На пазар във Варна - тема 60

  • 29 220
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 802
В Шихо на Колхозния в момента има особено голям наплив. Аз ходя през седмицата, защото е мъртвило, да си пазарувам домашни потреби и направо се оцъклих като видях колко народ има... Сякаш не следва Шихо да затваря, но явно хората за по-сигурно са решили да напазаруват.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 15:42 от Ели-Мели

# 361
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Ще работи всичко различно от МОЛ и заведение за хранене.

В Моловете остават да работят аптеките, супермаркетите, банките и касите на Изипей/други.

Скрит текст:

Доста други магазини също са си изтеглили от днес или по-рано Черния петък в ГрандМол поне видях - Terranova, English Home, Техномаркет ...

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 13:36 от morgana07

# 362
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В Шихо на Колхозния в момента има особено голям наплив. Аз ходя през седмицата, защото е мъртвило, да си пазарувам домашни потреби и направо се оцъклих като видях колко народ има... Сякаш не следва Шихо да затваря, но явно хората за по сигурно са решили да напазаруват.

Нормално - медиите вчера създадоха паниката че от петък до коледа всичко различно от хранителен магазин - банка и аптека ще затвори и хората бързат да пазарят евтиниите от шихо за коледа.

 Оказа се едва днес че магазини като Шихо/и много други Техномаркет - Практикер - Айко - Баумакс/
 ще си работят.....допълнително и затвориха магазина си срещу съда до кръглата банка и повечето вече ходят на Колхозния пазар Шихото - което е и най-заредено.

Допълнително пък и там е много тясно и винаги декември е било блъсканица - 20-тина човека са достатъчни да се превърне в блъскалник там теснотията.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 556
Хай, би ли споделила фирмата за циклене на паркет, когато имаш възможност? И на мен ми предстои.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Хай, би ли споделила фирмата за циклене на паркет, когато имаш възможност? И на мен ми предстои.

Цезар паркет. 0896385058. Цената, както споменах, е 15 лв на кв.м. Первази слагат срещу 6 лв на линеен метър. Така ми казаха. Аз первази ще сложа след като приключа със стените, но обясниха хората, че са само ПВЦ, не са дървени. Предложиха ми и други лакове, но аз избрах този, бързосъхнещия, защото исках всичко да свърши за един ден. Имат и сайт.

https://cezarparket.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/?gclid=EAIaIQob … AYASAAEgJdXPD_BwE

Аз лично съм доволна. Стаята е около 12 кв, а някои от другите фирми, които прозвъних, директно си казаха, че по-малко от 15 кв се смятат като за 15 кв.

# 365
  • Варна
  • Мнения: 556
Благодаря ти много Flowers Tulip

# 366
  • Мнения: 15 356
http://iskambg.com/zdrave-i-krasota/2467-1901-%D1%81%D0%B0%D0%BC … %D0%BB%D0%BE.html
Такива лампи някой ползвал ли е и дали ги има в някой физически магазин?

# 367
  • Варна
  • Мнения: 2 388
http://iskambg.com/zdrave-i-krasota/2467-1901-%D1%81%D0%B0%D0%BC … %D0%BB%D0%BE.html
Такива лампи някой ползвал ли е и дали ги има в някой физически магазин?
Аз купих скоро такива от "Джъмбо", даже мисля, че по-евтини бяха. Светят в три разновидности на бялото и с различна сила, недостатък е, че се отлепят и падат.

# 368
  • Мнения: 15 356
Точно дали се отлепват и падат се интересувам.Явно ще търся друг вариант,благодаря!

# 369
  • Мнения: 348
Здравейте,откъде бих могла да купя топли мъжки ръкавици,не много скъпи?

# 370
  • Мнения: 13 806
Здравейте,откъде бих могла да купя топли мъжки ръкавици,не много скъпи?

В джъмбо не бяха лоши и на хубави цени. Дори някои плетени имаха подплата.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Джъмбо сега няма ли да го затворят? Ако да, сигурно ще е лудница вътре тия дни.

# 372
  • Мнения: 2 583
Джъмбо сега няма ли да го затворят? Ако да, сигурно ще е лудница вътре тия дни.
Ами, той реално не попада в категорията търговски център или мол, така че няма причина да не работи. Което е страшна глупост понеже със сиг. ще е блъсканица, а и размерите му са си приблизително с тези на мол, и пак толкова хора събира Joy

Другата глупост според мен е, в съответните МОЛ- ове могат да работят:

"13.Преустановяват се посещенията на търговските центрове(представляващи една или повече сгради, в които са разположени магазини, заведения и други търговски обекти)и търговските центрове тип МОЛ, с изключение на магазините за хранителни стоки, лечебните заведения, аптеките,  дрогериите, оптиките,  зоомагазините, банките, застрахователите,доставчиците на платежни услуги, офисите на телекомуникационните оператории други доставчици на съобщителни услугив тях."
Че това са 30% от помещенията. Значи пак ще има хора в моловете!!????

# 373
  • Мнения: 10 699
Като казахте ръкавици, къде има кожени мъжки домашни чехли ?  От онези с вълната вътре. И ако някой е купувал скоро може ли да сподели локация и цена , моля. Simple Smile

# 374
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Кожени хубави чехли има на фирма Милвена.

Общи условия

Активация на акаунт