата Heart
Самото село е на пешеходно разстояние и е идеалната разходка след вечеря Simple Smile
Паркингът е достатъчен за всички почиващи.
Комари по морето навсякъде има, за съжаление, но с машинка се решава проблема.
Да, плажът е кофти - черен пясък, който още в 10 часа гори на стъпалата, не е и достатъчно полегат, но спокойно можеш да оставиш децата, да се палцикат в началото.
Ние ходим винаги юли и почти винаги има водорасли
Аз като цяло съм силно пристрастна

# 291
  • Мнения: 2 183
Ние сме били само 1 път до сега (само с ММ тогава), споделям мнението на Мъничето.. 💞
Тази година, ако имаме късмет се надявам пак да отидем (вече с дъщеря ни, която ще бъде на 2г и 1м тогава), ние ходим Август, пак планираме за тогава, когато бяхме имаше водорасли също, тогава не ни притесняваше това
Комарите се контролират със спрейчета и машинки
Ние останахме доволни тогава, надявам се и тази година да отидем там Blush

# 292
  • Мнения: 2 412
Всеки от нас е загубил късче от душата си, когато някой си е отишъл.
Всеки от нас е направил кътче в сърцето си, където е събрал цялата любов...мъничките сладки спомени..и безбрежната мъка...
И си спомняме...не защото е задушница..
А защото те живеят...вътре в нас....завинаги....
Нека живеем и ние така,че да не останат неизречени думи..да не остане непоказана любов. Всеки миг е важен...всеки миг е спомен..
Да си спомним!
Ана-Мария


И сега - добро утро!
Хубаво е, когато има кой да ти пожелае Добро утро и прекрасен ден
Дреболия, но ...приятна
Добро утро и прекрасен ден!
"Когато станеш сутрин, помисли каква ценна привилегия е да си жив - да дишаш, да мислиш, да се радваш, да обичаш."
Марк Аврелий

# 293
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Зависи какво се търси Simple Smile
Синът ми септември ще направи 11 и е страшно разочарован, че и тази година няма да може, да го запишем на лагер Simple Smile

Базата е затворена, което за нас е огромен плюс. Има тенис корт, волейболно игрище, стадион, неработещи лятно кино (идеално за игрите на криеница вечер).
Да не забравям басейна, че те децата са му големи фенове. Плажът в само за базата Heart
Самото село е на пешеходно разстояние и е идеалната разходка след вечеря Simple Smile
Паркингът е достатъчен за всички почиващи.
Комари по морето навсякъде има, за съжаление, но с машинка се решава проблема.
Да, плажът е кофти - черен пясък, който още в 10 часа гори на стъпалата, не е и достатъчно полегат, но спокойно можеш да оставиш децата, да се палцикат в началото.
Ние ходим винаги юли и почти винаги има водорасли
Аз като цяло съм силно пристрастна
Много ви Благодаря за изчерпателна информация. Може да се пробваме тази година, и сами да си преценим.

# 294
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет, прекрасни!
Чудесно е да има кой да ти каже сутрин Добро утро, да ти пожелае спорен ден, да те гушне, да ти пожелае да имаш поводи за усмивки. Благодаря ти, ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ! За всичко и за кафето. Grinning
Днес е задушница. От както загубих скъпи хора не ходя на този ден на гробища. Ходя, когато почувствам необходимост. Приготвям нещо, запалвам свещичка, споменаваме близките си и така ги почитаме у дома. Понякога вадя и албумите...
Желая ви спокоен ден. При нас е сиво, намусено.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Привет и от мен!
Фло, тази нощ те сънувах Heart Беше ми дошла на гости и пиехме кафе на балкона.
Отивам сега, да довърша обяда, че ме чакат и още 3 ястия, които трябва да приготвя днес

# 296
  • Мнения: 964
Здравейте момичета! Чета Ви редовно но покрай Боян нямам време да пиша. След близо 3 месеца не спане и посещение на зъболекар,тази нощ с Боян можем да кажем че сме поспали. Никога не съм очаквала толкова трудно да избият зъбите и нищо да не помогне. Искам да честитя всички отминали празници на всички,да пожелая здраве и само усмивки.

# 297
  • Мнения: 2 412
Добро утро!
В неделя ми харесва тишината ти.
Светът е сънен – още му се спи...
От утре ще се втурне в необята,
но има време. И му се мълчи...
И гледай как леглото става лодка,
завивките са пухкави вълни,
възглавницата – белоснежен облак,
в неделя имат време за мечти...
Небето ми разлиства птица – книга,
и звездни букви в стаята валят...
Неделя е! И имам два – три мига
за теб и мен, да си измисля свят...
В такива дни дори ми се лети.
И няма кой да каже, че съм луда.
Една неделя – време да мълчим.
Във всяка тишина се ражда чудо...
Мира Дойчинова


Малко поетично в неделя Simple Smile Спокоен и усмихнат ден!

# 298
  • Мнения: 2 183
Добро утро и от мен! ❤️
Дафиново листенце, благодаря за хубавите поздрави сутрин 😊

# 299
  • София
  • Мнения: 8 375
Добро утро и от мен!
Чакам с нетърпение съботно неделните поздрави на ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ. Действат ми зареждащо.
Хайде на кафе, момичета, а после коя каквото има да прави.
РАДИНКА, съчувствам ти за безсънните нощи покрай Бояновите зъбки, но и това ще мине.
МИС Ю, при вас май няма такава драма. Дано.
МЪНИЧЕ, как ми се иска да се разходя до Пловдив и сънят ти да стане реалност.
ЛУННО ЦВЕТЕ, не реализирахме нашата идея за разходка.
ДУНДИ, красавичката сега как учи? Присъствено или дистанционно? Моята щерка е очарована от своята "нова любов".
СЕТИ БЕТИ, вече постоянно ли си живеете във вашата къща? Имаш ли цветна градинка?
ДИМИТРОВА, вие как сте?
Радвам се на разговорите ви за летните почивки. Това значи, че лятото наближава.
Днес трябва да готвя. Няма да ми се размине. Хайде да подхващам тенджерите и тавите. До после!

Общи условия

Активация на акаунт