Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 13

  • 52 386
  • 780
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 389
Момичета, не знам какво да правя Confused Бях писала за консултацията ми с доц. Романски, които ми предложи максимум 300сс, анатомични. Имам тубуларни гърди,висока съм 173см. Днес бях и при доктор Стоянов, който ме посъветва изобщо да не се оперирам, защото резултатът няма да ми хареса. Много вероятно е да се образува гънка. Беше супер искрен, за което съм му много благодарна. Сега се чудя дали да се оперирам при доц. Романски?!!! Той нищо не спомена за лош резултат. Много съм объркана. Моля за вашите съвети Flowers Rose

Тубуларните гърди се корегират много успешно. Това ли каза Стоянов, че е  причината, за да не се оперира?
Моите бяха тубуларни и резултата е страхотен Wink

# 511
  • Мнения: 1 478
Какво значи тубуларни гърди?
Аз не бих се отказала, бих потърсила още мнения.

А колкото до доктор Кенолов - доста рових и четох из форумите - не съм срещала това име.

# 512
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Момичета, не знам какво да правя Confused Бях писала за консултацията ми с доц. Романски, които ми предложи максимум 300сс, анатомични. Имам тубуларни гърди,висока съм 173см. Днес бях и при доктор Стоянов, който ме посъветва изобщо да не се оперирам, защото резултатът няма да ми хареса. Много вероятно е да се образува гънка. Беше супер искрен, за което съм му много благодарна. Сега се чудя дали да се оперирам при доц. Романски?!!! Той нищо не спомена за лош резултат. Много съм объркана. Моля за вашите съвети Flowers Rose

Тубуларните гърди се корегират много успешно. Това ли каза Стоянов, че е  причината, за да не се оперира?
Моите бяха тубуларни и резултата е страхотен Wink

Не успях да разбера само това ли е причината. Имам асиметрия и малка основа.

# 513
  • София
  • Мнения: 1 756
Момичета,др.Стоянов за колко напред записва сега дати за операция?
Някой скоро записвал ли се е ?

# 514
  • Мнения: 1 725
Значи, просто анатомия, не само до тубуларните гърди. Гледах доста добри резултати на Генов с такива интересни случай. Виж му инста грама, ако искаш.
А този доктор кенолов за първи път го чувам.

# 515
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Момичета,др.Стоянов за колко напред записва сега дати за операция?
Някой скоро записвал ли се е ?

Днес, докато чаках за консултацията, чух, че има часове за февруари.

# 516
  • София
  • Мнения: 19
Момичета,др.Стоянов за колко напред записва сега дати за операция?
Някой скоро записвал ли се е ?

Бях на консултация на 1-ви декември и първият свободен час за операция беше през април.

# 517
  • Мнения: 247
Момичета, не знам какво да правя Confused Бях писала за консултацията ми с доц. Романски, които ми предложи максимум 300сс, анатомични. Имам тубуларни гърди,висока съм 173см. Днес бях и при доктор Стоянов, който ме посъветва изобщо да не се оперирам, защото резултатът няма да ми хареса. Много вероятно е да се образува гънка. Беше супер искрен, за което съм му много благодарна. Сега се чудя дали да се оперирам при доц. Романски?!!! Той нищо не спомена за лош резултат. Много съм объркана. Моля за вашите съвети Flowers Rose

Гери, отиди на консултация при Генов. Той използва специален метод за тубуларни гърди.
Отиди да видиш, какво ще ти предложи той. 🙂

# 518
  • Мнения: 2 726
Аз направо не мога да повярвам, че Стоянов не може да се справи с едни тубуларни гърди. Това е един от най-опитните и кадърни пластични хирурзи в Б-я и той ако не може, не знам кой би успял. А сме виждали негови творения.

# 519
  • София
  • Мнения: 4 884
Според мен просто не му се занимава. Хирурзи от неговия ранг могат да си позволят да си подбират случаите. Не го казвам като обвинение, а просто мисля, че това може да е причината.

По моя случай може да има някаква скорошна развръзка, но ще кажа вечерта преди операцията, защото вече станах рекордьор в темата по отложени операции, къде от мен, къде от други обстоятелства Joy

# 520
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Аз направо не мога да повярвам, че Стоянов не може да се справи с едни тубуларни гърди. Това е един от най-опитните и кадърни пластични хирурзи в Б-я и той ако не може, не знам кой би успял. А сме виждали негови творения.
И аз това си мисля. Ако той наистина не може да се справи, има ли смисъл изобщо да търся друг Confused В началото си мислех, че просто ще трябва да избера моя доктор, а то какво се оказа... Страшен карък съм Grinning

# 521
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз направо не мога да повярвам, че Стоянов не може да се справи с едни тубуларни гърди. Това е един от най-опитните и кадърни пластични хирурзи в Б-я и той ако не може, не знам кой би успял. А сме виждали негови творения.
И аз това си мисля. Ако той наистина не може да се справи, има ли смисъл изобщо да търся друг Confused В началото си мислех, че просто ще трябва да избера моя доктор, а то какво се оказа... Страшен карък съм Grinning

Много ясно, че ще си намериш лекар, не се оставяй да те откаже едно мнение. Защо не отидеш при Георгиев, например? Той и Стоянов са с огромен опит, нека видим какво ще ти каже.

# 522
  • Мнения: 3 389
Аз направо не мога да повярвам, че Стоянов не може да се справи с едни тубуларни гърди. Това е един от най-опитните и кадърни пластични хирурзи в Б-я и той ако не може, не знам кой би успял. А сме виждали негови творения.
И аз това си мисля. Ако той наистина не може да се справи, има ли смисъл изобщо да търся друг Confused В началото си мислех, че просто ще трябва да избера моя доктор, а то какво се оказа... Страшен карък съм Grinning

Гери, извинявай ако много нахално, но можеш ли да споделиш на лична какъв ти е старта?

Аз също много се доверявам на мнението на Стоянов, защото неговата работа най ми харесва, но според мен няма нерешим случай.

Сигурно е по сложно или да трябва операция на две части, или гръдният ти кош е издаден напред... не мога да измисля причина да не може да се оперира, а за последните две години толкова операции съм видяла и случаи...

# 523
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Мисля, че проблемът е в основата на гърдите ми. Сега се гледам листа от доктор Стоянов. 10см на едната и 10.5см на другата, а подгръдната не е никак малка. Предполагам, че затова доц. Романски ми каза мах 300сс.
Четох за доста лоши резултати от доктор Георгиев при тубуларни гърди и... Не знам

# 524
  • Мнения: 69
Значи не само табуларност, също и къс долен полюс или комбинация води до гънката и да резултата няма да ти хареса, както и вариантите за корекция след това не са много, липофилинга е нетраен, смяна на имплантите с много по-големи не гарантира изпъване дори с втора операция, и май с това се изчерпават възможностите. (Личен опит)

Общи условия

Активация на акаунт