👶🏻🎄Януарски мами 5👶🏻⛄

  • 37 242
  • 893
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 177
Katthie, честита рожба! Да е жива и здрава, много да те радва, а ти си почивай и всичко ще се нареди. Скорошно възстановяване и ... най-хубавото предстои! Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 976
Katthie, Hug ! Честит да е Кристиан и бързо да се възстановиш ти! Gift Heart

# 707
  • Мнения: 529
Честит юнак Кати ,да ти е жив и здрав! Бързо възстановяване на теб !

# 708
  • Мнения: 1 452
Честито бебе Кристиан! Много хубаво име сте избрали! Да бъде много здрав и щастлив!
Venetta, за хемороидите точно онзи ден си говорих с една приятелка.  Тя каза, че се е оправила с пръскане с Цикатридина. Дори на момента е имало облекчение.
Може да питаш и ти някъде другаде за мнение, но като четох в темата на декемврийските майки, там също е много на почит този препарат.

# 709
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Кати, честит ти Кристиян!!! Да бъде здрав и много щастлив за много радост на всички!!!
Чакаме си ние още, но поне изкарах спокоен ден без киселини, успях да хапна нормално и да поспя. Вчера на три пъти през няколко часа усетих не просто стягане, а направо схващане, все едно имам мускулна треска едновременно на целия огромен корем... Същевременно със стягането и ниска пробождаща болка. Дали това се усеща под контракции? Само да не ми се смеете на глупавия въпрос... Но просто не съм сигурна дали усещането е точно такова...

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Вече нз кое стягане какво е, коя болка каква е и това което тече течение ли е или тапа... Омръзна ми да съм бременна, лежаща и зависима от ММ. До магазина и кофата за боклук ми е трудно да отида вече Sad малкия иска да играем, аз едва се сгъваем да вляза в къщичката му или да седна до него, той се сърди и така...
Съжалявам за мрънка ето, но ми омръзна вече. Живот и здраве, всичко да бъде наред до максимум след седмица трябва да съм родила, и тогава вече друго ще мърморя Simple Smile

# 711
  • Мнения: 232
Честито бебенце Кати!Да ви е жив и здрав и много щастлив! ❤❤❤

Аз все още не съм  минала трудните дни след секцио и затова не пиша, надявам се скоро да се възстановя и да се отдам на бебенцето си !🙏🏻❤👼🏻

На всички които чакате още стискам палци да идва и да минава леко! 🙏🏻👼🏻❤

# 712
  • Мнения: 130
Колко време мина от секциото ти?

Честито бебенце Кати!Да ви е жив и здрав и много щастлив! ❤❤❤

Аз все още не съм  минала трудните дни след секцио и затова не пиша, надявам се скоро да се възстановя и да се отдам на бебенцето си !🙏🏻❤👼🏻

На всички които чакате още стискам палци да идва и да минава леко! 🙏🏻👼🏻❤

# 713
  • Мнения: 268
Katthie честит да е Кристиан. Важното е че имаш живо и здраво бебе,всичко друго ще мине и замине Gift Heart

# 714
  • Мнения: 5 002
Може ли да питам тези със секциото как се възстановявате, къде боли, много ли, движите ли се и ставате ли лесно от леглото?
Тъй като аз бях нормално раждане, но имам болки в ребрата където ме натискаха да подпомогнат напъването, и първите дни ме болеше от шевовете и кюртажа.. И АГ подметна, че с едно секцио щях да съм по-добре. Не знам, аз си мисля, че е по - трудно..

# 715
  • Мнения: 555
Секциото ми беше на 07.01, от вчера всеедно никога нищо не ми е правено, чувтсвам се много добре, правя си всичко, единствено при ставане/лягане в леглото ме опъва където са били шевовете (вчера ги махнахме, беше кофти много, но не беше болка). Иначе първия и втория ден, след операцията си на такива дози обезболяващи, че пак не усещаш болка, след това вече всичко ме болеше 2 дни, ребра, гръб, пробождания ужасни от свиването на матката, но всичко мина и замина. И аз нямам време да влезна да честитя, на всички които са родили здраве за бебчетата, а за майките бързо възстановяване 😘😘😘
А аз на шега, на майтап взеха да се получават нещата с кърменето от миналата нощ давам само от гърди, спи, много наакани памперси има 😀😀😀 и е много лакома, а аз умирам от болезнени зърна, мажа с гармастан, но не помага, сега ми се реве като се сетя че след малко ще се събуди, някой ако има същия проблем...
Може ли да питам тези със секциото как се възстановявате, къде боли, много ли, движите ли се и ставате ли лесно от леглото?
Тъй като аз бях нормално раждане, но имам болки в ребрата където ме натискаха да подпомогнат напъването, и първите дни ме болеше от шевовете и кюртажа.. И АГ подметна, че с едно секцио щях да съм по-добре. Не знам, аз си мисля, че е по - трудно..

# 716
  • Мнения: 119
Секциото ми беше на 07.01, от вчера всеедно никога нищо не ми е правено, чувтсвам се много добре, правя си всичко, единствено при ставане/лягане в леглото ме опъва където са били шевовете (вчера ги махнахме, беше кофти много, но не беше болка). Иначе първия и втория ден, след операцията си на такива дози обезболяващи, че пак не усещаш болка, след това вече всичко ме болеше 2 дни, ребра, гръб, пробождания ужасни от свиването на матката, но всичко мина и замина. И аз нямам време да влезна да честитя, на всички които са родили здраве за бебчетата, а за майките бързо възстановяване 😘😘😘
А аз на шега, на майтап взеха да се получават нещата с кърменето от миналата нощ давам само от гърди, спи, много наакани памперси има 😀😀😀 и е много лакома, а аз умирам от болезнени зърна, мажа с гармастан, но не помага, сега ми се реве като се сетя че след малко ще се събуди, някой ако има същия проблем...
Може ли да питам тези със секциото как се възстановявате, къде боли, много ли, движите ли се и ставате ли лесно от леглото?
Тъй като аз бях нормално раждане, но имам болки в ребрата където ме натискаха да подпомогнат напъването, и първите дни ме болеше от шевовете и кюртажа.. И АГ подметна, че с едно секцио щях да съм по-добре. Не знам, аз си мисля, че е по - трудно..
Аз мажех с крем лансинох,много беше добър.Може да пробваш протектори за зърна,но не съм ги пробвала и не знам какъв ще е ефектът. Като я слагаш на гърда,опитай се да придържаш главичката перпендикулярно,а не да виси на зърното. Ако го направи я наместваш и придържаш. Възглавниците за кърмене са много удобни  Като спира да се храни,ако не е пуснала, натисни мястото с пръст,за да освободиш вакума. Има ли болка по един или друг начин трябва да я спреш.

# 717
  • Мнения: 1 076
Есито, браво! Ще се получи! Ще минат зърната. Много е гадно, но кожата свиква и минава. Ланзино кремът е супер, както и този на Медела. И двете реално са много чист Ланолин. Не бих слагала протектори, освен ако е категорично наложително. И моите гърди са от три дни ужас и безумие, но знам че ще мине. И после става песен.

Нашият юнак е голям ревльо. Всяка вечер поне по 5-6 часа концерти изнася. Но дъщеря ми беше същата. Та хич не се учудвам. И това ще мине.

# 718
  • Мнения: 232
Колко време мина от секциото ти?

Честито бебенце Кати!Да ви е жив и здрав и много щастлив! ❤❤❤

Аз все още не съм  минала трудните дни след секцио и затова не пиша, надявам се скоро да се възстановя и да се отдам на бебенцето си !🙏🏻❤👼🏻

На всички които чакате още стискам палци да идва и да минава леко! 🙏🏻👼🏻❤

днес ми е трети ден... вчера ми беше много зле, ноо днес като че ли има подобрение вече 🙏🏻🙂

# 719
  • Мнения: 1 452
Момичета, има ли някоя от вас дни, в които почти не усеща бебето? Аз до вчера бях дансинг, днес почти нищо!!!

Общи условия

Активация на акаунт