Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 167
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 3 051
Може би съм единствената , която подкрепя Надя, да всеки влиза за да играе тази игра и за тези 100хил лв. Може да е гадна, двулична и т.н ,но това е играта, всеки иска да е на финал. Но дали ще спечели един господ знае, явно на нея и е важно да е на финала.

Калоян е същото долно лепкаво мекотело като нея. И снощи го показа като избра  скапания алманах за 5 точки.  Велик  български войник - помияр.  Тази идея му даде  брадатия  аполон  футболиста-пилот.

Съгласна съм!

# 1 831
  • Мнения: 3 051
Разбира се, че всеки иска да е на финал, затова е влязъл. Но самоуверени интриганти си мислят, че всичко зависи само и единствено от схемите им, че да спечелят и забравят един много важен компонент за целта. Вота на публиката. Ако си мислят, че той се печели с двуличие, интриги, злоба и каляне на противника, са в голяма грешка. Така само се губи този вот, никой не го е спечелил с тези си "качества". Справка - Маргарита

Винаги ще има такива хора.

Ps. За Маргарита не знам, защото буквално около 2-3 седмици започнах да гледам този сезон на Фермата, така че не мога да дам оценка за тази жена Маргарита.

# 1 832
  • Мнения: 225
Мъчно ми е за Анго, но си бях за Калоян, затова съм доволна от развоя.

Хора, защо с такава злоба говорите за участниците? "Помияр" и т.н.? Странно е, прекалено много се вживявате и сякаш и то в негативна посока. И на мен много неучастници са ми неприятни с дадени изказвания или постъпки, включително Калоян понякога, но не съм тръгнала да ги обиждам. То и ние не сме цвете за мирисане, всеки си има свои минуси.
В поведението на Надя не виждам нещо кой знае колко скандално, честно. Тъпо беше, че в началото каза, че не иска да е постоянно в кухнята, а после редовно се месеше кой как оперира в кухнята, противоречеше си.
Но е нормално да има стратегия, тя иска да победи и е факт, че прави доста за фермата и е допринесла. Тя се занимава с млечните продукти, тя се занимава с кученцата, тя готви доста пъти, може би не е редно да стига до финал, без да е била ратай и дуелист, тук съм съгласна.

Има нещо, което ние всички пропускаме, а именно монтаж и режисиране. Нали се сещате, че ние виждаме много малки отрязъци от приказките и действията им. Убедена съм, че има много позитивни неща, които не виждаме, просто не са интересни за масовата аудитория. Показват ни скандалите и клюките. И ние лапваме. Затова и не показват много Боби и ви е скучен на повечето - просто не сплетничи човекът...

# 1 833
  • Мнения: 3 051
Мъчно ми е за Анго, но си бях за Калоян, затова съм доволна от развоя.

Хора, защо с такава злоба говорите за участниците? "Помияр" и т.н.? Странно е, прекалено много се вживявате и сякаш и то в негативна посока. И на мен много неучастници са ми неприятни с дадени изказвания или постъпки, включително Калоян понякога, но не съм тръгнала да ги обиждам. То и ние не сме цвете за мирисане, всеки си има свои минуси.
В поведението на Надя не виждам нещо кой знае колко скандално, честно. Тъпо беше, че в началото каза, че не иска да е постоянно в кухнята, а после редовно се месеше кой как оперира в кухнята, противоречеше си.
Но е нормално да има стратегия, тя иска да победи и е факт, че прави доста за фермата и е допринесла. Тя се занимава с млечните продукти, тя се занимава с кученцата, тя готви доста пъти, може би не е редно да стига до финал, без да е била ратай и дуелист, тук съм съгласна.

Има нещо, което ние всички пропускаме, а именно монтаж и режисиране. Нали се сещате, че ние виждаме много малки отрязъци от приказките и действията им. Убедена съм, че има много позитивни неща, които не виждаме, просто не са интересни за масовата аудитория. Показват ни скандалите и клюките. И ние лапваме. Затова и не показват много Боби и ви е скучен на повечето - просто не сплетничи човекът...

Подкрепям мнението Ви! За да има рейтинг във всяко реалити предаване винаги показват лошата част на хората от към интриги и т.н и затова зрителят си дава такава оценка за играчите.

# 1 834
# 1 835
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ангел е служил във френския чуждестранен легион. Simple Smile
Това наистина ли е вярно?! Във фермата ли го е казвал? И защо го няма във визитката му?

# 1 836
  • Мнения: 3 072
Може би съм единствената , която подкрепя Надя, да всеки влиза за да играе тази игра и за тези 100хил лв. Може да е гадна, двулична и т.н ,но това е играта, всеки иска да е на финал. Но дали ще спечели един господ знае, явно на нея и е важно да е на финала.
Не си единствена, има още двама -трима.

Стратегия не означава да си гадна и двулична.

Но за стратегия се иска доза интелигентност...да се мазни на мъжете и да устройваш панаири и скандали на жените , не е много разумно, защото предполагам, че гласуват повече жени.

И да,  всеки иска на финал ,но тя си прекуца зрителския вот.
Аз наистина не мисля, че ще стигне до финал , но ако е там ще стане ясно дали някой я харесва.
Това му е хубаво на предаването, за всеки си има фенове, дори и Надя.

# 1 837
  • Мнения: 8 868
Ха, не мисля, че Надя е такава, защото играта го изисква. Тя си е такава и в живота. Както и всички останали. Останалото са някакви оправдания и тинтири-минтири за публиката.

# 1 838
  • Другата България
  • Мнения: 37 225
Дяволче, знаеш, че сме от една порода.
Както и да го погледнеш, откъдето и да го погледнеш.
Ама чУек, силно пристрастен си, както и други ти казват.
Всичко написано за Ангел е така, същото, едно към едно го писах и аз снощи - за 4-та битка, за помотаването на Ачо, за 30-40те секунди, заети с изкривени пирони, забравена дъска, излишно редене на плочките първо хоризонтално, после вертикално, всичко това му отне предимството и заради тази битка загуби войната.
Ама за Надка си много, много пристрастен. Няма лошо, трябва да подкрепяме любимците си, но трябва и да бъдем обективни. Ти видя ли, чу ли как Петър подкрепяше Калоян? Данчо? Ей това е агитка.
Хайде сега сравни Надя с тях. Надя, която да, каза му за дъската, но и той сам щеше да се усети за нея. Защо не му каза, не го подсети за елемента със зъбците, който той беше объркал, онзи с дръжката? Та се наложи да се връща да го търси при вече подреден и нареден механизъм? Надя беше съсредоточена единствено и само в Милена, да съска, да я иронизира, да я коментира, да се подхилва злобно и ехидно когато И и А подхвърляха техните нескопосани "смешки" към нея, тя следеше Милена, не следеше Ангел. Това не е подкрепа. Ти я гледаш като състезател със стратегия, за теб успешна, ама аз я гледам като човек. Щото преди да си състезател, вкопчен в едни 100к, трябва да си човек. Стратегията не включва победа на всяка цена, погазвайки елементарни човешки ценности и качества, поне не и за мен. И няма как да ме убедиш, че Надка не е гледала на Ангел като И на съперник, конкурент, и то сериозен. Защото тя не е глупава. Така формат не се печели, защото и да стигне до финала, там зрителския вот ще я отнесе. И няма как да е иначе.
А и от да речем хипотетично 100 човека , пишещи в темата, да я харесваш ти и още двама, само, е достатъчно показателно за това кой с какви очи гледа и какво вижда.

# 1 839
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
Ха, не мисля, че Надя е такава, защото играта го изисква. Тя си е такава и в живота. Както и всички останали. Останалото са някакви оправдания и тинтири-минтири за публиката.
Точно така. Разбира се, че и в живота са такива, каквито се представят в предаването. Личностните характеристики няма как да се скрият и ако участник или пък фен на участник тръгне да обяснява, че са такива защото стратегията му го изисквала, ще е смешен. Както Милена се оправдаваше със стратегия, с публикации как била режисирана и не знам колко превземеки  и пак се стига до днешната публикация, от която се вижда, че просто  си е глупава и зла. Надка си е същата и ви живота, затова и феновете ѝ са толкова малко. Колко хора харесват лоши и завистливи личности

# 1 840
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В тази 4 битка пак имаше зверско рязане, този път на 5 греди. Тук Калата имаше и късмета да е втори, защото му подсказаха да играе като Ангел, а Ангел докато се усети в началото и избра тази тактика изгуби едни 10, 15 секунди.
Не съм съгласна. Калоян въобще не ряза по начина, по който го направи Ангел. Първата греда Ангел я отряза наведнъж - първо от едната и после от другата страна. Следващите греди от едната страна ги режеше не до долу, после се премести в другия край, където ги режеше изцяло, а в малката неотрязана част дъските се пречупваха. Впрочем, този начин на рязане го подсказваха и на някоя от жените, не помня точно кой и на коя, но си спомням, че даваха такива съвети. Само че на Ангел може би точно това му изигра лоша шега, защото дъската, за която се върна, се беше закачила именно от тази страна, откъм която останалите се счупиха. Даже сега си върнах да гледам няколко пъти - тя се е закачила веднага след като той я е отрязал. Може да е висяла на някоя тънка нишка или да се е подпряла там някъде.
Калоян обаче ряза дъските по съвършено различен начин - отгоре до долу и от двата края. Даже и някой да му е подсказвал, той не се е съобразил с това.
Така че нито Ангел е губил секунди в търсене на тактика, която вече е била открита в някой от предишните дуели, нито пък Калоян е играл като него.

Хора, защо с такава злоба говорите за участниците? "Помияр" и т.н.? Странно е, прекалено много се вживявате и сякаш и то в негативна посока. И на мен много неучастници са ми неприятни с дадени изказвания или постъпки, включително Калоян понякога, но не съм тръгнала да ги обиждам.
....
Убедена съм, че има много позитивни неща, които не виждаме, просто не са интересни за масовата аудитория. Показват ни скандалите и клюките. И ние лапваме. Затова и не показват много Боби и ви е скучен на повечето - просто не сплетничи човекът...
След като постоянно се появяват мнения, в които присъстват откровени обиди и неприятни квалификации, мислех да пиша по въпроса, но вече си ме изпреварила. Да, наистина - винаги може да се използва по-цивилизован изказ, за да се изрази някакво негативно отношение, не е необходимо да се прибягва до груб и циничен език. А и това е знак за словесна (и не само) безпомощност, все пак...
Що се отнася за последната част от поста - показателен беше моментът, в който Ваня вдигна скандал на Петър, че си бил легнал и не бил запалил камината. Те наистина показваха как Петър все лежи и спи и изглеждаше, че нищо не върши, но някой от мъжете тогава каза, че той е направил "всички хиксове" в лятната кухня. В такъв случай странно какво са правили Данчо и Даяна, ама те сигурно само в монтажа присъстват с тази дейност, вероятно повече на люлката са изкарали времето си.

# 1 841
  • España
  • Мнения: 1 190
Жалко , че отпадна Ангел - най-цветният и харизматичен образ...
Надя е “изтъкана от комплекси” . Под маската на “ работливата пчеличка “ се крие “оса с остро жило”. Всъщност, ако се абстрахираме от “вметката за децата”, Милена доста точно я охарактеризира. Пчеларката е влязла със стратегия, което принципно не е лошо, но играе мръсно и това не ми харесва! Милена и е “прът в колелото към успеха” . Допускам , че за Надя адвокатката е събирателния образ на това, което я комплексира- модерната успяла градска жена с добра среда и семейство. А на Милена май и е все тая...тя сама каза, че няма такива хора в обкръжението си и....няма и да има....

# 1 842
  • Мнения: 3 072
Големите стратези се поомотаха леко, забелязахте ли?
Дани Маджика можеше да натисне повече на това, че е родител, силен е ,тихо и кротко можеше да взема имунитети и на финал зрителите да гласуват за един грижовен татко .
 Можеше да мине.
Вместо това,заради  флиртчето с Даяна , стана ясно, че "без жена не остава" , а това не помага за зрителския вот.
Даяна и тя голям стратег, вместо да е мила, самотна ,недооценена актриска  , която дори е влязла без хонорар...тя се прецака да се сваля със сгоден мъж и да придаде нов смисъл на "френд зоната". Освен това стана ясно,че не й е за първи път.
Надя имаше как да натисне на манджите, тъжна ,изстрадала домакиня от село,  мед, сирене, кучета, ала-бала. На нея този живот й е ясен , тя можеше да използва , че е в свои води, и да изпъкне не само с нещастия .
Вместо това виждаме злост ,която не се връзва с образа на отрудена жена .
Ще видим как ще се държат останалите участници към нея, след като са гледали предаването отвън. Очаквам да загуби подкрепа, както Веселка миналата година.

Как Надя подлъга Ангел незнам, но тя е мазна с мъжете,а и на него малко му трябва.
Да му почистиш и да му сготвиш и е влюбен😁

# 1 843
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Предлагайте анкета,за да мога да я включа утре.
Аз заставам зад предложението на Diavolo от миналата седмица - "Дуел между кои двама участници най-много искате да гледате?" като се абстрахираме от това кой колко е вероятно да се случи. Разбира се - от наличните 12 участника възможните комбинации са прекалено много, затова е хубаво като избор да се дадат тези, за които се предполага, че биха били най-атрактивни. И накрая да се включи и опция "друг, посочете в мнение. Другият вариант на тази анкета е с въпрос "Дуел с участието на кого най-много искате да гледате?" и тук възможните отговори вече е ясно, че ще са 12.
Резултат и от друга анкета, която беше другото предложение от миналата седмица, би бил любопитен - "Кого НЕ искате да видите на финал?".

# 1 844
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
С оглед на факта, че вече всички са навън и помежду си знаят кои са финалистите и предположението ми, че вероятно повечето четат тук, съм за анкета "Кого най- малко искате да видите на финал". Хубаво да си видят нагласите на хората към тях и ако могат да направят изводите си. Ако не могат си е за тяхна сметка. То вече и късно де

Общи условия

Активация на акаунт