Есенни придобивки

  • 45 130
  • 623
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18 542
И аз не ги отварям  Sad

# 166
  • Мнения: 2 897

Искам и аз да видя,де Wink

# 167
  • Мнения: 185
аз ги отварям без проблеми,хубави са ти нещата,особенно ризата,да са ти 4естити! Peace

# 168
# 169
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Да, сега се отваря.
Да са ти честити придобивките. Simple Smile

# 170
  • Мнения: 634
Аз си купих чадър-автоматик,с тефлоново покритие,цвят бордо-супер е,то пък сега,разбира се,все слънце грее,иначе си ходех все мокра Laughing
Скоро и за обувчици ще ида..

# 171
  • Мнения: 547
А аз отскоро съм притежател на този чадър
Много му се радвам, отдавна исках стабилен чадър. Сега предстои тестване на варненския вятър Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 11:56 от Перличка

# 172
  • Мнения: 18 542
Момичета, току що си поръчах това. Не е есенно, ама не се стърпях. Стискайте палци да е хубаво и на живо, че ще се гръмна иначе  Grinning

# 173
  • София
  • Мнения: 3 328
Перличка, Чета, хубави придобивки, честито Simple Smile
Много ми допадна туниката - ако и на живо все така ти харесва, Чета, моля те - пиши, да си поръчам и аз.
Малко офф, но ме озадачи почти еднаквият интерфейс на двете страници, към които сте дали линкове Hug

# 174
  • Мнения: 18 542
Стоките са с един и същ произход може да се каже...сигурно за това.  Simple Smile

# 175
  • Мнения: 400
Иренка полата е много хубава,може да я комбинираш с някакви ботуши и става супер

# 176
  • Мнения: 9 115
Чета, гледам че си пазарувала вече от Атракцион. Моля те, с две думи да ми кажещ доволна ли си, има ли проблеми с доставката и въобще, да ме светнеш за този сайт Blush Ако вече сте го коментирали някъде в отделна тема, ще потърся...Харесаха ми продуктите,които видях за кратко, но никога не съм пазарувала онлайн и затова питам по-опитните Simple Smile Благодаря предварително Blush

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
.:.stef.:. Аз съм поръчвала от там една риза на мъжът ми и един панталон за мен и съм доволна. Поръчах на единият ден и на другият ден сутринта пристигнаха.  Laughing

# 178
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз имам едно питане, макар и не много по темата - Атракцион не са ли стоки ТСМ?

# 179
  • Мнения: 18 542
Чета, гледам че си пазарувала вече от Атракцион. Моля те, с две думи да ми кажещ доволна ли си, има ли проблеми с доставката и въобще, да ме светнеш за този сайт Blush Ако вече сте го коментирали някъде в отделна тема, ще потърся...Харесаха ми продуктите,които видях за кратко, но никога не съм пазарувала онлайн и затова питам по-опитните Simple Smile Благодаря предварително Blush
Утре като ми доставят поръчката ще пиша  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт