Звездни компромати - Декември'20

  • 230 927
  • 2 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Много точно каано!
Много са creepy Алесите, толкова изкуствени девойки, но пък си имат Алеса Арми 😆

# 16
  • Мнения: 1 666
Много любопитен първи пост наистина. Раян и Блейк са ми любимци..

# 17
  • Мнения: 731
В действителност сестрите Алеса не изглеждат крийпи на живо. Явно прекаляват с фотошопа

# 18
  • София
  • Мнения: 14 672
Саня Борисова, която вечно рекламира някакви глупости. Това ще е ролята на живота й очевидно.


Е, до Нестле се е докопала, трябва да се яде, все пак.
Май устата нещо е пипана.

# 19
  • Мнения: 9 043
Благодаря за темата, Кактусче Flowers Rose
Интересен първи пост, както винаги, направено с труд и вкус.
Моите любимци от изброените са Аштън и Мила, Райън и Блейк и Брад и Анджелина. Знам, че тя е малко странна, но  му отиваше визуално докато не мога да кажа същото за Анистън и Полтроу.
Гришо е просто много разглезен и такъв тип мъж може да не узрее и на 50 г.

# 20
  • Мнения: 263
Страхотен първи пост и любимата ми Мила!

# 21
  • София
  • Мнения: 12 401
Благодаря за темата! Блейк и Раян Рейнолдс са много хубаво семейство. Не се натрапват излишно в публичното пространство.

# 22
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Благодаря за хубавия и позитивен първи пост. Кит и Роуз са ми любими, те и бебе чакат. Запознават се на снимките на Игра на тронове, тя е шотландка. Сватбата беше в нейния наследствен замък, те са род на около 800г, голяма красота бяха снимките Heart Изчака си го като стоеше по клиники, той изпада в криза след снимките, все пак това са години продукция и изведнъж спира и ти губиш равновесие. Един колега от Слънчев бряг, който е учил в Англия като вика- тоя Кит такава шматка, кинта и шейсе, напушвали сме се по барове, като го видях после във филма щях да падна Grinning

# 23
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Благодаря за новата тема.Много хубав първи пост!

Дейвид Бекъм

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Лияна...и тя е обновена...? И с тая проскубана перушина толкоз години...Close
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 286
Джон и дивачката са ми слабост Heart

Момичета, за някакъв период ще съм off от форума. Кактус ще поеме и моят ангажимент към темата.

# 26
# 27
  • Мнения: 14 489
Страхотен първи пост, благодаря!

Само една поправка за Елизабет Тейлър и Ричард Бъртън - запознават се още когато тя е женена за втория си съпруг Майкъл Уайлдинг и е бременна с едно от децата им.

# 28
  • Мнения: 901
Не прочетох нищо ново, но ми хареса оформлението на темата.
Можеше да пишете и за Сара Джесика и Робърт Дауни Джуниър и сегашния й съпруг Матю Бродерик. Wink

# 29
  • Мнения: 4 717
Благодаря за новата тема.

Записвам се с Благо и децата
Скрит текст:

Иван е Рожденник
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт