Кои са леките цигари?

  • 46 868
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
А кои са силни цигари? Откакто махнаха надписите с никотин и катран ми е трудно да се ориентирам.


Ще ги опиша от слаби към най-силни с примери, за да се ориентирате
-Бели (Карелиа ултима, Малборо лайт, Давидоф лайт) - 1/1/1
-Сиви и сини слим (Карелиа синя слим, мерилин син, давидов сив слим, мурати сив слим) - 3/3/3
-Розови слим (Давидов, Мерилин) - 6/6/6
-Сини дебели филтри (Карелиа синя 100, ЛМ син, Виктори, Дънхил) - 6/6/6 или 7/7/7
-Червени дебел филтър (Малборо, Карелиа, ЛМ,Дънхил) -8/8/8 или 9/9/9
-Черен дебел филтър - най-тежките от всички, освен Дънхила - мисля че червените бяха по-тежки от черните - 10/10/10 или 9/9/9

Дано да съм била полезна и да сте ме разбрали, това е само по спомени, но не мисля че са променени.

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте

Някой знае ли леки Ротмманс?

Благодаря

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте
Кои са най-леките Ротманс
Благодаря Smile

# 18
  • Мнения: 818
Сивите са леки - 3/3/3, ако не се лъжа.

# 19
  • Мнения: 84
Някой пушил лилав дънхил или собрание голд слим?Силни ли са, до сега съм била на оме розово ими идват слаби, вкуса им не ми харесва толкова вече... Към края започваш да усещаш нещо

# 20
  • Мнения: 7
Здравейте, някой може ли да ми препоръча тънки слаби цигари, от Ome прозрачно и давидоф бял ме боли главата само да кажа Simple Smile

# 21
  • Мнения: 31 669
Оме бяло са леки.
Боли те главата не от марката.

Карелия слим бялата е най-леката от техните слимове. Лично на мен не ми харесваше като пушех.

Собранието са ми казвали, че са хубави, ама там кое е най-лекото не знам.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 07:35 от Елора

# 22
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
А кои са силни цигари? Откакто махнаха надписите с никотин и катран ми е трудно да се ориентирам.
обикновено по цветовете може да се ориентирате- бели- най леки, розово-лилави леки, синьо-сребърно- медиум, червени най силни.
(И на мен все непушачи ми носят от летища Simple Smile От София- бялата Карелия.

# 23
  • Мнения: 24 331
Здравейте, някой може ли да ми препоръча тънки слаби цигари, от Ome прозрачно и давидоф бял ме боли главата само да кажа Simple Smile
Бяло Собрани супер слим 7.10лв струват. Споменавам цената, защото има малко по- тежки, които са по- евтини.

Общи условия

Активация на акаунт