На пазар във Варна - тема 60

  • 29 057
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Фирма за циклене и лакиране на паркет, ако сте ползвали скоро, ще се радвам за отзиви.

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ще фалират ли Елитис или вече само прахове и бои за коса ще продават -  че в централния магазин в Младост щандовете празни за парфюми - самобръсначки и е така вече трети месец?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Този на гарата скоро посещавах. Добре беше зареден, даже някои неща, които липсваха преди месеци, сега са заредени. Моето впечатление за липса на стоки се отнася за ДМ. Вече месеци липсват неща от тяхната марка. Ужким опаковки сменяли.

# 33
  • Мнения: X
Какви колани - изк. кожа, естествена кожа, текстил, комбинация ... ?
Къде във Вара може да се видят ( и купят ) обувки на Рикер ? Някой пазарувал ли е обувки от Bronx на центъра ( адреса се води бул. „Княз Борис I-ви“ 1 ). Видях, че редлагат Рикер, но тези обувки както и Кларкс имат доста копия, а аз тъся нещо наистина качествено.
купувала съм четири чифта обувки от магазин Бронкс,може и повече, сега за толкова се сещам,вкл. Рикер,всички са били отлични. У дома сме големи фенове на Рикер ,изключително удобни обувки,нямам нито един скъсан,просто като ми омръзнат и ги подарявам,като пантофки са. Има в Бронкс,Хуманик,ССС и в един магазин на Владислав,от страната на Дома за красота,до подлеза на Образцов дом,до магазин Роди ли беше,пак за обувки. Иначе аз вече съм минала почти изцяло он лайн,мързи ме да обикалям по магазините.

# 34
  • Мнения: 15 356
Момичета, на центъра в бившето кино корабостроител аптека Софармаси ли има?

SOpharmacy Корабостроител се води Simple Smile
Много добре е заредена,но два пъти влизам и персонала беше доста объркан,за един прост кул пач ме насочваха трима в три различни посоки,накрая ми писна и си отидох на Пирин.Но може и инцидентно да е било.
ДМ на Севастопол днес ми каза касиерката ,че са в ремонт,между тях и Пощенска помещението правят нещо,но ще се разширяват или местят,не знам.

# 35
  • Мнения: 13 668
Bobchita
Много благодаря че ми обърна внимание че има софармаси на Пирин, търся дезорант кристал и видях че в тази аптека предлагат изцяло натурален на някаква британска фирма.

Момичета има ли някъде все още от старите т. Н.  руски пазари, където мога да купя мощен поялник. Трябва ми за продупчване на пластмасови саксии. Купувах от Практикер, от хоуммакс, но са някакви измислени, маломощни  повреждат се бързо, после ме моткат за гаранцията, подменят го като се окаже че не могат нищо да направят, но не удължават срока и накрая пак оставам без поялник. Търся от старите руски дебели поялници.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 07:02 от _re_ge

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Нов едва ли ще намериш. Защо не се разтърсиш из продавалника и базар.бг?

# 37
  • Мнения: 142
В Доминос в Делта планет още ли продават пълнозърнесто тесто? Може ли да споделите цена, грамаж и дали ви е харесало?
Днес в другото Доминос не бяха и чували да се продава само тесто...

# 38
  • Мнения: 10 611
Има мощни български поялници произведени в Добрич навсякъде по железариите.Провери във Вулкан на Чаталджа.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Мяркали ли сте някъде да са заредили вече коледни хубави и весели чорапи? Simple Smile

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Джъмбо - вече гъмжи от коледна детска стока....коледни пижамки - коледни и снежни чорапки/ снежни мотиви не коледни/  и прочие. 
Сега има и малко хелоунска стока - но от 1 ноември ще се пръска по шевовете от коледна стока....винаги са с три месеца напред преди голям празник със стоката.

# 41
  • Мнения: 15 356
Мяркали ли сте някъде да са заредили вече коледни хубави и весели чорапи? Simple Smile
Пирин хил,но онлайн ги гледах само.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 18:00 от Bobchita

# 42
  • Мнения: 539
+1 за Pirin hills, миналата зима купувах от тях, има ги в Гранд мол, но сега не съм обърнала внимание дали имат вече коледни.

# 43
  • Мнения: 15 356
+1 за Pirin hills, миналата зима купувах от тях, има ги в Гранд мол, но сега не съм обърнала внимание дали имат вече коледни.
Къде в Гранд мол?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 693
Пирин хилс имат магазин на Владислав от страната на пощата преди Образцов дом

Общи условия

Активация на акаунт