Време е за ИКЕА! - Тема 32

  • 40 364
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • софия
  • Мнения: 25 479
Рали, приятно се е получило.
И при нас е високо. Не мога да седна и да си обуя чорапите. Висят ми краката 🙂 Аз продължавам много да не се кефя, но мъжът ми е доволен. Но той е висок, а аз съм строен късак, разликата ни е 25+ см.
Ние срязахме (поръчахме на майстора ни де) горната част на таблата между двата рафта и се получи доста приличен като размер шкаф.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 15:48 от zvаnchе

# 136
  • Мнения: 180
Оле, добре, че ми напомнихте! Дали има още кюфтенца във фризерите утре да пратя ММ да се запасим? Много пъти са спасявали положението с капризни деца!

Вчера един приятел мина да ни вземе кюфтенца, не е чакал хич и ни запаси за предстоящата ни карантина  Wink

# 137
  • при моите любими
  • Мнения: 2 535
Само да не е в зеления коридор за възрастни. Онзи ден исках да взема, но не ми позволиха.

# 138
  • Мнения: 2 259
Запасихме се Simple Smile

# 139
  • Мнения: 22 867
Аааа, стига с тез кИфтенца! ШомрЪ от завист, още не съм ги опитала даже! Онлайн дали ще ми пратят? Joy

# 140
  • Мнения: 5 102
Някой наскоро търсеше офис стол, днес си купихме на черен петък от юск, преди малко го сглобихме, страхотен е

# 141
  • Мнения: 68 710
Я го фотни на живо...
Аз търся за детската. Без подлакътници дали ще е ок за ученик ?

# 142
  • Мнения: 5 102
Скрит текст:

# 143
  • Мнения: 68 710
Ехеее..те като от списание снимките ☺наистина.

Готин е стола. Ама за момче...май е по-момИчешки ..

# 144
  • Мнения: 5 102
Да, момичешки е и за големи каки хахаха.

# 145
  • Мнения: 1 457
Вкъщи имаме бялото бюро, но по- тясното и купихме този стол https://www.ikea.bg/products/chairs-stools-benches/desk-chairs/s … -se-stol/20339420
Много е хубав на вид, удобен е според сина ми Simple Smile

# 146
  • Мнения: 3 096
Икеа ще работи ли от днес нататък?

# 147
  • FRANCE
  • Мнения: 2 229
Здравейте. Някой да има бюро Klimpen или поне шкаф с чекмеджета на Klimpen. Трябват ми размерите на чекмеджетата. Благодаря

# 148
  • Мнения: 3 096
Прочетох на сайта им, че няма да работат. А половината неща, които ги искам ги няма онлайн. А тази дето ги има, сигурно ще ги чакам 10 дена. Много изнервящо взе да ми действа това пазаруване в Икея. В магазина пък ги нямаше другите неща, които съм набелязала. А на касите защо са толкова бавни, акъла ми не го побира просто.

# 149
  • София
  • Мнения: 3 164
Прочетох на сайта им, че няма да работат. А половината неща, които ги искам ги няма онлайн. А тази дето ги има, сигурно ще ги чакам 10 дена. Много изнервящо взе да ми действа това пазаруване в Икея. В магазина пък ги нямаше другите неща, които съм набелязала. А на касите защо са толкова бавни, акъла ми не го побира просто.
Аз това го разбирам като "магазинът в София ще работи, Пловдив, Варна и Бургас - не":

Общи условия

Активация на акаунт