RYANAIR - 18

  • 40 719
  • 766
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 16 024
В сайта на летището е.

# 271
  • Мнения: 894
Здравейте, нали от Т2 излитат ryan?
Не виждам тази информация в приложението, ако знаете къде е, да кажете?
Да, от Т2.

# 272
  • Мнения: 1 325
Много благодаря.
Извинявам се, че пак аз питам, тъкмо влязох да допълня предният си пост, но  ..просто сега осъзнах, че преди искаха всички течности, но и кремове...да са в отделна прозрачна торба, сега дали пак е така, някой скоро пътувал?
Ще пътувам след няколко часа и осъзнавам, че ...отдавна не съм пътувала, забравила съм какво беше направо...😔

# 273
  • София
  • Мнения: 5 123
Пак е така, да.

# 274
  • Мнения: 1 318
Искам да помоля тези, които търсят тук съвет при някакъв проблем с  Ryanair, след решаването на проблемът си да влизат пак тук и да споделят какво решение са намерили, за да знаем и ние останалите какво може да се направи в дадена ситуация. Защото никой не е застрахован, че в бъдеще няма да попадне в нея. Благодаря предварително!

# 275
  • Мнения: 1 325
Здравейте, отчитам се, пътувах вчера, за Англия.Не ми искаха да вадя течностите въобще, само независимо от предварителното онлайн чекване, трябваше да се мине и през гишетата им, на летището, като искат сертифаката от теста и локацията-формата(за Англия изискването), връщаха иначе.
Пътуването мина страхотно, самолета наполовина пълен. В Англия трябваше да се мине през гише, със служител, не на машините.На някои им прибраха документа за локация(направете си принт на документа), но ня мен даже не ми го поискаха, не разбрах защо.
В самолета можеше да се плаща и кеш и с карта(четох, че само карта приемали ,но не). Също някъде прочетох, че не давали да се ползва тоалетната по време на полета-нищо подобно.
Ами...надявам се да съм била полезна, както вие с вашите отговори помогнахте на мен🤗

# 276
  • Мнения: 19 007
За тоалетните няма как да е вярно.
При нас приемаха плащания само с карта, дори помолиха един човек до мен да плати едно кафе с картата на друг, а той му даде евро.

# 277
  • София
  • Мнения: 615
Преди малко от компанията ме уведомиха за промяна в часа на предстоящ полет - вместо в 13,35 самолетът ще лети в 9,55. Разбира се, мен това не ме устройва, защото летя с прекачване и няма как да успея за по-ранен час. В мейла са ми написали, че имам две опции - да се съглася с промяната или да избера друг полет безплатно. В същото време на сайта им пише, че ако промяната е повече от три часа, възстановяват сумата. Може ли да ми дадете съвет мога ли да си върна парите? И ако трябва да избирам друг полет в какъв срок и как мога да го направя, същата дестинация ли трябва да е - нямам никакви подробности, а досега никога не ми се е случвало подобно нещо...

# 278
  • Мнения: 1 141
По принцип промяната е голяма и трябва да ви дадат и опция връщане на парите. Пишете на чата. Може и да се разберете.

# 279
  • Мнения: 254
Здравейте, налага ни се да резервираме полет, който обаче е под въпрос.

Видях възможността за направата на 2 промени по полета, които ще са без такси . Някой знае ли повече за тази услуга?

Ако решим в последствие да сменим датите за други по-късни, в какъв период от време след това трябва да осъществим полетите - примерно пътуване в следващите 6м, 1г или повече?

Благодаря ви!

# 280
  • Мнения: 19 007
Полетите трябва да са до края на годината.

# 281
  • Мнения: 254
Полетите трябва да са до края на годината.

Сигурно ли е? Аз разбрах, че промените се отнасят за първоначалните полети планувани до 31.12, но е твърде възможно и аз да не съм доразбрала, както трябва. Интересува ме дали срока за отлагане е същия. Благодаря ви отново!

# 282
  • Мнения: 19 007
Аз така го разбирам, но май наистина не е много ясно.

# 283
  • Мнения: X
И аз го разбирам както Брадли. Малко ми се струва нелогично да купите сега билет за 10.10. 2021, после да го смените без такси за 05.07.2022 и след това още веднъж - за Великден 2023.

# 284
  • Мнения: 4 323
Според мен промените можете да ги правите до края на годината и повече не. Освен това отпада само таксата за смяна, а не разликата в цената. Ама за по-сигурно намерете текста на английски.

Общи условия

Активация на акаунт