💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 15 - Между два сезона

  • 78 738
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 705
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За мен постът на Тушев не е в защита на Алекс /тя достатъчно успешно може да се защити сама, когато е необходимо/, а е атака срещу Тупарев. Да не се прави на бял и добър Тушев, защото той и Тупарев са от един дол дренки! Да не забравяме, че бяха съдружници и съпродуценти на различни проекти!

Екатерина не ми изглежда особено читава на тази снимка.

# 706
  • Мнения: 3 589
И се замислих, че Джералдин наистина малко си прилича на мъж в лицето.

Нито Джери прилича на мъж в лицето нито Ваня прилича на мъж в тялото (някой писа навремето).
 Отде ги вадите тия развинтени въображения?
Имаме си ги, вадим ги. На някои хора са ни развити и двете мозъчни полукълба 😄Джерката с тия челюсти...

# 707
  • Мнения: 3 510
Ми за мен Джералдин е грубовата в лице. Иванка например може да е противна като човек, но не може да се отрече, че има нежни и женствени черти, и без грим е красива. Джералдин ми е като измита чиния.

# 708
# 709
  • Мнения: 3 589
Луд фен на кучетата, сега и луд фен на чорапите излезе. Дежа ву имам, но какво ли разбирам аз. Сигурно по-натам ще обясни как от малка обича да готви, особено гофрети и мъфини. Ама няма да имам сили да я догледам, така че вие ще кажете 😄

# 710
  • София
  • Мнения: 5 551
Според Тушев продуцентите са се отнесли доста грозно с Алекс след края на първи сезон:
https://life.dir.bg/zvezdi/produtsentat-rado-tushev-obizhdaha-al … lyat-kato-partsal
И все пак споменава епитетите, с които са я наричали, а нямаше нужда. Нито е "грозна", нито е "дебела" Александра - въпреки че това са субективни "определения", всеки човек с капка здрав разум и зрение може да го установи.

# 711
  • Мнения: 193
На мен Алекс Сърчаджиева ми хареса изключително много в първи сезон като водеща. Представи се на ниво. За разлика от нея, водещите във втори сезон не ми допаднаха. Особено, Ралица, която през цялото време ми беше някак изкуствена и все едно насила сложена там. Разбира се, това си е мое мнение.

И аз не виждам къде са тези мъжки черти в Джери. Много си е хубаво момичето!

# 712
  • Мнения: 1 444
Спред мен водещите и в първи, и във втори сезон ми изглеждаха толкова изкуствени, заради нелепостите, които ги караха да декламират.

# 713
  • Мнения: 1 117
https://vm.tiktok.com/ZMJwXyVXk/
Продукцията иска от Тодор да заплати 100 000 лева заради нещата, които си е позволил да говори.

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отдавна чакам този момент, дори се забавиха. Да видим сега как Тупарев ще вземе тази сума от мутра.

# 715
  • Мнения: 20 168
Не съм гледала на Тодор изявите, какво е говорил 🤔

# 716
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм гледала на Тодор изявите, какво е говорил 🤔

За формата куп неща + обиди /вторите дори не ги помня/. На третия ден разбрал от другите, че наградата е наполовина. Ако знаел, нямало изобщо да участва. Беше казал: "Ако знаех, нямаше да участвам за пиклив.та им награда".

Как другите са разбрали, а той не е разбрал, не става ясно. Предполагам, че той не е чел договора, който е подписал.

Многократно говореше за сценария на предаването, за актьорите във формата, за ролите на всеки, за това, че точно него са го очернили... - винаги придружено с обиди към продуцентите. Имаше и още, но в момента не се сещам друго.

Не защитавам, естествено, продуцентите, но никой не го е накарал насила да участва. Влязъл там, за да чисти имидж, та и не спря да пустоства. Многократно писах, че се чудя как не са го дали под съд. Надявам се да го одрусат здраво, защото той се смята за най-хитър и недосегаем.

# 717
  • Мнения: 20 168
👍
То не е лошо някой да ги нахейти и тези от продукцията, но... дали ще мине безнаказано....

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 17:30 от Lemy

# 718
  • Мнения: 10 998
https://vm.tiktok.com/ZMJwXyVXk/
Продукцията иска от Тодор да заплати 100 000 лева заради нещата, които си е позволил да говори.

А пък това видео е в профила на най-големия престъпник Петър Низамов-Перата. Мутра до мутра. И двамата са за затвора

# 719
  • Мнения: 3 510
Видеото изглежда е изтрито, защото на мен не ми го отваря.
Иначе по казуса - сега Тодор ще има възможност да докаже, дали това, което казва е истина, но пък да тръгне да го съди Тупарев, значи добре си е оплел кошницата. Жал ми е само за дечицата на Тодор, че заради безмозъчния си баща ще страдат те.

Общи условия

Активация на акаунт