🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 9

  • 23 681
  • 804
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Забелязахте ли как водещите прекъснаха Къци и смениха бързо темата, когато той почна да обяснява колко било трудно с такива певици около него (не цитирам дословно, но нещо подобно беше, като явно визираше сцената на формата)?

Може и заради друго да е. Много ми харесва Къци като изпълнител във форматите - и в Капките , и в първия сезон на Маскирания, представи се отлично, обаче ми е много досаден като почне да се обяснява. И предполагам не само на мен, може да са го попрекъснали заради това.

Благодаря за темата! Flowers Sunflower

# 31
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Приятна изненада беше това с Къци. Тъпо е когато се знае предварително.

# 32
  • Мнения: 1 447
Замислям се за Фицата за Плашилото...Ама още си държа на Пейо Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9 776
Вече за нищо няма да се замислям. Щом в Хищницата припознах снощи Луна по пеенето, всичко може да се очаква, видя се с Бебето как се издокарахме всички.

Благодаря за темата!

# 34
  • София
  • Мнения: 12 393
Благодаря за темата! Изненадата на сезона е Къци. Не мисля, че другите участници ще са толкова неочаквани. Смятам, че няма да има друг повтарящ се участник.
В анкетата гласувах за Вергов.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Ох, и аз снощи припознах Луна, но пък накрая на песента тези височини, малко певици могат да ги направят.
А Къци е много сладък! Освен, че се справя блестящо актьорски, той изглежда светъл човек. Заради това му прощавам и прекалената приказливост 😃

# 36
  • Мнения: 4 075
Благодаря за темата!
Гласувах за Виктор Калев - правеше шоу, а и се опитваше да разгадае кои са хората под маските. Някои от другите не беше ясно защо са поканени.

Радвам се, че снощи под маската се оказа Къци. Липсваше ми тази - голямата изненада; повечето маски ги разпознахме и  ми доскучаваше.

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 13:10 от Donna Paulsen

# 37
  • Мнения: 1 425
След като свали маската Къци обясниха ли уликите. Толкова бях впечатлена, че е той и ми се губи какво са го питали, какво е отговорил. Трябваше да обяснявам на детето защо пляскам на телевизора.
Обясниха ги. Като малък се занимавал с балет. Антуражът били момичетата на късмета. Често им моделирал дрехите. Перлите, които донесе, били от “Риск печели, риск губи”. Наскоро спечелил някаква голяма награда за дебют като режисьор и сценарист. От това идва уликата за писането на текстове. Умела игра с формулировката, накараха хората да мислят за Криско и продължиха в тази насока.

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 08:54 от Lilly_85

# 38
  • Мнения: 9 484
Благодаря за новата тема!

Голяма изненада беше снощи! 👍

В анкетата гладувах за Вергов, но ми се искаше да има опция за повече гласове.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Виктор Калев ми беше най-забавен. Не мога да кажа кой е бил най-адекватен. То това е относително.

# 40
  • Мнения: 13 187
Гласувах за Яна Маринова, но ми хареса и Михаела.
Иначе се учудвам как някой може да разпознава Луна или Софи под маските. Те, както и Миро, нищо че го харесвам, изобщо не могат да избягат от гласовете си, пролича си в Капките.

# 41
  • Мнения: 9 436
Виктор Калев. Невероятен е.

# 42
  • Мнения: 1 425
И на мен Хищницата много ми звучеше като Луна на последния лайф - точно нейното фалшиво крякане си беше. Уликите до голяма степен също се връзват. Не мисля обаче, че тя може да избяга от себе си толкова дълго.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 558
Благодаря за темата
Гласувах за Виктор Калев, беше ми най-интересен и се вписа най-добре в шоуто. Ако имах право да избера повече от един гост панелист, това щяха да са Тончо Токмакчиев и Яна Марионова.

Мисля, че тайминга за отпадане точно тази маска е добре премерен. Беше демонстрация на това, че дори и при почти пълно единодушие на публика и панел, за това кой стои зад дадена маска, може да има изненада. Добър ход на продукцията, признавам им. Още не мога да повярвам колко добре ни заблудиха.

# 44
  • Мнения: 1 425
Не знам какво толкова ѝ харесахте на Яна Маринова. С изцепките за Лепа Брена и дупето на не знам кой си хич не ми хареса.

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 09:29 от Lilly_85

Общи условия

Активация на акаунт