Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 258
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 360
  • Мнения: 35 110
И последно, знае ли се със сигурност дали Джъмбо работи?
Да

# 3 361
  • Мнения: 6 290
Ренко,мая? 😄 Щом втасва,значи и мая има. Иначе и аз гледам да е с мляко тестото,а преди в пекарната слагах сухо. Пак става хубаво. Ми утре ще се меси май. 😆🙈
Цветенце,четеш на пликчето колко мляко трябва,нали? Да не слагаш повече или в много вода да си разтворила нишестето? 🤔
И мая де 😂,ам,ей на,"изяла" съм я,хем още малко и ще се пръсна 😁.Но и солта е много важна,че ако я няма,мая и да си сложила,и да не ску,не очаквай да втаса 😉.
Между другото нишестето което взимам е за 800мл мляко,но аз слагам литър,за да омекнат бисквитите, защото не ги топя.Та,едва ли е от това 🤔

# 3 362
  • Мнения: 14 784
Нищо де,а захар не слагаш ли? Аз знам,че от захарта се активира маята.
За кремчето,знам ли. Ако е някое за 600 мл. мляко,а бухнеш литър,ще е редичко. 😄 За това си чета аз,за по-сигурно.

# 3 363
  • Мнения: 35 110
Чакайте и аз да хвана вълната на темата Wink аз сол не слагам , когато има мая. Слагам захар. Тя " събужда" маята. Солта ѝ прече да се активира напълно. Или по- скоро не ми се рискува.
Айде, лека ви и стискайте зъби, 3 седмици да минат бързо и неусетно!

# 3 364
  • Мнения: 4 239
Това Джъмбо грам не го харесвам. Сега може би е различно, но преди години го посетих предколедно и тълпата вътре ме ужаси до степен да не повторя.
Аз съм същата. 1:1 Имах чувството, че ще се задуша сред тълпа зомбирани.

Да ви се оплача, че ми се счупи изграден зъб. Остана да стърчи щифта, а езика ми е все там и всеки момент ще го разраня. Ще лудна! Иде ми да захапя нещо, например дъвка на турна на острото, обаче се притеснявам да не заспя и да я глътна. Бебешка чесалка за зъби май би ми свършила работа като протектор. Уффф

# 3 365
  • Мнения: 1 190
Добрутро, my precious Kissing Heart
Цяяял живот е..., учи.... е..., учи..... Дет вика една аверка.....

"Ако нищо не ни спасява от смъртта, поне любовта ни спасява от живота!" - Пабло Неруда

Нека понделнишко ни е късметлийско Flowers Four Leaf CloverHeart
Приятна седмица, милички! Kissing Heart

# 3 366
  • Мнения: 12 121
Добро утро и от мен! Поредната седмица, в която децата ми ще се гледат едно друго, въпреки, че голямата е вече пълнолетна, хич не ми е спокойно. Бъдете здрави!

# 3 367
  • Мнения: 68 644
Честит първи сняг....

Стягам се за път. Моля стиснете палци че с тоя мокър път се притиснявам доста.

# 3 368
  • Мнения: 9 863
Добро утро, снежинки!

Тете, стискам! Всичко ще е наред!
Тетка, много неприятно ... днес зъболекар не може ли да те види?
Дриймче, откъде ги вадиш тия прекрасни цитати? Пълниш ми сърцето ❤

Лека да е седмицата и да имате около себе си човек, който да усмихва душата ви!

# 3 369
  • Мнения: 35 110
Добро утро и от мен! Поредната седмица, в която децата ми ще се гледат едно друго, въпреки, че голямата е вече пълнолетна, хич не ми е спокойно. Бъдете здрави!
Спокойно! Моите племенници се гледат сами. Той на 10, тя на 4 и са в Германия.

# 3 370
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
В понеделник, добро утро! Simple Smile
Слагам кафе и после ще чета...

# 3 371
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045


Захар за кафето Wink

# 3 372
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро,момичета. Ако можехте да ме видите как ходя навън в снега щяхте да се превивате от смях. Нали миналата година баш в снега паднах и си счупих крака,та сега така внимателно стъпвам. Айде хубав понеделник на всички ви и внимателно навън!

# 3 373
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ха! Сняг... Simple Smile При нас само ръми. Даже не е студено.

Цветенце, водих го при един...уж добър.Изписа АБ, който не дадох и прехвалена скъпа козметика...та нузнам дали има читав в големия град Thinking

Ренко, ще го пробвам тоя тутманик Simple Smile

Аз изпратих ММ в 4,30 и май повече не заспах...пак го привикаха в Бургас.Чакам да звънне, че е пристигнал.

# 3 374
  • Мнения: 14 784
Добро утро! Най-после сняяяг! 😍 Малката го чака от месец. Всеки ден ме пита милата. Като стане ще излезем малко да понамръзне. 😁
Хубав ден и лека седмица!

Общи условия

Активация на акаунт