AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 36 830
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 950
Имам черния far away гламър. Мислех, че е остър и не се усеща особено, но покрай мен, който е по-близо го усеща и ми направиха комплимент. Сега се чудя за 100 мл на eve дали да си взема. Или пак някои на far away. Нещо подходящо и за пролет, но трайно времево. Какво ще кажете?

# 136
  • Мнения: 4 055
Eve Confidence на мен ми харесва, но с уговорката че не знам как мирише Far Away Glamour. Eve Elegance също не е лош. По-остър е. За пролет лято става. Докато Confidence за мен си е чисто зимен. Хубав е най-много на студено време.
За лятото аз лично съм си набелязала Perceive Sunshine. Сух, остър страшно много ми харесва.

# 137
  • Мнения: 2 839
Аз съм за Eve, много харесвам ароматите. Имах двойния парфюм с жълто и лилаво /май/, страхотни ароамти. Конфидънс съм го помирисвала на стрничка, пак много ми хареса.

# 138
  • Мнения: 4 055
Аз също имам двойния жълто/лилаво. Това си е вече друга бира, дето се вика.
Но и цената е друга. Жълтия ми е любим. Ползвам в момента втори и имам трета бутилка в резерва.
Лилавия го дадох на майка ми, защото е тип Коко Мадмоазел и на нея повече й харесва.

# 139
  • Мнения: 1 950
Ох, ами аз пак ще досаждам днес, хахах. А за far away rebel какво мислите. Става ли за преходни сезони, има ли умерена сладост в него, трайност? Искам да си взема нещо. Или тоалетната вода пур бланка или пюр..

# 140
  • Мнения: 2 839
Rebel e сладък, но не прекалено. Един от любимите ми ейвънски парфюми.

# 141
  • Мнения: 2 081
Rebel e сладък, но не прекалено. Един от любимите ми ейвънски парфюми.

Един от моите любими също . За сезон не мога да определя , сладък е. Трайност 8-10 часа при мен .

# 142
  • Мнения: 2 839
При мен също е много траен, спокойно мога да го сравня с поне 5 6 пъти по-скъпи парфюми от ранга на guess, Ck...

# 143
  • Мнения: 153
Здравейте.
Най- любимите парфюми на  Avon са ми  Attraction и Rare Pearls.
Имам разни скъпи и маркови, но тия двата ги  обожавам.Не ми омръзват.
Решила съм да си взема и някой  друг от по-новите да експериментирам.
Приемам препоръчки.

# 144
  • Мнения: 2 839
Attraction sensation ти препоръчвам, много траен и наситен аромат.

# 145
  • Мнения: 4 055
Точно на този Sensation му се чудех.
Смятам да си взема една малка бутилчица 10 мл за проба. 👍

# 146
  • Мнения: 4 145
rebel и  rebel diva  един и същ парфюм ли е

# 147
  • Мнения: 1 950
Различни са.

# 148
  • Мнения: 2 840
Подкрепям за Ребел,много хубав и траен аромат,леко сладникав.

# 149
  • Мнения: 18 009
И на мен ми е любим! А новия Far away как е

Общи условия

Активация на акаунт