🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 4

  • 44 685
  • 884
  •   1
Отговори
# 495
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Все пак, въпреки огромното разтегляне и дразнещата Роу, това беше един от най-спокойните откъм атмосфера сезони. Нямаше интриги, нямаше обособени групички, играчите бяха доста възпитани и толерантни.

# 496
  • Мнения: 578
И този сезон не си личеше фаворизиране на участниците.Миналият сезон Роу толкова възхваляваше Лора Капустина,че чак беше смешно.

# 497
  • София
  • Мнения: 7 874
И този сезон не си личеше фаворизиране на участниците.Миналият сезон Роу толкова възхваляваше Лора Капустина,че чак беше смешно.
Тя па даже не съм я запомнил. Grinning

# 498
  • София
  • Мнения: 6 072
Честно казано, и аз. Stuck Out Tongue Winking Eye Май от всеки сезон запомням победителя  и максимум още един-двама... Без първи сезон, онези като че ли ги помня (почти) всички.

# 499
  • Мнения: 578
Аз е помня,защото докато беше карантината с приятелката ми изгледахме от 3 сезон до настощия всички епизоди.Като цяло занимаваше се момичето с блог и правеше предимно десерти.Всеки път като трябваше да готви нещо различно се проваляше до голяма степен.И така цял сезон почти Лора правеше само десерти и Роу е възхваляваше,колко добър кулинар била,но когато другите не експериментираха,а си бяха в зоната на комфорта веднага гледаше да го изтъкне това Силвена и беше очевидно,че има симпатии.

# 500
  • Мнения: 2 579
Даа, и аз си спомням как каза тържествено: "Льора отива в Дюбайй!"

# 501
  • Мнения: 6 493
Лорчето на финала не направи ли някакъв грис десерт?

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 15:47 от Cafelate

# 502
# 503
# 504
  • Мнения: 14 078
Хубава жена е Роу, но този сезон ми е неприятна с поведението си. И като ги заслага тези ударения, където трябва и където не трябва, ми иде да изхвърля телевизора. Вчера слушах интервю с Христо Стоичков. Много ми е антипатичен, но не мога да не призная, че говори български, сякаш не е излизал от България.

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
При нея хем има акцент, хем мнооого изразен пловдивски говор и става мазано Satisfied. Мен диалектът по сантиментални причини не ме дразни, даже ме забавлява. Тези дни се заслушах и в Милена от "Фермата", същата работа, е–то редовно се превръща в и.

# 506
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Хубава жена е Роу, но този сезон ми е неприятна с поведението си. И като ги заслага тези ударения, където трябва и където не трябва, ми иде да изхвърля телевизора. Вчера слушах интервю с Христо Стоичков. Много ми е антипатичен, но не мога да не призная, че говори български, сякаш не е излизал от България.

Ами то Стоичков и английски говори сякаш не е излизал от България... 😁 Иначе Роу си е трагедия, опитва се да го играе твърде шармантна, ама вместо това пуска бисери като "нова дименция"....

# 507
  • Испания
  • Мнения: 37 503




Николай Маджаров-Файчето: Почти бях убеден, че ще стигна до финала





Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 17:30 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 508
  • Мнения: 210
Харесвам Силвена Роу,но ми се искаше и държанието й в Мастър Шеф да е една идея  по-профисионално. Това не е въртене на очи,прималяване ,примляскане, хъмкане,мъмкане по неща все едно такова нещо не видяла. Чак самите участници се чудят на самите себе си,какво толкова са сътворили.

# 509
  • Мнения: 13 766
Аз пък й свикнах на Силвена Simple Smile На първото й появяване все се чудех какво толкова й харесвате, сега превземките й не ми правят впечатление, не ме дразнаят. Дори напротив, мисля, че разреждат обстановката и журирането. Виж Токев нещо съвсем спаружен ми изглежда. Толкова скучен като през този сезон никога не е бил.

Общи условия

Активация на акаунт