Образователен Говорилник - тема 10 в чест на работливите ученици и студенти

  • 17 533
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 4 991
Ииииииииииииииииииииии скок.

Ей ме на!
Аз искам да ви кажа, че тази година ми беше доста, да речем обогатяваща в някои отношения. Абе като на училище - имаш си един предмет дето не ти върви и това е. Та бая контролни и порпавителни отнесох, не съм си поправила оценката, ама почвам да схващам за какво иде реч.
Добре, че я има тая кръчма тука.

номинациите Simple Smile Според мен, на Нот катогорията трябва да е "майстор на късия разказ" Той така добре успява да ни въвлече в тема или просто да ни разсмее и смени темата, с едно изречение, че все за Хемингуей си мисля (макар, че  за разлика от нашия Нот, той е с много тъжен къс разказ) Ми истинско майстворство си е това.

Мецан,  въпреки всичките ми усилия да го накарам да се върне, се е заинатил. Откъде такава самодисциплина?! И аз съм се заканвала и съм изкарвала.......... 2 часа Joy Добре де, дни. Та на Мецан категорията може да е "категоричност на годината" Айде да взима приза и вече да спира, тоя спорт, да се връща.

И има хора, за които няма да коментирам категории, даже и никове няма, обаче ...... иска ми се и аз като тях някога да съм била така полезна и добра!

Много ми хареса категорията за Фран за "аристократ на годината"

освен това, имайки предвид изтрещялостта на темата и смяната и на настроения (особено последните дни), мисля, че ше е много умно всички тук да си залепим на ревера отличителна значка "всички сме в джаза". Или пък - "в джаза, ама заедно" Вариации всякакви, допълвайте.

Обичам го тоя свят, беее!

# 691
  • Мнения: 5 643

Случаят с телефоните

Американски колеж. 11 или 12 клас, файнъл по стереометрия, математика, физика или нещо такова.
Телефоните са събрани и предадени. Гробна тишина, всички 26 деца пишат съсредоточено. Госпожата си седи на катедрата.
По едно време става и се запътва към средния ред чинове. Спира пред едно момче. Класът вдига глави.

“Може ли телефонът?”  Озадачен поглед. Правило номер едно - телефон не се държи под чина. Никога.  Уточнение: “В дънките”. Телефонът се вижда в левия джоб. Младежът се надига, бърка в джоба и дава. Класът започва да шуми. “И другият”. Класът наостря уши, от десния джоб се появява втори телефон и отива в ръцете на учителката. Децата вече се хилят, някои с глас. Госпожата уж си тръгва, после се обръща: “ И този от сакото”. Появява се третият телефон, класът вече е пред припадък от смях, обаче неее, следва: “ И сега и този от якето”.

При което децата вече се въргалят по земята, главният герой, с вид на осъден на смърт, бърка в якето и дава последния, четвърти телефон. Това трябва да си го представите на живо как се случва.
Госпожата, очевидно много забавлявайки се от цялата ситуация, пита: “ И четирите ли работят?”

И отговорът:” Ааа, не, този червеният не, падна му батерията .....”.

Всички прилики с действителни лица и събития са случайни.

Посвещава се на Амели💐 Светът също те обича!

Последна редакция: ср, 23 дек 2020, 00:43 от Notaris

# 692
  • София
  • Мнения: 9 560
Тук днес е било като на Оскарите 🤩
Аз се номинирам в категория “Луд умора няма”. За 3 дни направих 8 вида сладки и бях на косъм да хвана захарна болест от количествата захар, мед и масло, които употребих. Обаче изпитах истинско удоволствие от вида на пълните кутии, а от утре ще раздавам на приятелки и приятели (моля, радетелите на стоенето под ключ да не ме съдят).

Хахаха, Нот, представих си го. Горкото дете 😂

# 693
  • софия
  • Мнения: 4 991
хахахахахахахахахаххах, Ноооооооот, с глас ме разсмя!
( а това на фона на последните няколко дни е сериозно постижение)

Да знаете, да не ми звъните на червения....хахахахахаах, ох, ще умра!
Особено ако в ролята на учителката е, който си представям!

# 694
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Може да ви се струва смешно, но от катедрата всичко се вижда... и чува. Такива куриозни неща разправят колегите... при мен опита е от практиката и от един учинически лагер ( последният ме отказа от идеята да съм учител).

А какви неща чух на ДО, моето виси в два паралелни митинга.

# 695
  • София
  • Мнения: 7 277
Тук днес е било като на Оскарите 🤩
Аз се номинирам в категория “Луд умора няма”. За 3 дни направих 8 вида сладки и бях на косъм да хвана захарна болест от количествата захар, мед и масло, които употребих. Обаче изпитах истинско удоволствие от вида на пълните кутии, а от утре ще раздавам на приятелки и приятели (моля, радетелите на стоенето под ключ да не ме съдят).
Номинирах те за Ефективност на годината Simple Smile Там ще си само с мен (засега) и аз не държа да спечеля този приз Simple Smile

# 696
  • Мнения: 912
На мен Нот ми е най-Лусифър.
А, Пули - теб също те забравих. Така е, като идвате от дъжд на вятър. Ти какво си? Joy



Добро утро, Аш. Е, как можа ?!?! Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Как какво съм? "Ремсист на годината" !!! Heart ExlFlowers HibiscusHeart Exl

# 697
  • София
  • Мнения: 7 277
Скрит текст:
На мен Нот ми е най-Лусифър.
А, Пули - теб също те забравих. Така е, като идвате от дъжд на вятър. Ти какво си? Joy



Добро утро, Аш. Е, как можа ?!?! Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Как какво съм? "Ремсист на годината" !!! Heart ExlFlowers HibiscusHeart Exl
Чудесно, в тази категория ви слагам тебе, mylenche и Фенси Scream

# 698
  • Мнения: 5 916
Накрая ще ме обвинят, че се уреждам по втория начин с цели три номинации. Simple Smile

# 699
  • софия
  • Мнения: 4 991
Накрая ще ме обвинят, че се уреждам по втория начин с цели три номинации. Simple Smile
Ти какво сега? Гузен негонен бяга?

# 700
  • София
  • Мнения: 62 595
Много интересни се получиха номинациите, браво!

# 701
  • София
  • Мнения: 7 277
Накрая ще ме обвинят, че се уреждам по втория начин с цели три номинации. Simple Smile
Няма - много са с по три. Гледай обаче sanaka е с 5 Simple Smile

И трябва да видим тези номинации, които са с по един човек - да им сложи поне по още един, за да има някакво състезание Simple Smile

За Хамлет на годината например? Някой сблъсквал ли се е с проблема нерешителност? Доброволци?

Друг Лусифър?

# 702
  • софия
  • Мнения: 4 991
ааааааааааааааааааа нерешителността е изцяло моя! Моя!
не се гордея, никак даже, обаче това е положението Sad
Абе интересно е, всъщност в определени ситуации само съм нерешителна.Като цяло скорпиона не ме оставя бездействена..
Абе понякога ритници много ми помагат.
Досътатъчно е някой да ми даде тласък и после нямам спирачки ...
хахахахаха даже не мога да реша дали съм нерешителна

# 703
  • София
  • Мнения: 12 149
Лусифър не съм го гледала, но за Хамлет и аз мога, ако се налага. Laughing Хамлетовската натура е типична за всяка Везна. На сватбата бях с две булченски рокли, защото не можах да реша, коя ми харесва повече. Joy

# 704
  • Мнения: 125
Накрая ще ме обвинят, че се уреждам по втория начин с цели три номинации. Simple Smile
Няма - много са с по три. Гледай обаче sanaka е с 5 Simple Smile

И трябва да видим тези номинации, които са с по един човек - да им сложи поне по още един, за да има някакво състезание Simple Smile

За Хамлет на годината например? Някой сблъсквал ли се е с проблема нерешителност? Доброволци?

Друг Лусифър?
[/quotе

Кандидатствам за Хамлет Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт